Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: labākie Google Analytics filtri

1 answers:

Lielākā daļa uzņēmēju ļoti maz zina par tīmekļa analīzi un Google Analytics nozīmi. Viņi dažkārt pierakstās savos AdSense kontos un nekad nepievērš uzmanību tam, kas notiek viņu informācijas panelēs. Tikai daži cilvēki zina, cik svarīgi ir Google Analytics un ar to saistītos trikus.

Jason Adler, Semalt Klientu sekmju menedžeris, precizē, ka filtri ir ļoti noderīgi, jo tie palīdz pārvaldīt veidu, kādā saņem mūsu mājas lapas datus. Gadījumā, ja redzat dažus trūkumus Google Analytics pārskatos, ir pienācis laiks izveidot dažus filtrus, lai nodrošinātu jūsu vietnes aizsardzību - wohnungsabgabe putzen preis. Filtri likvidē visas gruveši un netīrumi, līdz jums tiek nodrošināts tikai tas, kas ir likumīgs, autentisks un uzticams. Nefiltrēti un neapstrādāti dati nespēj nodrošināt jūs ar vēlamajiem rezultātiem. Tas arī neko nedos par to, kāds ir jūsu vietnes veiktspēja un kā to uzlabot. Lai iestatītu filtrus, jums jādodas uz savu Google Analytics un noklikšķiniet uz konta sadaļas, kur atrodas filtri vai kur vēlaties tos izveidot. Jums nekad nevajadzētu skatīt pārskatu, izveidojot piemērotus filtrus, jo tas var samazināt jūsu vietnes veiktspēju. Lai uzlabotu vietnes vispārējo veiktspēju, jums ir jāpievieno pēc iespējas vairāk filtru..

Izņemot iekšējo satiksmi

Jums vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai izslēgtu iekšējo datplūsmu un nezināmus vietnes avotus. Ja redzat, ka jūsu vietnes veiktspēja nav tik gaidīta, tas ir laiks, kad jums vajadzētu izveidot filtrus un tūlīt tos aktivizēt. Lai iegūtu vēlamos rezultātus, jums vajadzētu piemērot filtrus un izslēgt nepazīstamos IP no sava saraksta. Vispirms jums jāievada sava filtra nosaukums un jānoklikšķina uz pogas izslēgt iekšējo filtru. Google Analytics vecajā versijā nevarēja izveidot filtrus un nevarēja izslēgt IP no saraksta. Bet tagad ir iespējams veikt abus uzdevumus labāk .

Force URL Ziņojumi tikai mazajiem burtiem

Vēl viena lieta, kas jums vajadzētu atcerēties, ir tā, ka jūs piespiežat vietrāžus URL ziņojumus mazajiem burtiem. Viena no lielākajām un vislielākajām problēmām, kas saistītas ar Google Analytics, ir tā, ka tiek parādīti dažāda veida ziņojumi gan lielajiem burtiem, gan mazajiem burtiem. Tomēr ir iespējams atbrīvoties no šīs problēmas, piespiežot URL ziņojumus tikai mazajiem burtiem. Tādējādi jūs varat nodrošināt, ka jūsu vietnes veselība un tās autentiskums tiek uzturēts visu mēnesi .

Pilns novirzīšanas URL

Ja jūs izveidojat dažas saites, jums vajadzētu meklēt atsauces tīmekļa vietnes pakalpojumā Google Analytics. Šeit ir iespējams atrast atbilstošus datus, kas parādīs domēna un apakšdomēna vietrāžus URL. Jums vienmēr jāpatur prātā, ka jūsu izsekošanas kods ir pareizi instalēts Google Analytics. Bez šī koda, iespējams, nevarēsiet paņemt fragmentus un ievietot tos savā tīmekļa vietnē.

November 28, 2017