Back to Question Center
0

Pamatprincipi, kā noņemt lokālo tīklu no referrer saraksta - Prakse no Semalt

1 answers:

Lisa Mitchell, Semalt Klientu Success Manager, saka, ka, kad jums ir vietne, jūsu komanda ir obligāti pārbauda šo un to. Ja kādā brīdī kāds no jūsu komandas darbojas jūsu tīmekļa lietotnes izstrādes versijā, izmantojot Google Analytics izsekošanas kodu, tad viņiem ir jāuztraucas par dažām kaitinošām lietām.

Lai sāktu, vietējais sakaru centrs turpina parādīties Referrē ziņojumos. Otrkārt, jūsu vietnes metrika, piemēram, atlēcienu līmenis, lapas skatījumu skaits, reklāmguvumu līmenis utt. Kā tas ir, šīs metrikas tiks sagrozītas, jo, kā komandas loceklis veic pārbaudi vietnē, lietas tiek sajauktas. Jūs to negribētu

Ņemiet vērā, ka vietnes example.com vietā jūs faktiski izmantosiet savu reālo domēnu. Par laimi vai diemžēl jums ir jābūt adept tehniskajā žargonā. Piemēram, jums, iespējams, būs jāizmanto if-statement kaut kur uz kodu. Lai gan ir minēts, ka process ir vienkāršs, tam ir nepieciešams rakstīt jaunu kodu .

Izlaidiet JavaScript formāta šablonu

Ja jūsu vietne izmanto PHP valodu, piemēram, WordPress, tad jūs varētu rediģēt kājenē, kas nejauši ietver Google Analytics fragmentu. Pastāv pat iespēja, ka jūsu serveris ļauj tīmekļa lietotnēm darboties izstrādes režīmā vai ražošanā. Neatkarīgi no tā, jūs nekad nevarat noiet greizi.

Pārvietošanās uz

Kad esat veicis šīs izmaiņas, ir jānoskaidro, vai tie ir efektīvi vai nē. Veiciet pārbaudi vienu vai divas dienas vēlāk, lai saņemtu apstiprinājumu. Izvēlieties piemērotu datu diapazonu, no kura neietver dienas pirms izmaiņu veikšanas .

November 28, 2017
Pamatprincipi, kā noņemt lokālo tīklu no referrer saraksta - Prakse no Semalt
Reply