Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: iepazīt e-pasta mēstuļu vai nevēlamu saturu

1 answers:

Nevēlamās ziņas, ko interneta lietotāji saņem pa e-pastu, ir pazīstamas kā e-pasta surogātpasts (arī pazīstams kā nevēlamā). Pēc interneta ekspertu domām, surogātpasta lietošana ir izplatījusies "kopš deviņdesmito gadu beigām, un tagad tā ir visbiežāk sastopamā problēma, ar ko saskaras interneta lietotāji. Surogātpasta adresātu e-pasta adreses nodrošina spambi, kas ir automatizētas vietnes, kuras pārmeklē tīmekļa meklēšanai e-pasta adreses.

Šajā sakarā Oliver King Semalt Klientu Success Manager apspriež kopīgus e-pasta surogātpasta veidus, surogātpasta veidus un surogātpasta ziņojumu apturēšanas veidus - "it" support services peninsula.

Pastāv dažādi e-pasta surogātpasta veidi, no kuriem visbiežāk tika izveidoti tiešie krāpšanas gadījumi vai likumīgas uzņēmējdarbības shēmas. Parasti surogātpasts tiek izmantots, lai veicinātu piekļuvi svara zuduma programmām, tiešsaistes azartspēlēm, darba iespējām un lētām farmaceitiskām zālēm. Surogātpasts tiek izmantots e-pasta krāpšanai. Labi zināms piemērs ir avansa maksājumu krāpšana, ja cietušais saņem e-pasta ziņojumus ar piedāvājumu, kas, iespējams, rada atlīdzību. Krāpnieks iepazīstina ar gadījumu, kad cietušajam ir nepieciešama avansa nauda, ​​pirms tiek pieprasīta vienreizēja summa, ko dala daudzi tiešsaistes noziedznieki. Pēc maksājuma veikšanas krāpnieki pārstāj reaģēt vai izgudrot jaunus veidus, kā pieprasīt vairāk naudas..Pikšķerēšanas e-pasta ziņojumi ir cita krāpnieciska surogātpasta forma, ar kuru privātpersonām tiek sūtīti e-pasta ziņojumi, kas tiek parādīti kā tiešsaistes paziņojumi no tiešsaistes apstrādātājiem, bankām un citām naudas iestādēm. Raksturīgi, pikšķerēšanas teksts tiešajiem saņēmējiem uz vietni, kas ir līdzīga oficiālās organizācijas vietnei, un lietotājam tiek prasīts sniegt personisku informāciju, piemēram, kredītkarti un pieteikšanās informāciju. Tādēļ interneta lietotāji tiek brīdināti pret surogātpasta e-pasta atvēršanu, noklikšķinot uz ziņojumiem vai atbildot uz tiem. Turklāt surogātpasta e-pasta ziņojumi var ievadīt cita veida ļaunprogrammatūru, izmantojot skriptus, saites uz vietnēm, kurās ir vīrusi vai pielikumu faili .

Ir daudz paņēmienu, ko surogātpasta izplatītāji izmanto, lai nosūtītu nevēlamus e-pastus saņēmējiem. Galvenokārt, botnets ļauj interneta krāpniekiem izmantot C & C vai komandu un kontroles serverus, lai plaši izplatītu un izplatītu surogātpastu. Otrkārt, Snowshoe surogātpasts ir pieeja, kas ļauj plaši izplatīt e-pastu un IP adreses ar neitrālu reputāciju, lai izplatītu surogātpastu. Visbeidzot, tukšs e-pasta surogātpasts ir pieaugoša tehnika starp krāpniekiem. Tas ietver e-pasta ziņojumu nosūtīšanu bez tēmas un ķermeņa līnijām. Šo metodi var izmantot arī direktoriju ražošanā, kur uz e-pasta serveri tiek uzbrukts, lai autentificētu e-pasta adreses izplatīšanai, nosakot nederīgas vai atvilktas adreses. Šajā krāpšanā surogātpasta izplatītāji nevēlas ievadīt ziņojumu līnijas, sūtot e-pastus. Citos gadījumos tukši e-pasta teksti var paslēpt noteiktus tārpus un vīrusus, kurus var izplatīt, izmantojot e-pasta ziņojumā integrētus HTML kodus .

Dažu veidu surogātpasta saņemšana ir neizbēgama. Tomēr interneta lietotāji var samazināt junk daudzumu, kas skāra viņu iesūtnes. Vairums e-pasta saimnieku nodrošina surogātpasta filtrēšanu, lai pārvietotu aizdomīgus ziņojumus uz nevēlamu mapi. Nevēlamu e-pasta gadījumu izdzēšana, bloķēšana un ziņošana ir vēl viens veids, kā novērst, ka lietotāji saņem surogātpasta vēstules savās iesūtnēs. Papildu aizsardzību var panākt, pievienojot trešo personu surogātpasta filtrēšanu e-pasta ziņojumos vietējo klientu e-pasta ziņojumos vai pat izveidojot balto sarakstu ar konkrētām adresēm vai domēniem, kurus lietotājs paļaujas vai vēlas saņemt e-pastus.

November 28, 2017