Back to Question Center
0

Semāla Eksperts: izslēgšanas saraksts

1 answers:

Viens no visbiežāk sastopamajiem analītiķu auditu jautājumiem ir tas, ka cilvēki nesaprot, kāds ir novirzīšanas izslēgšanas saraksts un kā to vislabāk izmantot. Vispirms mums jāzina, kas ir šis izslēgšanas saraksts. Kad Google uzsāka jaunāko Google Analytics versiju, tā apgalvoja, ka Analytics novirzīšanas izslēgšanas saraksts ir iekļauts. Katram lietotājam ir viegli atrast šo sarakstu; jums tas jāatrodas īpašuma iestatījumos. Vispirms jums jādodas uz administrācijas sadaļu un dodieties uz izsekošanas informāciju, kur atrodas novirzīšanas izslēgšanas saraksts. Jums vajadzētu noklikšķināt uz pāradresācijas izslēgšanas pogas un noklikšķiniet uz domēna izveides pogas - descargar cpanel para windows.

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, apgalvo, ka ir daudz problēmu, ko var atrisināt ar atsauces izslēgšanas sarakstu. Tāpēc izmantojiet to, lai atrisinātu šādas problēmas:

Pašnovirzīšana

Pašpārlūkošana ir viens no ievērojamākajiem un nozīmīgākajiem jautājumiem pakalpojumā Google Analytics. Lai atrisinātu šo problēmu, jums vajadzētu noklikšķināt uz referral report un atrast tur savu vietni. Šeit jūs varat pielāgot analīzes un revīzijas atbilstoši savām prasībām.

trešās puses rīks

Kad runa ir par trešo pušu rīku izmantošanu, jums vajadzētu izpildīt vairākus uzdevumus. Ja mēģināsit koriģēt PayPal, Freshdesk un Eventbrite ar savu vietni, pārliecinieties, ka to ikonas un saites Piemēram, ja jums pieder notikumu pārvaldības vai fotografēšanas vietne, jums tas jāmēģina izmēģināt Eventbrite un jāreģistrējas Kad jūsu vietnes apmeklētāji mēģina izvietot pasūtījumu, viņi viegli sūtīs naudu uz šo kontu, kas galu galā var nonākt jūsu bankas iekšienē .

Kā tas palīdz?

Obligāti jāizmanto novirzīšanas izslēgšanas saraksts, bez tā jūs nevarat iegūt kvalitātes vietnes apmeklētājus. Ja jūs nevēlaties saites, lai ģenerētu datplūsmu uz jūsu vietni, jums vajadzētu atspējot šo opciju vai izslēgt domēnu no jūsu atsauksmju izslēgšanas saraksta. Pieņemsim, ka daži apmeklētāji nonāk jūsu vietnē, izmantojot sociālo mediju, Twitter vai Facebook, un jūs vēlaties, lai viņi pārietu uz trešo pušu vietnēm. Šajā nolūkā jums būs jāiekļauj novirzīšanas izslēgšanas saraksts, lai nekavējoties sāktu jaunu sesiju .

Ierobežojumi

Atsauces izslēgšanas saraksts var ierobežot jūsu sesiju un apmeklētāju skaitu. Ja vēlaties uzzināt, kāda veida apmeklētāji ir ieradušies uz jūsu vietni un kādi ir to avoti, jums ir jāiestata starpdomēnu izsekošanas kodi un jāievieto vietnes dažādās vietnēs. Tas ir reti, ja vietnes nodošana izslēgšanas sarakstā neļaus redzēt, kāda veida apmeklētāji nāk uz jūsu vietni. Jūs varat izsekot un reģistrēt savas darbības un tādējādi novērst nezināmu vai riskantu IP, lai nosūtītu jums datplūsmu .

Jau kādu laiku jūs varat redzēt, ka jūsu vietne saņem apmeklētājus, taču to ierašanās tiek pārtraukta, tiklīdz jūs pielāgosit iestatījumus, un šie cilvēki nekad neatnāks uz jūsu vietni .

November 28, 2017