Back to Question Center
0

Semalt - Daži pārliecinoši jautājumi par iekšējo darbību pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Iekšējā darbība ir skaitlis 1 skaidrojums, kas atrodas ārpus pamatinformācijas pakalpojumā Google Analytics. Nevajadzētu kaut ko teikt par surogātpastu? Būt patiesi kairinošiem, surogātpastu var efektīvi nošķirt, savukārt iekšējās aktivitātēs patiešām ir grūti atpazīt īstās vizītes.

Andrew Dyhan, Semalt Klientu sekmju menedžeris, šeit izstrādā noderīgus padomus, kas palīdzēs jums pārvaldīt iekšējo darbību - jeeves flipkart review.

Kas ir iekšējā darbība?

Iekšējā darbība ģenerē informāciju, kuru sagatavojāt jūs vai jebkura persona no grupas, kas šķelta vienā vai organizatoriskajā vietnē. Šie triumfi ir iekļauti Google Analytics, it kā viņi sākotnēji būtu patiesi viesi.

Tas var radīt lielu kaitējumu, jo vēlāk ir grūti nošķirt apmeklējumus, kuri ir patiesi, un kas rodas no indivīdiem, kuri šķērso vietni.

Kas ir IP adrese?

IP adrese ir ārkārtas numurs, kas atšķir sistēmas, datorus un dažādus sīkrīkus..IP tiek sakārtots divos veidos: publiska, kas izšķir tevi pa visu tīmekli un privātu. Iespējams, ka jūsu tīkla piekļuves piegādātājs (ISP) var būt statisks IP un dinamisks IP. Zemāk jūs atradīsiet vadlīnijas, lai ierobežotu statisko IP.

Iekšējās darbības aizliegums ar statiskajiem IP (GA)

  • Jums ir jāpārvieto sistēmas nevis sīkrīkus: ja jūs izsaucat ar sistēmu saistītu IP adresi, tiek arī novirzīti visi ar to saistītie sīkrīki
  • .
  • Izmantojot mobilo tālruni, lai pārbaudītu vietnes saskarni ar Wi-Fi tīklu: kad jūs izmantojat savu portatīvo tīmekļa informāciju, jūsu piegādātājs katram brīdim ieceļ jums alternatīvu IP. Wi-Fi ir ļoti ieteicams, testējot jebkuru vietni, izmantojot jūsu tālruni, jo tā ir spējīga novirzīt savu darbību, izmantojot zemāk minētās metodes
  • .

Kā padarīt kanālu iekšējai darbībai

Varat noraidīt vienotu IP vai virkni IP līdzīgā kanālā. Tas tiek uzlabots ar vertikālo joslu pēc katras IP līdzīgas.

Kā izvairīties no IP piemērošanas jomas pakalpojumā Google Analytics

Iespējams, ka jūs esat ekspansīva organizācija, iespējams, jums nākas saskarties ar nākamo IP. Lai atturētos no katra IP ievadīšanas, varat izveidot kanālu ar tālāk izstrādātu regex.

Kopējiet artikulāciju, kas izveidota kanāla piemērā lodziņā

Lai pārbaudītu kanālu, meklējiet aizliegtos apgabalus no vietnes un noskaidrojiet, ka aktivitāte, kas nav parādīta nepārtrauktajā pārskatā, pievieno rakstzīmi rakstībā .

November 28, 2017