Back to Question Center
0

Semalt Expert iepazīstina ar padomiem, kā izslēgt portfeļa datplūsmu no jūsu Google Analytics

1 answers:

Botu satiksme, iekšējā satiksme un kiberdrošība ir ierindotas kā vispopulārākās problēmas digitālajā mārketingā . Nevar pietiekami uzsvērt, cik svarīgi ir saglabāt savu Google Analytics statistiku. Google Analytics pārskatu prezentācija padziļina jūsu lēmumus un tiešsaistes mārketinga prasmes. Google Analytics ir izšķiroša loma, lai palīdzētu tirgotājiem saprast un analizēt datplūsmu uz savām vietnēm - hankookin kit kat.

Botu satiksme ir viens no svarīgākajiem un potenciālajiem avotiem, kas veicina viltus datus .

Andrew Dyhan, Semalt klientu sekmju menedžeris, iesaka izslēgt no vietnes botu un iekšējo datplūsmu, kas uzlabos tā veiktspēju.

Kas jums jāzina par botu satiksmi

Rāpuļprogrammas, robotprogrammatūras un zirnekļi ir automatizētas lietojumprogrammas, kas neļauj kontrolēt interneta platformu uzdevumus. Statistikas dati liecina, ka botu satiksme kontrolē vairāk nekā pusi no platformu radītajiem datplūsmas datiem. Saskaņā ar IT speciālistu viedokli, satiksmes plūsma pieaug ar ļoti augstu tempā, kur tā izstumta cilvēku radītā satiksme.

Botu satiksmes, ļaundabīgo programmu un Trojas vīrusu pieaugums norāda uz to, ka Google Analytics datiem un pārskatiem ir nepieciešams izslēgt un kontrolēt botu datplūsmu. Priecājieties lasīt un interpretēt ziņojumus..Nepareiza interpretācija var novirzīt jūsu sasniegumus nepareizā virzienā .

Kā noteikt datplūsmu no jūsu datiem

Jūsu pārskatu un datu kvalitāte ir daudz labāka bez botu satiksmes. Tomēr bloķēšanas datplūsmu nevar atklāt Google Analytics datos, jo tas netiek ielādēts Javascript. Par laimi, jums nav jāuztraucas par visu veidu robotprogrammatūru. Ir labie robotprogrammatūras, kas darbojas jūsu labā, piemēram, rāpuļprogrammas. Labi robotprogrammas pēc noklusējuma ir izslēgtas no jūsu Google Analytics atskaites.

Otra veida robotprogrammatūras, slikti robotprogrammatūras, rada lielu bīstamību jūsu kampaņai. Slikti roboti apmeklē jūsu vietni, lai ieviestu Trojas vīrusu, ļaunprātīgu programmatūru, noņemtu saturu un surogātpastu. Sliktajiem robotiem raksturo imitācija, kur viņi imitē cilvēka uzvedību, padarot to grūti atšķirt robotus no legitiem apmeklētājiem .

Bot Traffic noņemšana no Google Analytics

  • Apmeklējiet administrācijas skata iestatījumus un noklikšķiniet uz "Izslēgt visus trāpījumus no zināmajiem zirnekļiem un robotiem"
  • .
  • Pārbaudiet aizdomīgu datplūsmu un izmantojiet derīgu saimniekdatora nosaukumu, lai izslēgtu konstatēto datplūsmu
  • .
  • Atveriet īpašuma opciju, noklikšķiniet uz pogas "Izsekošanas informācija" un pārbaudiet "Atsaukumu izslēgšanas saraksts"
  • .

Šī metode darbojas, lai no jūsu ziņojuma izslēgtu aizdomīgus un atklātos robotus. Šī metode darbojas gan mazām, gan lielām vietnēm. Neatkarīgi no visiem zināmajiem zirnekļiem un robotprogrammatūrām iegūtie bot rezultāti tiek efektīvi strādāti labā skaitā. Google Analytics pārskata tīrīšana ļauj uzņēmumu īpašniekiem pieņemt kritiskus lēmumus par savu uzņēmumu labklājību. Apsveriet ieviešanas metodes, kas bloķē hakeru mēģinājumus, ļaunprātīgu programmatūru un Trojas vīrusu, ietekmējot jūsu vietni. DataDome, augstākā ranga IT kompānija ir nonākusi uzņēmumu īpašnieku glābšanā. Uzņēmums piedāvā risinājumus botu satiksmei, kontrolējot to robotu veidus, kuri apmeklē jūsu vietni. Iepriekš minētie padomi palīdzēs jums iegūt tīrākus un precīzākus Google Analytics datus .

November 28, 2017