Back to Question Center
0

Pretty Fed Up ar novirzīšanas spam? - Sekojiet Semalt ceļvežiem

1 answers:

Būtu nepareizi teikt, ka Google Analytics ir ļoti noderīga vietņu īpašniekiem, jo ​​tā sniedz informāciju un ieskatu par to, kas notiek jūsu vietnē, un kāda veida datplūsmu tā saņem. Google Analytics arī palīdz novērtēt trāpījumu skaitu, atlēcienu līmeni, to, vai datplūsma ir organiska vai neorganiska, kā arī ir visslavenākās un visplašāk skatītās jūsu vietnes lapas. Ir ļoti žēl, ka pēdējos mēnešos Google Analytics ir ietekmējis surogātpastu, kas nozīmē, ka jūsu ziņojumi būs neprecīzi un mazāk noderīgi. Pavisam nesen ir atrasts liels skaits surogātpasta vietņu URL, kas piesaista cilvēku uzmanību satiksmes vadīšanai.

Šajā gadījumā Jack Miller Semalt vecākais klientu panākumu pārvaldnieks ir sniedzis īsu informāciju par to, kā atbrīvoties no Google Analytics novirzīšanas surogātpasta .

Vai jūsu ziņojumi ir ietekmēti?

Daudzi cilvēki ir sajukuši par to, kā saprast, ka tiek ietekmēti ziņojumi - servidores en peru. Pirmā lieta, kas jums jāpievērš, ir tas, cik daudz skatījumu jūs saņemat dienā. Ja redzat ievērojamu skaitu skatījumu nekā gaidīts, tas varētu būt paraksts, ka surogātpasts vai uzbrucēji ir izmantojuši jūsu vietni. Lai pārbaudītu informāciju par jūsu vietni, jums ir jāpiesakās pakalpojumā Google Analytics.

Kā novērst pārsūtīšanas surogātpastu?

Ir taisnība, ka Google Analytics centīsies panākt domēnu īpašnieku un tīmekļa pārziņu cerības. Tomēr pastāv izredzes, ka tas skars pāradresācijas surogātpasts. Lai to novērstu, jums vajadzētu instalēt atbilstošus spraudņus un programmatūru, kas ļauj atbrīvoties no viltotas datplūsmas. Ja hackers mēģina kreka jūsu lietotājvārdus un paroles, ir pienācis laiks mainīt savu pieteikšanās informāciju, pirms ir par vēlu, un jūs zaudējat lielāko daļu savas informācijas. Visbiežāk hackers izmanto īpašus izsekošanas ID un kodus, lai nozagtu jūsu personisko informāciju. Lai novērstu to uzbrukumus, jums vajadzētu izveidot filtrus lielā skaitā un instalēt atbilstošu programmatūru, lai jūsu izsekošanas ID netiktu nozagts. Neviens nevar noņemt visu Google Analytics surogātpastu, taču jūs varat izveidot segmentus, lai paslēptu informāciju un izveidotu dažus filtrus, lai internetā saglabātu drošību .

Novirzīšanās no surogātpasta no vēsturiskiem datiem

Ir pienācis laiks novērst novirzīšanas surogātpastu no jūsu vēsturiskajiem datiem. Šim nolūkam dažādām lapām ir jāizveido dažādi segmenti. Un, protams, neaizmirstiet dublēt savus failus reizi nedēļā. Ir obligāti jāmaina sava parole divas reizes nedēļā, un atcerieties, ka izmantojat spēcīgas paroles, lai hakeri tos nevarētu uzminēt. Pirmkārt, jums ir jāfiltrē resursdatora nosaukumu atbilstības un jāizveido unikāli domēni. Nākamais solis ir pievienot filtrus pēc iespējas vairāk lapām .

Izslēgt zināmus robotus

Ir svarīgi izslēgt zināmos robotus, jo tie var inficēt jūsu vietni dažu minūšu laikā. Daži no robotiem, kurus zina Google Analytics, var viegli filtrēt un noņemt. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz administrācijas sadaļu un mainīt iestatījumus. Ja izpildāt visas šīs darbības, jūs varat lielā mērā aizsargāt vietni no Google Analytics novirzīšanas surogātpastu .

November 28, 2017