Back to Question Center
0

Semalt Expert: PayPal izslēgšana no Google Analytics novirzīšanas datplūsmas pārskatiem

1 answers:

Ross Bārberis, Semalt digitālo pakalpojumu klientu sekmju menedžeris, dalās savā pieredzē par to, kā izsekot patiesajiem novirzēm pakalpojumā Google Analytics.

Es joprojām atceros laiku, kad es sāku strādāt ar Semalt klientiem. Tas bija viens no visvairāk apbrīnojamo pieredzi manā dzīvē - bigi kaiman chords. Es paņēmu laiku, lai novērtētu, kā viņi saņem trafiku uz viņu vietnēm un kā viņi daudz dara no viņu biznesa vietnēm. Man jāzina par novirzīšanas datplūsmas avotiem, kas sniedz Semalt daudz klientu. Kad es pierakstījos savā Google Analytics, es atklāju, ka PayPal tiek parādīts kā galvenais avota avots. Kā izslēgt PayPal no novirzīšanas datplūsmas ziņojumiem pakalpojumā Google Analytics? Ja jūs meklējat atbildi, mēs esam iepazīstinājuši šo brīnišķīgo rakstu ar jums.

Ko tas nozīmē?

Kad PayPal parādās kā novirzīšanas datplūsmas avots, tas nozīmē, ka kāds pamet jūs Semalt. Jūs varat ievadīt savu vietni, kad tā ir pārskaitījusi naudu un iegādājies vienu no mūsu pakalpojumiem. Šis solis ir svarīgs, jo Google nepārtraukti izseko to lietotāju IP, kuri pēdējoreiz apmeklējuši jūsu vietni, pirms tiek veikti darījumu avoti. Google atribūtu, ka pārdošana PayPal ir iegūta no sākotnējā datplūsmas, un nekas nekādā veidā netiek fikēts. Varētu būt mulsinoši, ja jūs zināt, ka daudzi cilvēki strādā pēc komisijas maksas..Pastāv izredzes, ka tie radīs viltus ved uz jūsu vietni, izliekoties par oriģinālu. PayPal pusē tie jums nodos naudu un saņems komisijas naudu. Tas, ko mēs vēlamies teikt, ir tas, ka ir svarīgi noskaidrot sākotnējos trafika avotus un apmeklētāju IP adreses.

Kā jūs varat zināt, vai tas ir jūsu vietne?

Ja neesat mainījis Google Analytics iestatījumus un konfigurācijas, jums jāturpina lietot PayPal bez jebkādām problēmām. To varat izmantot katru dienu, lai apstrādātu maksājumus. Lai pārbaudītu tā statusu, jums ir jāierodas uz visu Google Analytics datplūsmas novirzīšanas saiti. Šeit jums vajadzētu meklēt PayPal opciju un pēc tam uzklikšķiniet uz pārskata opcijas, lai uzzinātu vairāk par to.

Vai jūs būtu jāzina par oriģinālo avotu

Ir ļoti svarīgi uzzināt visu par saviem novirzīšanas programmu oriģinālajiem avotiem. Jums vajadzētu būt idejai par to, kura ir visvērtīgākā un vērtīgākā datplūsma jūsu vietnei un kāds ir apmeklētāju avots. Tas neļaus pakalpojumam Google Analytics sagatavot jums viltus ziņojumus, un jūs saņemsiet naudu par katru pirkumu tieši PayPal. Daudzi cilvēki pievērš uzmanību potenciālo klientu radīšanai un klientu skaita palielināšanai, lai viņu produktus vai pakalpojumus pārdotu lielā skaitā.

Kā šo problēmu novērst?

Jūs varat novērst problēmu, pievienojot PayPal kā novirzīšanas izslēgšanu savā Google Analytics. Tas ir viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem veidiem, kā pārtraukt viltotas trafika saņemšanu uz jūsu Semalt kontu. Jums ir jāzina sava datplūsmas avots un jāveic pasākumi, lai radītu arvien vairāk potenciālo klientu. Šim nolūkam jums jādodas uz administrācijas lodziņu savā Google Analytics un noklikšķiniet uz sadaļas uzskaites informācija. Un tad jums vajadzētu izvēlēties atsauču izslēgšanas saraksta opciju, lai sāktu darbu.

November 28, 2017