Back to Question Center
0

Semalt: 10 e-pasta un interneta veida izkrāpšana - Kā palikt drošībā?

1 answers:

Surogātpasta vēstules ir parastā kibernoziegumu atvieglošanas metode internetā. Twitter un Facebook kā vadošās sociālās tīklošanas platformas ir jaunās kibernoziegumu metodes pēc vecajām surogātpasta vēstulēm.

Ryan Johnson Semalt vecākais tirdzniecības menedžeris norāda spam e-pastu un interneta izkrāpšanu un to, kā no tiem izvairīties .

1. Loterijas izkrāpšana

Surogātpasta e-pasts, kas ir ierakstīts oficiālā loterijas korporācijā, apsveic un paziņo par upura uzvarēto naudu, pat ja tā nepiedalījās nevienā loterijas pasākumā - wildlederimitat jersey.

Surogātpasta e-pasts ir krāpšanās, ja tā ir privātpersona, adresāta vārds nav, loterija neeksistē, un surogātpasts prasa sensitīvu personas informāciju .

2. Apsekojuma krāpšana

Daži surogātpasta e-pasta ziņojumi, kas izraisa krāpšanu, var būt uzaicinājums uz aptaujas darbību. Noklikšķinot uz norādītās saites, tiek lejupielādēta programma, kas spiegot par darbībām datorā, kā rezultātā tiek nozagtas paroles, bankas informācija un personas informācija, kas izraisa skaidras naudas izzušanu.

3. PayPal vai tiešsaistes kredītkartes izkrāpšana

E-pasts, kas, šķiet, ir likumīgs no tiešsaistes naudas pārskaitījuma vai kredītkaršu firmas, var lūgt steidzamu rīcību. Upura sniegtā informācija pārtrauc manipulēt ar savu kontu, lai zaudētu pieejamo summu vai identitātes zādzību.

Lielākajā daļā gadījumu sūtītāja adrese ir aizdomīga, e-pastam nav konkrēta adresāta, saistītā saite nav likumīga, un e-pasts ietver draudus cietušajam.

4. Mystery Shopper Scam

Surogātpasts, kas sola naudas summu, veicot slepens darbus tiešsaistē, ir scam..Scammers solījumu maksāt jums veikt iepirkšanos tiešsaistē. Tomēr ir jāmaksā par apmācību, vai arī viņi sniedz savu adresi, lai saņemtu krāpniecisku pārbaudi.

5. Ārvalstu čeks izkrāpšana

Šis surogātpasta e-pasts ietver karaļa skanošu sūtītāju, kuram vajadzīga palīdzība, lai atgūtu lielas naudas summas, kas tiek turētas aizjūras kontā. Pārsūtīšana tika nosūtīta vairākas reizes, lai pārsūtītu pārskaitījuma summas, neizliekot darījumu .

6. Nolaupīts profils

Tiešsaistes krāpnieki var nolaupīt sociālo mediju kontu, lai pieprasītu priekšrocības no kontu draugu saraksta. Krāpšanas upuri sūta naudu, lai palīdzētu saviem draugiem nepiedienīgi būt par draudzību.

7. Viktorīna Scam

Izņemot surogātpasta vēstules, krāpnieki ievieto saites uz viktorīnām un spēlēm, kurām vajadzīgi tālruņu numuri. Līdzdalība šajās spēlēs pakļauj lietotāju krāpšanai.

8. Aizdomīgs Fotoattēlu izkrāpšana

Brīdinošs ziņojums, kas tiek izplatīts sociālajos tīklos, rada interesi. Ja tiek parādīts paziņojums, ka lietotājs atklāj neuzmanīgus attēlus, tiek pieprasītas šādas saites, kas viņus uzliek par uzlaušanu .

9. Slēpts URL izkrāpšana

Jūs varat saņemt čivināt ielūgumu no aizdomīgā lietotāja. Noklikšķinot uz tās saites, jūs novirzīsit uz vietnēm, kurās var būt lejupielādējamas spiegprogrammatūras vai ļaunprātīgas programmatūras .

10. Sick Baby Scam

Ieslodzītais sliktā bērna attēls sociālajos tīklos prasa līdzekļu ziedošanu ārstēšanai. Ziņas sazvērušie cilvēki ziedo un dalās ziņās ar citiem cilvēkiem, nezinot, ka tas ir scam.

Lai saglabātu drošību, izdzēsīsiet nevēlamus e-pastus, neticēsiet svešinieku naudas balvām un solījumiem, meklēsiet jebkuru naudas pieprasījumu tiešsaistē, nekad neatklāsiet konfidenciālu personas informāciju un nekad neiesklikšķiniet uz aizdomīgām saitēm.

November 28, 2017