Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: pamatnostādne apakšdomēnu filtrēšanai pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Šajās dienās ir ļoti svarīgi Google Analytics iestatīt pielāgotus filtrus un apakšdomēnus. Tas ļaus analizēt, novērtēt un apskatīt datplūsmu jūsu vietnē, kā arī to avotus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir emuārs, uzņēmuma vietne, vairākas galvenās lapas vai saistīta vietne, ir svarīgi filtrēt apakšdomēnu.

Šeit Andrew Dyhan, viens no vadošajiem ekspertiem no Semalt , runāja par dažiem vienkāršiem padomiem šajā sakarā .

Google Analytics iestatīšana

Pirmais solis ir iestatīt Google Analytics jūsu apakšdomēnos. Jums vajadzētu izmantot tos pašus vai dažādus UA kodus tiem un saglabāt tos kaut kur savā datorā - suze orman home insurance. Tas var šķist vienkāršs, taču jums vajadzētu atcerēties, ka ne visas vietnes izmanto tās pašas UA īpašības. Jums vajadzētu izveidot dažādus filtrus dažādiem apakšdomēniem un pārliecinieties, ka kodi ir pareizi ievietoti.

Izveidot jaunu skatu pakalpojumā Google Analytics

Pēc tam jums ir jāveido jauni skatījumi pakalpojumā Google Analytics. Kad esat atvēris savu Google Analytics kontu un pārietu uz informācijas paneli, jums vajadzētu pielāgot iestatījumus augšējā labajā stūrī, kur atrodas administrēšanas izvēlne. Šeit jūs varat ievietot pēc iespējas vairāk domēnu. Vienīgais, kas jums jāatceras, ir tas, ka jūs izvēlaties dažādus filtrus dažādām vietnēm un izveidojiet jaunus skatus katru reizi, kad vietne tiek ievietota šeit..

Izveidot testu skatus

Ja esat jauns Google Analytics lietotājs, ieteicams izveidot testa vaicājumus, lai izvairītos no jebkādām problēmām. Katram domēnam un apakšdomēnam varat izveidot dažādus testa vaicājumus, kas nodrošinās, ka esat izvairījies no visām kļūdām. Pēc tam varat piekļūt saviem neapstrādātajiem datplūsmas datiem, lai uzzinātu vairāk par to, kā šis process darbojas.

Lietot pielāgotus filtrus

Kad esat izveidojis jaunus skatus, nākamais solis ir izmantot pielāgotus filtrus. Lai to izdarītu, jums vajadzētu atlasīt pielāgoto filtru sadaļu un pāriet uz radio pogu. Lai sāktu, noklikšķiniet uz šīs pogas un pievienojiet savus apakšdomēnus. Pielāgota filtra pievienošana ir viens no visplašākajiem un pārsteidzošākajiem veidiem, kā pareizi veikt darbu .

Pievienot atsauces izslēgšanas sarakstus

Atsauces izslēgšanas sarakstu pievienošana ir laba ideja, jo tas novērsīs jūsu apakšdomēnu saņemšanu viltus un zemas kvalitātes satiksmi. Šim nolūkam jums vajadzētu izvēlēties savu īpašumu vai apakšdomēnu. Kad tas ir atlasīts, varat noklikšķināt uz pogas "Informācija par izsekošanu" un iegūt pilnīgu novirzīšanas izslēgšanas sarakstu. Šeit jūs varat pievienot savus apakšdomēnu vietrāžus URL un sākt darbu .

Kas ir apakšdomēns un kā to izsekot

?

Ja jums ir dažas tīmekļa lapas, kuru URL ir www.abc.com vai kaut kas cits, jums ir viegli izveidot apakšdomēnu pēc izvēles, un to skaits nav ierobežots. Apakšdomēns ir viens domēns, kas izveidots jūsu galvenajā vietnē, un to jebkurā brīdī var aktivizēt vai deaktivizēt. Visbiežāk, ja lietotāji pāriet no viena hostinga pakalpojuma uz otru, viņiem ir viegli saglabāt tos pašus domēnus, un tas netraucēs viņu vispārējo reputāciju internetā. Arī jūsu apakšdomēna kreditēšana ir vienkārša, jo galvenais domēna nosaukums maksās jūsu vārdā, un maksājumu automātiski nosūta vai nu no jūsu kredītkartes vai no jūsu PayPal .

November 28, 2017