Back to Question Center
0

Semalt Expert: 5 padomi, kā izvairīties no vīrusiem Android

1 answers:

Android operētājsistēma nodrošina lielu daļu no datora pasaules. Tomēr tā atvērtība atklāj ierīces Trojas zirgiem un ļaunprātīgu programmatūru. Hackers var manipulēt ar Android sistēmām, izmantojot lejupielādējamas lietojumprogrammas, lai lietotājiem izplatītu vīrusus. Android lietotāji, tāpat kā jebkura cita datorsistēma, var izmantot pārbaudes un līdzsvaru, lai aizsargātu savus sīkrīkus pret kaitīgiem vīrusiem - curso de fotografia en la costa.

Artem Abgarian Semtal galveno pakalpojumu menedžmenta vadītājs raksturo piecus vienkāršus soļus, lai Android ierīces aizsargātu no ļaunprogrammatūras un vīrusu inficētām lietojumprogrammām.

1. Nekad instalējiet lietotnes, kuras nezināt

Padomājiet divreiz, pirms Android ierīcē instalējat jebkuru lietotni. Kaut arī dažas lietojumprogrammas, kas saistītas ar e-pastu, sociālo mediju vai tīmekļa vietni, var būt ļoti noderīgas, mazu pazīstamu lietojumprogrammu instalēšana var pakļaut lietotāju kaitīgajai programmatūrai un vīrusiem. Android lietotājam vajadzētu plaši izpētīt forumus, emuārus un sociālo mediju, lai skatītu reitingu un vispārīgus komentārus par uzaicinātajām instalācijām, kas nāk no surogātpasta īsziņām un kopīgām saitēm .

2. Instalēt lietotnes no pazīstamu lietotņu veikaliem, piemēram, Google Play

Veicot nejauši lietojamu lietojumprogrammu lejupielādi no interneta, palielinās iespējamība, ka Android ierīce var slēgt vīrusus un Trojas zirgus. Daļa no vietnes, kas sola sniegt bezmaksas apmaksātu pieteikumu vai līdzīgus pievilcīgus piedāvājumus, var tikt lejupielādētas ar ļaunprātīgu programmatūru saistītām lietojumprogrammām. Prakse izmantot Google Play, Amazon Appstore un citus cienījamus lietotājus nodrošina ierobežotu pakļautību ļaunprātīgai programmatūrai un vīrusiem, tāpat kā pērk pārtikas produktus no uzticamiem pārtikas veikaliem, samazina risku, ko rada nepareizi pārtikuši pārtikas produkti .

3..Pārbaudiet Android iestatījumus sadaļā "Instalēt no nezināmiem avotiem"

Pēc noklusējuma Android ierīcēs tiek bloķēta lietotņu instalēšana no avotiem, kas nav Google Play. Ja tiek parādīta aizdomīga lietojumprogramma no nezināmā avota, tā tiek parādīta draudu ziņa. Lietotājs var atļaut instalēšanu, izvēloties ierīces iestatījumus. Tas ļauj lietotājam pirms instalēšanas pārliecināties par lietotnes ticamību, lai nodrošinātu drošību pret ļaunprogrammatūru un vīrusiem.

Lai nodrošinātu Android ierīces drošību, nekad nemainiet noklusējuma iestatījumus, lai bloķētu aizdomīgas lietotnes, ja vien avots nav drošs.

4. Izlasiet lietotnes pieprasīto atļauju

Lai lejupielādētu lietojumprogrammas Android ierīcē, pirms instalēšanas ir nepieciešamas atļaujas. Atļauja mainās atkarībā no lietotnes izmantošanas ierīcē. Viņiem var būt nepieciešama atļauja piekļūt kontaktiem zvaniem, tekstiem un e-pasta paziņojumiem vai kamerai, GPS un internetam paredzētajam mērķim. progr, kas pieprasa atļauju veikt aizdomīgas darbības, var apdraudēt lietotāja drošību. Problēmas var izraisīt nopietnu kaitējumu vīrusiem un Trojas zirgiem .

5. Instalējiet vīrusu skeneri, lai pārbaudītu drošību

Jautājums par to, vai izmantot tiešsaistē pieejamās daudzās pretvīrusu progr, lai monitorētu un aizsargātu ierīces no vīrusiem un ļaunprātīgām programmatūrām, ir apstrīdams. Lietojumprogrammas no Google veikala tika nopietni skenētas, lai nodrošinātu lietotājiem aizsardzību pret Trojas zirgiem un ļaunprātīgu programmatūru. Tomēr daži no Google Play iegādātie lietojumprogrammas var saturēt kaitīgus vīrusus.

Var būt noderīga tādu drošības ierīču nodrošināšana, kas nodrošina lietotnes ar papildu funkcijām, piemēram, iespēju atrast un izdzēst pazudušo tālruni papildus aizsardzībai pret ļaunprātīgu programmatūru un Trojas zirgu.

Aizsardzība pret vīrusiem nav grūta. Vienkārši piesardzīgi!

November 28, 2017