Back to Question Center
0

Semalt Expert piedāvā rokasgrāmatu, lai izslēgtu meklēšanas robotus un zirnekļus no Google Analytics pārskatiem

1 answers:

Google Analytics pārskats par tīmekļa datplūsmu ir priekšrocība vietnes īpašniekam. Tomēr dažreiz var būt nebeidzama cīņa starp labo un slikto. Daži cilvēki var nezināt, ka daži no Google Analytics pārskatā ietvertajiem datplūsmas datiem nāk no robotiem. Tiešsaistes robotprogrammatūras un zirnekļi ir aiz slēptiem datu pārskatiem GA - 1100ah mikrotik. Viņiem ir potenciāls ietekmēt to, kā dati attēlo sevi, kas var kaitēt mārketinga kampaņas veselībai un turpmākajiem lēmumiem.

Tomēr vietņu īpašniekiem nav jāuztraucas daudz tāpēc, ka ir veids, kā noteikt un atbrīvoties no zirnekļu un robotprogrammatūras radīta satiksmes. Tad tas nozīmē, ka pēc šo uzdevumu veikšanas Google Analytics sniegtā informācija būs daudz uzticamāka. Nav nekāda konkrēta līdzekļa, lai surogātpasta bots nevarētu nonākt vietnē. Pat ja tā, lietotājiem ir iespēja izslēgt surogātpastu un no pārskatiem meklēt bot trafiku. Liela daļa no šiem robotiem ir uzņēmīgi pret šīm metodēm.

Ņemot vērā Semalt vadošo ekspertu Jason Adler ieviešanas rokasgrāmatu, var palielināt reģistrēto apmeklējumu alternatīvā apmeklējuma vērtību un ticamību .

Izmantojot informāciju, kas iegūta no bezmaksas ziņojuma, tas ir uzticamāks. Tāpat tas ļauj īpašniekam apstiprināt apmeklētāju platformas. Grafikā izveidotie grafiki kļūst acīmredzami un skaidrāki .

Google Analytics izmanto JavaScript..Meklēšanai un surogātpasta robotam bija grūti pārmeklēt JavaScript. Tā kā tehnoloģija turpina attīstīties, tā ir arī bot izstrādātāji. Tagad surogātpasta robotprogrammatūra var novērot JavaScript neaizsargātību, kā arī pārmeklēt informāciju. Ir vairāki robotprogrammatūras, no kurām Google Analytics izslēdz analīzi. Tomēr ir arī daudzi no tiem, kuri izmanto surogātpasta tīmekļa vietnes un serveru pārrāvumus, un tas nozīmē, ka tie joprojām parādīsies analītiskajos datos .

Kā izslēgt meklētājprogrammu robotus pakalpojumā Google Analytics

Tagad ir iespējams filtrēt satiksmes datus uz tīmekļa vietni, lai noskaidrotu, kura no tām ir dabiska cilvēka darbība, un to, kas nāk no surogātpasta un meklēšanas botiem. Spēja to izdarīt ir atkarīga no funkcijas, lai izslēgtu visus trāpījumus no zināmajiem robiem un zirnekļiem. Tas ir izvēles rūtiņa sadaļā Pārskata administrators GA .

soļi, kas jāievēro, izslēdzot visus pazīstamos botiem un zirnekļus

1. Izveidojiet "pārbaudes" skatu pakalpojumā Google Analytics

Tas ļauj lietotājam veikt izmaiņas, ko viņi vēlas, saglabājot sākotnējo datu integritāti galvenajā skatā. Tas arī darbojas kā salīdzināšanas avots, lai īpašnieks varētu identificēt izmaiņas, kas notiek pēc izslēgšanas. Ar apmierinošiem rezultātiem tagad no galvenā skatījuma izslēdziet robotus .

2. Novērst roboti un zirnekļi

Pārvietojieties uz Google Analytics rīka sadaļu Administrēšana, atlasiet skata iestatījumus un atzīmējiet iespēju izslēgt visus trāpījumus no robotiem un zirnekļiem. Pabeidzot šo darbību, satiksmei tagad nebūs pieejama visa meklēšanas un surogātpasta aprites satiksme, tādējādi atvieglojot un skaidrāk ziņojot par cilvēku satiksmi .

3. Anotēt pakalpojumā Google Analytics

Izveidot anotācijas GA diagrammās, lai ņemtu vērā satiksmes pilienus pēc satiksmes bot izslēgšanas .

Secinājums

Var pamanīt satiksmes pilienus, kas viss ir atkarīgs no robotu radītā datplūsmas apjoma. Testa skats un galvenais skats palīdzēs precīzi noteikt, kur satiksme samazinās, padarot ziņojumu ticamāku .

November 28, 2017