Back to Question Center
0

Semalt eksperts par Krievijas novirzīšanas spamu no Google Analytics

1 answers:

Surogātpasta izplatītāji turpina attīstīt jaunus surogātpasta veidus, kas uzbrūk Google Analytics. Pašlaik no Krievijas ir notikusi surogātpasta sūtījumu ieplūde, kur surogātpasta izplatītāji velta laiku, lai izveidotu surogātpastu, kas apkopo datplūsmu. Ir četri galvenie surogātpasta veidi, proti: Analytic, Crawler, Legit robotprogrammatūras un Search spam .

Ieliecieties uz pārliecinošiem jautājumiem, ko sniedz vadošais eksperts no Semalt , Aleksandrs Peresunko (Alexander Peresunko), un palikt drošībā no surogātpasta nodošanas .

Surogātpasts

Viņus sauc arī par spoku nodošanu - how do i consolidate my superannuation funds. Lai gan viņi neapmeklē vietni, tie tiek parādīti analītikā, kamēr tiek surogāti Google Analytics ID. Surogātpasta izplatīšana notiek izlases veidā, un tā ir paredzēta, lai ļautu datora lietotājam atvērt viņu novirzīšanas vietnes. Tie galvenokārt ir krievu izcelsmes .

Rāpuļprogrammas surogātpasts

Tie ir surogātpasta veidi, kurus internetā vācot informāciju raksturo indeksēšana. Ieteicams izvairīties no viņu apmeklējuma viņu vīrusu draudu dēļ, tādēļ viņiem vajadzētu būt bloķētiem. Rāpuļprogrammas surogātpasta piemērs ir surogātpasta pogas .

Legit Bots

Lai gan legiti ioti analītiķos bieži netiek apskatīti, tie dažkārt spider ap saturu, lai to rādītu meklētājprogrammās .

Meklēšana mēstules

Šie surogātpasts faktiski neapmeklē vienu tīmekļa vietni, bet gan ping analytics kontu, mēģinot surogāt to mērķus. Meklēšanas surogātpasta var filtrēt, tādējādi novēršot to rādīšanu analīzes kontā.

Surogātpasta kontroles pasākumi

Lai gan surogātpasts, šķiet, ir saistīts ar tīmekļa vietnēm, Krievijas surogātpasts faktiski neiesaistās vietnēs, kurās tās tiek skatītas. Turpmāk ir saraksts ar dažām visbiežāk sastopamajām surogātpasta saiti, proti:

 • hulfingtonpost.com
 • 7makemoneyonline.com
 • cenoval.ru
 • pricereg.com
 • darodar.com
 • economy.co
 • blackhatworth..com
 • bestwebsiteawards.com
 • pogas-for-website.com
 • ilovevitality.com

Lielākā daļa no šīm saitēm nenonāk uz lietotāju vietni, bet tā vietā tiek apmeklēti Google Analytics lietotāju lietotāju ID. To saites parādās analītiskajos rezultātos, kas vilina Google lietotājus apmeklēt viņu vietnes. Piemēri šādiem surogātpastu ir darodar un ilovevitality.com. Lai gan surogātpasts neapmeklē lietotāja vietni, ir svarīgi, lai tie netiktu parādīti Google Analytics rezultātos. Surogātpasta bloķēšanas iemesli ir šādi:

 • i. Lai nodrošinātu efektīvu analīzi, ir būtiski iegūt precīzus datus par to cilvēku skaitu, kas apmeklē vietni. Šī informācija ir svarīga, lai noteiktu atlēcienu līmeni un spamu klātbūtni, lai dati, kas savākti analīzei, būtu neprecīzi
 • .
 • ii. Spamu klātbūtne negatīvi ietekmē meklētājprogrammu klasifikāciju. Surogātpasta izplatītāju pastāvēšana, kas nepārtraukti attīsta jaunus surogātpasta veidus, pieprasa tādu uzņēmumu kā Misfit pastāvēšanu, lai cīnītos pret vainagiem un padarītu maza uzņēmuma darbību vienmērīgu
 • .

Noviržu mēstules var apkarot, izmantojot TL kontrolsarakstu:

1. Bottom filtrēšanas rīku var izmantot, lai novērstu robotprogrammu parādīšanos Google Analytics kontā, noklikšķinot uz "View Settings" un izvēloties opciju "bot filtering" .

2. Visi Krievijas mēstuļu vietrāži URL ir jāfiltrē, pievienojot tos novirzīšanas izslēgšanas sarakstam, ieskaitot skata filtru opciju .

a) Pārsūtīšanas surogātpasta bloķēšanas gadījumā apmeklējiet Google Analytics kontu un atlasiet rīku "Filtrs" .

b) Izvēlieties opciju "Jauns filtrs" un ievadiet domēna nosaukumu.

c) Par filtru veidu atlasiet pielāgoto opciju un atlasiet opciju Referral .

d) Ierakstiet precīzu URL, kuru vēlaties bloķēt, sadaļā "Filter Pattern" .

e) Viena domēna gadījumā jāveic iepriekš minētā procedūra d, bet opcijai "Filtrēt lauku" vajadzētu noklikšķināt uz resursdatora nosaukuma.

f) Tas pats process attiecībā uz meklēt ļaunprātīgu izmantošanu attiecas tikai uz to, ka "Filtra lauks" jāaizstāj ar "Kampaņas termiņu", un modelis ir skaidri salasāms formulējums .

3. Tomēr ieteicams, lai Google tiktu iesniegts ziņojums, ja pastāv aizdomas par ļaunprātīgiem kodiem .

November 28, 2017