Back to Question Center
0

Pamatprincipi, kā noņemt lokālo tīklu no referrer saraksta - Prakse no Semalt

1 answers:

Lisa Mitchell, Semalt Klientu Success Manager, saka, ka, kad jums ir vietne, jūsu komanda ir obligāti pārbauda šo un to. Ja kādā brīdī kāds no jūsu komandas darbojas jūsu tīmekļa lietotnes izstrādes versijā, izmantojot Google Analytics izsekošanas kodu, tad viņiem ir jāuztraucas par dažām kaitinošām lietām.

Lai sāktu, vietējais sakaru centrs turpina parādīties Referrē ziņojumos - australian super abn number mean. Otrkārt, jūsu vietnes metrika, piemēram, atlēcienu līmenis, lapas skatījumu skaits, reklāmguvumu līmenis utt. Kā tas ir, šīs metrikas tiks sagrozītas, jo, kā komandas loceklis veic pārbaudi vietnē, lietas tiek sajauktas. Jūs to negribētu

Ātrā izlabošana

Jūs varat labot šo situāciju ļoti vienkāršā veidā. Patiesībā jums ir trīs veidi. Neatkarīgi no jūsu izvēles fiksācija darbojas tikai jaunām apmeklējumiem. Esošie dati paliks slikti, un jūs to neko nevarat darīt .

Pievienojiet izslēgšanas filtru pakalpojumā Google Analytics

Google Analytics konta pievienošana izslēgšanas filtram ir vienkāršākais un vienkāršākais veids, kā novērst sistēmas dažādu metriku sajaukšanu. Jums pat nebūtu nepieciešama tehniskās komandas iejaukšanās. Šeit ir daži padomi:
  • atveriet savu Google Analytics kontu, pēc tam atlasiet "Admin."
  • pašu skata sleju noklikšķiniet uz "Filtri"
  • izveido jaunu filtru, izvēloties "Jauns filtrs"
  • izveido jaunu "Predetermined Filter", kas izslēgs interneta datplūsmu vietnes hostinga nosaukumam
  • .

Ņemiet vērā, ka jums, iespējams, būs jāmaina vietējā domēna nosaukums atkarībā no vietējās resursdatora nosaukuma, ko izmanto jūsu komanda. Vēl labāk, ja izstrādes komanda dalās savā tīklā, varat izslēgt visu IP diapazonu Tādā veidā jūsu metriku netiks apgrūtināts. Vienkārši uzstādiet filtru, lai izslēgtu "datplūsmu no IP adresēm", un jūs esat pabeidzis .

JavaScript izsekošanas fragmenta maiņa, lai izslēgtu saimniekdatoru

Šī ir pamatota izvēle salīdzinājumā ar Google Analytics filtriem. Vienkārši dodieties uz izsekošanas fragmentu un norādiet īpašuma ID, ko izmanto, lai saglabātu cilnes analītikā. Ja jūs, iespējams, esat jauninājis lietotni Universal Analytics, tad jūs saskieties ar kaut ko līdzīgu: ga ('izveidojiet', UA-98765432-1 ',' website.com ') .

Ņemiet vērā, ka vietnes example.com vietā jūs faktiski izmantosiet savu reālo domēnu. Par laimi vai diemžēl jums ir jābūt adept tehniskajā žargonā. Piemēram, jums, iespējams, būs jāizmanto if-statement kaut kur uz kodu. Lai gan ir minēts, ka process ir vienkāršs, tam ir nepieciešams rakstīt jaunu kodu .

Izlaidiet JavaScript formāta šablonu

Ja jūsu vietne izmanto PHP valodu, piemēram, WordPress, tad jūs varētu rediģēt kājenē, kas nejauši ietver Google Analytics fragmentu. Pastāv pat iespēja, ka jūsu serveris ļauj tīmekļa lietotnēm darboties izstrādes režīmā vai ražošanā. Neatkarīgi no tā, jūs nekad nevarat noiet greizi.

Pārvietošanās uz

Kad esat veicis šīs izmaiņas, ir jānoskaidro, vai tie ir efektīvi vai nē. Veiciet pārbaudi vienu vai divas dienas vēlāk, lai saņemtu apstiprinājumu. Izvēlieties piemērotu datu diapazonu, no kura neietver dienas pirms izmaiņu veikšanas .

November 28, 2017