Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: HubSpot e-pasta ziņojumi

1 answers:

Max Bells, Semalt klientu veiksmes menedžeris, saka, ka visām HubSpot e-pasta sūtījumos ietvertajām saitēm ir identitātes izsekošanas parametri. Šie identitātes izsekošanas parametri palīdz mums iegūt priekšstatu par to, kurš noklikšķina un lasījis mūsu rakstus. Visi šie parametri ir unikāli, un tie ir hsenc un hsmi formā. HubSpot tos izmanto, lai tos pielāgotu savā Google Analytics - ws2 moma. Tas viss var jums iegūt labus un uzticamus analīzes pārskatus, un jums būs skaidrs, vai esat ieguvis unikālus skatījumus par jūsu ziņām vai nē .

Trafiku filtrēšana pakalpojumā Google Analytics

Visbiežāk cilvēki nezina, kā filtrēt datplūsmu pakalpojumā Google Analytics. Ļaujiet man šeit informēt jūs, ka Google Analytics izmanto īpašus izsekošanas kodus, lai uzzinātu visu par jūsu iekšējām un ārējām saitēm. Izmantojot šīs saites, varat uzzināt, kurš apmeklē jūsu vietni un kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu tīmekļa lapām. Tā kā iekšējie datplūsmas modeļi atšķiras no ārējiem datplūsmas veidiem, katru reizi, kad piesakāties saviem Google Analytics kontiem, jums būs jāpārbauda atjauninātais analīzes pārskats. Piemēram, ja jums ir izklaides vai e-komercijas vietne, iekšējā datplūsma var saturēt stresa testēšanas saites, kas tiek nosūtītas jums, lai pārbaudītu savas vietnes uzticamību. Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu vietnē saņemto trāpījumu skaits ir nemainīgs..Ja novērojat, ka šodien jūsu vietne saņem ievērojamu skaitu skatījumu un to avoti nav zināmi, tad jums vajadzētu veikt nopietnus pasākumus un nodrošināt, lai trāpījumi tiktu veikti no faktiskajām vietām, piemēram, meklētājprogrammām vai sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem.

IP filtru izveide

Lielākā daļa cilvēku nezina, ka intelektuālā īpašuma filtra izveide ir ļoti svarīga. Lai novērstu nevajadzīgu datplūsmu, jums vienmēr vajadzētu izveidot iekšējo datplūsmas filtrus un atspējot vai bloķēt nepazīstamās IP adreses. Lai to izdarītu, jums vajadzētu pārbaudīt aizdomīgo IP sarakstu Google un bloķēt tos sava tīkla administratora sadaļā .

Pārliecinieties, ka filtrs darbojas

Kad esat izpildījis iepriekš minētās darbības, nākamais solis ir nodrošināt, lai jūsu filtri darbotos pareizi. Lai to paveiktu, jums jāpārbauda dažādu veidu filtru autentiskums un uzticamība un jāsaglabā tie, kas jums visvairāk vēlētos. Varat arī izmantot Google tagu palīgu opciju vai attiecīgo pārlūkprogrammas paplašinājumu, lai uzzinātu, cik daudz satiksmes tiek saņemts jūsu vietnē. Tas viss ir iespējams tikai tad, ja jūsu filtri darbojas pareizi, un to autentiskums ir apstiprināts. Ierakstu taga atzīmju palīgs var palīdzēt analizēt savus Google Analytics datus; ja daži trāpījumi nāk no nezināmām IP adresēm, tie var tos bloķēt uzreiz, nodrošinot, ka jūsu vietne saņem kvalitatīvus skatus un unikālus trāpījumus.

Filtra ierobežojumi

Filtri var būt destruktīvi, ja neesat tos pareizi izveidojuši vai to izmaiņas nav izdarītas atbilstoši Google politikām. Filtriem ir nepieciešama diena vai divas dienas, lai pilnībā aktivizētu. Tātad šī perioda laikā jums nevajadzētu veikt meklētājprogrammu optimizāciju, un tās nedrīkst pielāgot lapām. Kad filtri ir aktivizēti, jūs redzēsiet vietrāžus URL Google Analytics, un tie, visticamāk, saņem patiesus skatus.

November 28, 2017