Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā noņemt Darodar no Google Analytics

1 answers:

Google Analytics ziņo, ka liela daļa vietņu nav īstas un neuzticamas. Viens no tiem ir Darodar.com; Nesenie ziņojumi liecina, ka tā klientiem nav apmeklējusi reālus apmeklētājus. Tas nozīmē, ka atslēgvārdu pētniecības programmai nav nekāda sakara ar autentiskumu, jo tas ir robots, kas neatbilst jūsu statistikai.

Ja jūs pārbaudīsiet sava Google Analytics iestatījumus visās novirzīšanas sadaļā, jūs ievērosiet, ka darodar.com ir novirzīts, lai bojātu vietni un Analytics pārskatu. Visos ziņojumos Darodar parāda jaunu apmeklētāju no jauna IP, un atlēcienu līmenis ir simts procenti, kas ir galvenā problēma tīmekļa pārziņiem. Jūs arī pamanīsit, ka Google ir iekļāvis melnajā sarakstā Darodar un visus ar to saistītos pakalpojumus. Tātad, secinājums ir tādi pakalpojumi kā tas nekad nevajadzētu izmantot, īstenojot jūsu vietni.

Maks Bells Semalt Klientu veiksmes menedžeris paziņoja, ka tas ir taisnība, ka Darodar katru mēnesi nosūta saviem klientiem tikai dažus apmeklētājus, un visi tie ir minētie..Lielākā daļa apmeklētāju ir viltotas; tomēr jūs varat aprēķināt kopējo unikālo skatu skaitu jūsu vārdā, un tas nedrīkst būt atkarīgs no Darodar ziņojumiem. Ir svarīgi arī nepaļauties uz apmeklējumiem, jo ​​tie visi ir nereāli. Ja esat izmantojis mitinātus emuāru pakalpojumus, piemēram, Blogger un WordPress, tad jūs viegli varat bloķēt Darodar. Lai to panāktu, jums vajadzētu pārtraukt servera saņemšanu no tā un citām līdzīgām vietnēm .

Darodara noņemšana nebija vienkārša

Ir taisnība, ka Darodar noņemšana nav tik vienkārši. Jums vajadzētu rūpēties par daudzām lietām. Pirmais solis ir pieteikties savā Google Analytics kontā un augšējā labajā stūrī pārbaudīt administratora sadaļu. Nākamais solis ir izveidot filtrus vai atrast filtrus, kas jau atrodas labajā stūrī. Ja jūs neesat izveidojis filtrus, jums vajadzētu izveidot tos un iegūt pilnīgu piekļuvi administratīvajai sadaļai. Trešais solis ir noklikšķināt uz jauna filtrēšanas opcijas un ļaujiet Google Analytics datiem izveidot pielāgotus filtrus. Sākumā tas viss prasīs zināmu laiku, bet, tiklīdz jūs izveidojat sevi un izveidojat vairākus filtrus, jūs viegli varēsiet iegūt unikālus apmeklējumus savā vietnē. Jūs varat mainīt jebkuru jomu, pamatojoties uz to, ko jau esat izdarījis. Vienīgais mērķis ir atspējot Darodar un tā viedokļus, kas var būt iekļauti filtra modeļa sadaļā. Šeit jums tas būtu jāaizliedz un noklikšķiniet uz saglabāšanas opcijas, lai saglabātu visus iestatījumus. Jūsu filtriem būs nepieciešams laiks, lai dotos tiešsaistē. Jums nevajadzētu aizmirst, ka visas šīs darbības ir svarīgas. Ja esat saņēmis viltus datplūsmu un neko nezināju par savu statistiku, pēc tam, kad esat izveidojis dažus filtrus, jums vajadzētu bloķēt savu IP adresi. Tas viss nodrošinās, ka jūsu vietne saņem patiesas un reālas personas vizītes pat tad, ja to skaits ir maz. Lai iegūtu vairāk atjauninājumu, jums ir jāturpina pārbaudīt mūsu mājas lapu un izlasīt mūsu jaunākos rakstus Source .

November 28, 2017