Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā pārvaldīt surogātpasta vēstules?

1 answers:

ZiĦošana par zādzībām attiecīgajās iestādēs ir viens no vissmagākajiem veidiem, kā sagraut krāpniekus un novērst nozieguma attīstību. Apvienotajā Karalistē Valsts krāpšanas izlūkdienestu birojs veic darbības, lai apkopotu un analizētu datus par krāpšanos ar ziņojumiem un tādiem līdzīgiem noziegumiem. Tas palīdz informēt lēmumu pieņemšanu, jo īpaši par preventīvajām darbībām, kas jāveic .

Iet uz padomiem, ko sniedza Semalt vecākais tirdzniecības menedžeris Ryan Johnson, kurš zina, ko darīt ar scam mail.

Ziņojumi par izlūkdatus

Jūs varat informēt attiecīgās iestādes par saņemto ziņojumu, izmantojot vairākus veidus. Tie ietver sazināšanos ar "Royal Mail" vai uzņēmumu, kuru krāpnieki imitē - contemporary bar stools houston.

Ziņot par surogātpastu Royal Mail

Royal Mail ir pasta un sūtījumu piegādes pakalpojums. Tas darbojas kopā ar attiecīgām iestādēm, lai novērstu scam mail nepasliktina pasta sistēmu. Ja jūs vai persona, kuru jūs pazīstat, saņem zādzību, Royal Mail iesaka pārsūtīt vēstuli ar pavadvēstuli uz šo adresi:

Freepost Scam Mail,
P.O. 797. Lodziņš,
Exeter Ex1 9UN

Varat arī zvanīt Royal Mail pa 0345 611 3413 vai nosūtīt e-pastu uz scam.mail@royalmail.com.

Royal Mail arī mudina cietušās personas pabeigt Scam Mail atskaiti (pieejama lejupielādei savā tīmekļa vietnē) un nosūtīt to kopā ar krāpnieku saņemto pastu un citiem dokumentiem vai materiāliem, par kuriem ir aizdomas, ka tie ir iegūti no scammers .

Vēl viens veids, kā ziņot par elektronisko surogātpastu, ir, nosūtot savu pilnu vārdu, adresi un tālruņa numuru pa pastu uz iepriekš minēto pasta adresi, pa e-pastu vai pa tālruni (03456 113 413). Royal Mail nosūtīs jums veidlapu un iepriekš apmaksātu adresēto aploksni, lai pēc veidlapas aizpildīšanas jūs to nosūtītu ar saĦemtajiem surogātpasta paraugiem..

Ziņošana sabiedrībai

Ja saņemat krāpnieku e-pastu, kurš izliekas par īstas kompānijas pārstāvi, ir prātīgi sazināties ar uzņēmumu .

Tas varētu būt banka vai valdības departaments, kas tiek atdarināts un tiek minēts scam mail. Paziņojums, ka šī organizācija palīdzēs, jo tā var informēt citus par krāpniecību. Daži uzņēmumi ievieto paziņojumus savās tīmekļa vietnēs un izklāsta pasākumus, kas jāveic, ja tie kļūst par slepkavas upuri .

Kā par scam e-pastiem?

E-pasta ziņojumi ir citi populāri veidi, ar kuriem slepkavas ļaunprātīgi izmanto cilvēkus nelikumīgās shēmās. Ja iesūtnē pamanāt scam e-pastu, pārliecinieties, vai ziņojat par to.

Pirms apskatāt atskaišu veidošanas iespējas, kuras jums ir, saņemot krāpšanas e-pasta ziņojumu, vispirms pārskatiet dažus padomus, kas jūs un jūsu informāciju nodrošinās. Saņemot krāpšanas e-pastu:

  • NEKASĪKOT nevienu saiti e-pastā.
  • NEVAROT atbildēt uz e-pastu vai nekādā veidā sazināties ar sūtītāju.
  • NEDIETIET nekādu informāciju, pat ja jūs jau esat noklikšķinājis uz saites
  • .
  • NEIZMANTOJIET e-pasta ziņojumā pievienoto pielikumu
  • .

Ziņošana par krāpšanos ar e-pastu uz Royal Mail

Royal Mail sāk cīņu pret scam e-pastus, sniedzot sarakstu ar visbiežāk scam e-pastus, lai palīdzētu jums novērot scam e-pastus īsumā. Ja jūs saņemat aizdomīgu e-pastu, varat sazināties ar Royal Mail, izmantojot uzņēmuma kontaktpersonas lapu vai saiti "Sazinieties ar mums" vietnes tīmekļa vietņu apakšā.

Ziņošana par krāpšanos e-pastu uz uzņēmuma e-pastu

Surogātpasta vēstules vai pikšķerēšanas e-pasta ziņojumus var paziņot arī ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs), kas tika izmantots, lai izbeigtu e-pastu. Piemēram, ja e-pasta adrese ir no Gmail konta, varat ziņot par to, izmantojot Gmail pogu "Ziņot par mēstuli". Yahoo ir e-pasts (abuse@yahoo.com), kurā tiek ziņots par krāpšanās e-pastu un ar to saistītiem noziegumiem. Šajā pašā nolūkā Hotmail ir iesniedzis pogu "Ziņot par pikšķerēšanu" .

Pārskatus par krāpšanos un e-pastu laikus nevar pārvarēt. Laikā, kad izkrāpšana ir taisnība, pa kreisi un centrā, nevar atļauties uzskatīt, ka viss ir kārtībā. Cīņā pret krāpniekiem ir labi būt ciniskam un neuzticēties informācijas vēstulēm no vēstulēm vai tālruņa zvaniem .

November 28, 2017