Back to Question Center
0

Semalt: efektīvi veidi, kā izslēgt iekšējo datplūsmu pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Viena no vienkāršākajām kļūdām, ko uzņēmumi, aģentūras un privātpersonas neņem vērā, nosakot ikmēneša numuru, ir viņu satiksmes iekļaušana viņu klientu tīmekļa vietnēs. Tas var šķist nenozīmīgs, taču tai ir liela nozīme konversijas likmē, jo tas palielina apmeklētāju saņemto datplūsmu.

Ir vairāki veidi, kā norādījis Semalt digitālo pakalpojumu klientu menedžeru Andrew Dyhan, kurus var izmantot, lai atrisinātu šo problēmu. Tie ir no vienkāršām instalācijām līdz tām, kurām ir nepieciešams izstrādātāja resurss. Viena lieta, kas jāatceras, ir vienmēr izveidot atsevišķu analītikas kontu, kurā var uzglabāt visus sākotnējos datus kā rezerves - replica luxury watches usa.

# 1 Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas spraudnis

Visvieglāk to īstenot. Visiem lietotājiem, kurus vēlaties bloķēt, ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu. Pēc instalēšanas viņi vairs nevarēs nosūtīt apmeklētāju datus analytics. Tas darbojas, aizliedzot GA JavaScript sūtīt apmeklējuma informāciju. Tomēr tas neļauj lietotājam izvēlēties, kura informācija ir bloķēta. Tāpēc, ja ir kāda informācija, kurai jāpārraida apmeklējuma dati, tad atspējojiet paplašinājumu .

Instalējiet pievienojumprogrammu visiem lietotāju profiliem, pārlūkiem un visām ierīcēm, kurām ir piekļuve pārlūkprogrammai. Atcerieties arī, ka pievienojumprogramma ir ieslēgta visos profilos. Tādēļ, ja pašreizējais izmantotais profils ir tas, kas testus izpilda, pēc tam pārejiet uz citu profilu vai atspējojiet pievienojumprogrammu, lai noskaidrotu, vai izsekošana darbojas pareizi.

# 2 pielāgoti filtri, pamatojoties uz IP

Vienota IP adrese :

Iet uz cilni Administrēšana, kas atrodas GA, un atlasiet filtrus. No tām izvēlieties filtru cilnē pievienot jaunu filtru. No šejienes ievietojiet pielāgotu filtru, izmantojot vienu IP adresi. Pēc parametru iestatīšanas noklikšķiniet uz Saglabāt un pēc tam iziet..

IP adreses diapazons:

Ievērojiet to pašu procedūru atsevišķām IP adresēm. Tomēr pēc jauna filtra izvēles filtra tipā izvēlieties pielāgotu filtru un izslēdziet filtru laukā IP. Visbeidzot, ievietojiet IP diapazonu filtra modelī .

# 3 pielāgoti filtri, pamatojoties uz ISP

Izslēgt datplūsmu no ISP var vai nu caur iepriekš noteiktu vai pielāgotu filtru. Tādā pašā veidā no GA var ignorēt ISP. Tas ir vai nu viens izmanto ISP domēnu vai ISP organizāciju. Atšķirība ir tāda, ka tas attiecas uz reģistrēto nosaukumu kā ISP jautājumu, bet otra - par ISP ģeogrāfisko domēnu. Iepriekš noteiktais filtrs ļauj tikai strādāt ar ISP domēnu .

ISP domēns:

Izmantojiet to pašu procedūru vairākām IP adresēm, izmantojiet iepriekš definētu filtru filtru tipā un pēc tam izslēdziet ISP domēnu .

ISP organizācija:

Filtru veidam vajadzētu būt pielāgotajam filtram, tad filtra laukā izslēdziet ISP organizāciju. Tad ievietojiet savu domēnu "no ISP domēna" .

# 4 Iestatiet JavaScript sīkfailu

Abas izmantojamās metodes ir _setVar un _setCustomVar . Starp divām atšķirībām ir tas, ka _setVar izmanto lauku Lietotāja definēts filtrs, un pēdējais to nevar. _setVar ļauj lietotājam iestatīt profila filtru, ko viņi var izmantot, lai izslēgtu personīgo datplūsmu. Alternatīva _setCustomVar izmanto uzlabotus segmentus, kas ļauj filtrēt datplūsmu. Tas nozīmē, ka dati, kurus tas filtrē, nonāk pēc GA pārneses.

_setVar : iestatīt filtru tipam pielāgotu filtru, tam jābūt lietotāja definētam filtra laukam un kā filtra modeli izmantot darbinieku .

_setCustomVar : izslēdziet pielāgotu mainīgo (1. atslēga), pēc tam atlasiet tos, kas precīzi atbilst darbiniekam. Tad iekļaujiet pielāgoto mainīgo (vērtība 01) un precīzi atbilst Jā .

November 28, 2017