Back to Question Center
0

Semalt Expert izklāsta interneta krāpšanas veidus un veidus, kā tos izvairīties

1 answers:

Internets ir liels resurss ikvienam. Daudzi uzņēmēji sāk darbue-komercijas platforma kā jaunā mārketinga metode. Izmantojot tīmekli, ir neierobežotas iespējas un iespējas jebkurai starta darbībai. Lielie uzņēmumi irizmantoja šo iespēju un izveidoja daudzas tīmekļa vietnes. Mārketinga metodes, piemēram, meklētājprogrammu optimizācija, palīdz jebkuram tiešsaistes sākuma sākuma posmamun veidot. Cilvēki un uzņēmumi var realizēt dažus atbilstošus ienākumus no miljoniem klientu internets - itazte mvp 3.0.

Tomēr, tā kā cilvēki domā par tīmekļa vietņu izveidi, kibernoziedznieki, piemēram, hackers unScammers izpilda dažāda veida interneta krāpšanu tiešsaistē. Tā rezultātā visiem ir jāuzmanās no šāda veida noziegumiem. Viņi var atņemtar viņiem lielu līdzekļu apjomu, kā arī citu nevēlamu noziegumu izdarīšanu tiešsaistē.

Andrew Dyhan, eksperts no Semalt Digitālie pakalpojumi ir pielāgojuši dažus interneta krāpšanas veidus, ar ko jūs varat saskarties, un veidus, kurus varat izmantot, lai tos novērstu.

1. Krāpšanās ar kredītkartēm

Daudzi hakeru mērķis ir komerciālās tīmekļa vietnes un citas tiešsaistes kredītkaršu platformas.Krāpšanās ar kredītkartēm var dot hakeriem piekļuvi miljoniem klientu dolāru. Turklāt viņi pārdod nozagtas kredītkartes tiešsaistē tumšā tīklātādi tirgi kā Likums par aizliegumu. Ir svarīgi piesargāties no uzlaušanas metožu, piemēram, SQL Injection, kā arī citu veidu, kā scammers kompromitētiešsaistes darījumu drošība..Turklāt ir svarīgi informēt savus klientus par metodēm, ko šie noziedznieki izmanto, lai nozagtu kartesun saglabāt savas kredītkartes drošībā. Turklāt, ievietojiet kartes informāciju tikai uzticamām vietnēm.

2. Izkrāpšana un e-pasts

E-pasti nodrošina drošu kanālu, kas ļauj krāpniekiem sasniegt savus mērķus. Citāgadījumos viņi var veikt masu surogātpastu, kas ļauj krāpniekiem liek cilvēkiem zaudēt tūkstošiem dolāru tiešsaistē. Jums vajadzētu izvairīties no e-pastu, kas nākno nepārbaudītiem avotiem. Citos gadījumos dažās drošās e-pasta sistēmās varat izmantot vairākus papildu surogātpasta filtrus. Šādi vienkārši pasākumivar aizsargāt jūsu e-komercijas biznesu no interneta krāpšanas un cita veida uzbrukumu ietekmes. Jums vajadzētu saglabāt savu vietni no tiem bez maksaskā arī cita veida uzbrukumiem.

3. Pikšķerēšana

Šāda veida krāpšanās ar internetu ir saistīta ar informācijas sagrābšanuviltus lapa. Lielākā daļa surogātpasta uzbrukumu satur pikšķerēšanas lapas, kā arī cita veida potenciāli kaitīgas saites. Citos gadījumossurogātpasta izplatītāji e-pastā var ievietot pielikumus, kas satur Trojans. Šie vīrusi var veikt daudzus efektus mērķa datorā, piemēram, pārlūkprogrammāDatorurķēšana Viņi arī var izmantot pikšķerēšanas metodes, lai novirzītu personas no viltošanas maksājumu lapas, kas var nozagt kredītkartes informāciju no citiem noziegumiem.

Secinājums

Visu veidu personas ir pieejamas tiešsaistē. Tā kā cilvēki dara visu veidu izdevīgustiešsaistē, citi cilvēki ar sliktiem nodomiem ievieš viņu noziegumu izpildes metodes. Piemēram, cilvēki saglabā savas iespējas palīdzētciti ar komerciālām vietnēm. No otras puses, hackers var hack, un atņemt līdzekļus no klientiem, kā arī samazināt vietni. Tasrokasgrāmata var palīdzēt jums izvairīties no interneta krāpšanas, kas jums var rasties, piemēram, naudas atmazgāšana. Jūsu vietnes un klienta drošībaatrodas tavās rokās.

November 28, 2017