Back to Question Center
0

Semalt: atvadīšanās, roboti un zirnekļi!

1 answers:

Google Analytics pārskats par tīmekļa datplūsmu ir priekšrocība vietnes īpašniekam. Tomēr dažreiz var būt nebeidzama cīņa starp labo un slikto. Daži cilvēki var nezināt, ka daži no Google Analytics pārskatā ietvertajiem datplūsmas datiem nāk no robotiem. Tiešsaistes robotprogrammatūras un zirnekļi ir aiz slēptiem datu pārskatiem GA. Viņiem ir potenciāls ietekmēt to, kā dati attēlo sevi, kas var kaitēt mārketinga kampaņas veselībai un turpmākiem lēmumiem - silo monitoring system.

Ross Bārberis, Semalt Klientu veiksmes menedžeris , uzskata, ka vietņu īpašniekiem nav jāuztraucas daudz, jo ir veids, kā atklāt un atbrīvoties no zirnekļu un robotu radīta satiksmes. Tas nozīmē, ka pēc šo uzdevumu veikšanas Google Analytics sniegtā informācija būs daudz uzticamāka .

Nav konkrēts veids, kā novērst surogātpasta botu piekļuvi vietnei. Pat ja tā, lietotājiem ir iespēja izslēgt surogātpastu un no pārskatiem meklēt bot trafiku. Liela daļa no šiem robotiem ir uzņēmīgi pret šīm metodēm. Pēc sekmīgas ieviešanas var palielināt reģistrēto apmeklējumu alternatīvā skaita vērtību un ticamību .

Izmantojot informāciju, kas iegūta no bezmaksas ziņojuma, tas ir uzticamāks. Tāpat tas ļauj īpašniekam apstiprināt apmeklētāju platformas. Virzieni un logi kļūst acīmredzami un ir skaidrāki izveidotajos grafikos .

Google Analytics izmanto JavaScript. Meklēšanai un surogātpasta robotam bija grūti pārmeklēt JavaScript. Tā kā tehnoloģija turpina attīstīties, tā ir arī bot izstrādātāji. Tagad surogātpasta robotprogrammatūra var novērot JavaScript neaizsargātību, kā arī pārmeklēt informāciju. Ir vairāki robotprogrammatūras, no kurām Google Analytics izslēdz analīzi. Tomēr ir arī daudzi no tiem, kuri izmanto surogātpasta tīmekļa vietnes un serveru pārrāvumus, un tas nozīmē, ka tie joprojām parādīsies analītiskajos datos .

Kā izslēgt meklētājprogrammu robotus pakalpojumā Google Analytics?

Tagad ir iespējams filtrēt satiksmes datus uz tīmekļa vietni, lai noskaidrotu, kura no tām ir dabiska cilvēka darbība, un to, kas nāk no surogātpasta un meklēšanas botiem. Spēja to izdarīt ir atkarīga no funkcijas, lai izslēgtu visus trāpījumus no zināmajiem robiem un zirnekļiem. Tas ir izvēles rūtiņa sadaļā Pārskata administrators GA .

soļi, kas jāievēro, izslēdzot visus pazīstamos botiem un zirnekļus

  • Izveidot "testa" skatu Google Analytics īpašumā

Tas ļauj lietotājam veikt izmaiņas, kuras viĦš vēlas, vienlaikus saglabājot sākotnējo datu integritāti galvenajā skatā. Tas darbojas arī kā salīdzināšanas avots, lai īpašnieks varētu identificēt notiekošās izmaiņas. Ar apmierinošiem rezultātiem tagad no galvenā skatījuma izslēdziet robotus .

  • Likvidēt roboti un zirnekļi

Pārvietojieties uz Google Analytics rīka sadaļu Administrēšana, atlasiet skata iestatījumus un atzīmējiet iespēju izslēgt visus trāpījumus no robotiem un zirnekļiem. Pabeidzot šo darbību, satiksmei tagad nebūs pieejama visa meklēšanas un surogātpasta aprites satiksme, tādējādi atvieglojot un skaidrāk ziņojot par cilvēku satiksmi .

  • Izveidot anotācijas

Izveidot anotācijas GA diagrammās, lai ņemtu vērā satiksmes pilienus pēc satiksmes bot izslēgšanas .

Secinājums

Var pamanīt satiksmes pilienus, kas ir atkarīgi no robotu radītā datplūsmas apjoma. Testa skats un galvenais skats palīdzēs precīzi noteikt, kur satiksme samazinās, padarot ziņojumu ticamāku .

November 28, 2017