Back to Question Center
0

Semalt: Google Analytics spam satiksme un veidi, kā to bloķēt

1 answers:

Džeisons Adlers (Jason Adler), Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks, uzskata, ka nebūtu pareizi teikt, ka Analytics surogātpasts šodien ir viena no galvenajām tīmekļa pārziņu problēmām. Šis temats ir ieguvis popularitāti, un ir daudz veidu, kā risināt šo jautājumu. Savā lapā Google ir izveidota satiksmes surogātpasta atbalsta sadaļa, kuras mērķis ir sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai mēs varētu rast risinājumu mūsu problēmai. Google Analytics pārstāvis Adams Singer apstiprināja, ka uzņēmums šobrīd mēģina novērst problēmu. Tomēr tas prasīs zināmu laiku, un precīzs datums nav zināms - data recovery experts. Sākotnēji viņi analizēja vairāk nekā 259 Google Analytics kontus, kas nesatur vīrusus un surogātpastu. Viņi izveidoja filtrus un katru dienu apmeklēja vismaz divdesmit pieci novērotāji. Kopējā novirzīšanas surogātpasta satiksme bija vairāk nekā desmit procenti, un apmēram piecdesmit procentiem no vietnēm bija surogātpasta satiksme no vairāk nekā pieciem simtiem domēnu. Jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot šos rīkus, kas palīdzēs jums saglabāt savus Google Analytics datus un statistiku, kā arī novērst surogātpastu .

Analytics referrer / Ghost surogātpasta bloķētājs

Tas ir uzlabots surogātpasta bloķētājs, kas regulāri atjaunina sevi. Laika gaitā tiek atjaunināti vairāk nekā 550 melnajā sarakstā iekļautie domēni, kas satur aizdomīgus URL un filtrē šīs saites, lai sniegtu vislabākos un visatbilstošākos rezultātus. Šis rīks ir pieejams bez maksas, tam ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs interfeiss, kurā ir daudz meklēšanas iespēju..Tāpat to var atjaunināt ar vairākiem kontiem, un tā skatījumi ir viegli filtrēti. Tās kvotas limits ir vairāk nekā desmit tūkstoši pieprasījumu dienā, bet jums vajadzētu atjaunināt savus filtrus ikreiz, kad pievienojat jaunus domēnus šim rīkam.

Analytics rīkkopa

Ļaujiet man skaidri paskaidrot, ka Analytics rīku komplekts nav bez maksas; jums būs jāmaksā 15 USD mēnesī, lai piekļūtu visām tā funkcijām, taču šī cena ir zemāka nekā galvassāpes, ko šis rīks var atvieglot. Tas ir viens no visvairāk apbrīnojamo un lielisko rīku, jo tas paplašina jūsu Google Analytics pārskatu klāstu un nodrošina visprecīzākos rezultātus. Šis rīks automātiski atjaunina savus filtrus, tāpēc jums nav jādara īpaši darbs, kad ievietojat jaunus domēnus. Jūs varat piemērot filtrus visu veidu īpašībām, skatījumiem un kontiem. Instruments ir lietotājam draudzīgs un viegli saprotams interfeiss. Vislabākais ir tas, ka tai nav kvotu ierobežojuma, kas nozīmē, ka varat pievienot tik daudz domēnu un apakšdomēnu, cik iespējams. Tomēr jums būs jāreģistrējas un jāapstiprina, kā arī jāmaksā maksa, lai piekļūtu šim rīks un tā dažādajām funkcijām.

Spam filtru instalētājs

Spam filtru instalētājs ir atvērtā koda un bezmaksas programmatūra. Tas ir viens no visplašākajiem automatizētajiem surogātpasta filtrēšanas rīkiem internetā. To ir viegli lejupielādēt un tai ir daudz funkciju. To var ieviest jūsu vietnē, un tam ir dažādi skatījumi un rekvizīti. Rīku var izmantot tikai vienā domēnā vienlaikus, un tā kvotas ierobežojums ir divi tūkstoši lietotāju dienā. Arī filtru un domēnu skaits netiek precīzi atjaunināts, un tas ir galvenais šī rīka trūkums .

November 28, 2017