Back to Question Center
0

Semalt: identificēšana par mēstules un ghost novirzēm pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Google analytics ir viens no spēcīgākajiem instrumentiem, kas tika izmantoti, lai izsekotu, uzraudzītu un ziņotu par tīmekļa vietnes datplūsmu kopš tā palaišanas 2005. gadā. Analīzes rīks pēdējā laikā ir bijis diskusiju priekšmets pēc apgalvojumiem par nepatiesas informācijas izplatīšanu interneta satiksmes statistika. Google analītiķa spoku un spamu novirzīšana ir daži no ietekmīgākajiem pasākumiem, kas mājaslapas administratoram atspoguļo nepatiesu informāciju.

Šī raksta ietvaros Jack Miller Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris sniedz izpētītu informāciju par surogātpasta un vaimuma nodošanu, kas saistītas ar Trojan, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusu uzbrukumiem datoru sistēmām .

Surogātpasts - vai jūs tos pazīstat?

Google Analytics dažkārt var norādīt uz satraucošu satiksmes statistiku par vietni - indemnity ltc insurance. Vienu dienu satiksme, kas plūst vietnē, ir zema, un pēkšņi šūpo uz augšu bez ievērojamas aktivitātes. Vietnes satiksmes plūsmu atšķirība ievērojami mainās no minimālajiem līmeņiem uz augšu no vienas dienas uz otru vai dažu stundu laikā, nezinot, no kurienes ir apmeklētāji. Surogātpasta novirzīšana var radīt viltotu datplūsmu uz vietni, kas citādi atspoguļo Google Analytics. Bez pienācīga uzraudzības mehānisma, lai noteiktu surogātpasta un vaimuma novirzīšanu, ļaundabīgās programmas un vīruss var iekļūt sistēmā. Viltus apmeklētāji var radīt viltus cerību vietnes īpašniekam, lai viņiem liegtu daudz ieņēmumu..

Surogātpasts

Surogātpasta un spoku nosūtīšana reģistrē nepatiesu statistiku pakalpojumā Google Analytics. Interneta lietotāji, kuri nav apmeklējuši vietni, reģistrējas kā reāla satiksme. Spam satiksme var radīt ieņēmumu zaudējumus vietnes īpašniekam tāpat kā Trojas zirgs, vīruss un ļaunprogrammatūra. Surogātpasta satiksmes novēršana un noņemšana var veicināt precīzu satiksmes statistiku .

Surogātpasta veidi

Pastāv divu veidu surogātpasts, kas maina patieso apmeklētāju statistiku tīmekļa vietnē, kas reģistrēta Google Analytics. Surogātpasts var būt vai nu surogātpasta novirzīšana, vai spoku nosūtīšana. Lai gan spoku novirzes reģistrē kā reālus apmeklētājus vietnē, pat neapmeklējot vietni, surogātpasta nodošana veic automātisku meklēšanu, izmantojot vietni, kas pārveido datus. Tāpat kā ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus, surogātpasts ir jānovērš, lai izveidotu veselību vietnē.

Identificē mēstuļu satiksmi

Ne visas saites, kas saistītas ar e-pastu, tīmekļa vietni un sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, ir draudzīgas datoru drošībai. Svarīgi ir noklikšķināt uz norādītajām saitēm ar lielu piesardzību. Koplietotās saites var lejupielādēt ļaunprātīgu programmatūru, vīrusus un Trojas zirgu, lai nopietni kaitētu datoram. Antivīrusa programmatūras izmantošana var palīdzēt kontrolēt sistēmas drošību pirms savienojuma ar internetu.

Meklējot surogātpasta atsauces saites datu

Google Analytics konta sadaļā Pārlūkot visas iedaļas Iegūšana sadaļās Pārlūkprogrammas sniedz pārskatu par vietnes apmeklētājiem. Noklikšķinot uz saites "Uzlabotā", tiek piedāvāta iespēja filtrēt sesijas. Viena apmeklējuma saite, kas notiek vairāk nekā desmit reizes, lielā mērā var ietekmēt satiksmes statistiku un to var izraisīt surogātpasta nodošana .

November 28, 2017