Back to Question Center
0

Semalt: Instagram Vs. Spams

1 answers:

Instagram - tāpat kā citi sociālie mediju konti un tiešsaistes pakalpojumi - ir daļa no surogātpasta. Spam konti, kas sūc spam fotoattēlus un komentārus. Tas nav kaut kas, ko vēlaties redzēt savās fotogrāfijās un tajās, kurām esat atzīmēts - orange black fascinator. Patiesībā tas ir kaitinoši. Ļoti kaitinoši.

Tātad, kā jūs atbrīvoties no surogātpasta savā Instagram kontā? Lasiet tālāk, lai uzzinātu.

Ryan Johnson, vadošais eksperts no Semalt , paskaidro, kā pārvaldīt surogātpastu jūsu Instagram kontā .

Sāciet ziņot par to, ko jūs domājat par surogātpastu

Vai zināji, ka jūs varat izvairīties no citiem Instagram lietotājiem, kas spēj izpausties kā surogātpasta komentāri un fotogrāfijas? Ja izmantojat iOS, sakiet par iPhone vai iPad, tad pārejiet uz foto komentāru sadaļu, velciet ar pirkstu pa kreisi, pēc tam piesitiet ar izsaukuma zīmi (!), Pēc kuras jūs pieskarieties "scam" vai "spam". Process ir nedaudz atšķirīgs Android. Šeit jūs apmeklējat komentāru, noklikšķiniet uz "Dzēst komentāru un ziņot par pārkāpumu", un esat pabeidzis. Šie ir komentāri. Tātad, kā jūs pēc tam ziņojat par Instagram kontu, kas surogāt jūs ar fotogrāfijām? Nu, noklikšķiniet uz trim punktiem kaut kur augšējā labajā stūrī, pēc tam noklikšķiniet uz "report", kam seko norādījumi. Uzziniet vairāk par šo informāciju Instagram palīdzības centrā: ļaunprātīga izmantošana un mēstule .

Jūs varētu apsvērt iespēju izmantot privātu kontu

Daži cilvēki ir apsvēruši profila konta iestatīšanu privātu, lai izvairītos no surogātpasta. Tas ir labs žests, bet diemžēl privātie profili liedz jums iegūt lielāku sekojošo. Piemēram, jūsu fotoattēli tiks parādīti tikai ar atslēgvārdiem. Papildus tam dažiem lietotājiem nepatīk šādi privātie profili, jo tie var būt nejauki pārsteigumi. Sākumā jūs nevarat redzēt, kas tiek publicēts, ja vien viņi neapstiprina jūsu lūgumu kļūt par draugiem.

Neļaujiet jūsu kontam tikt apdraudēta

Daudzi surogātpasta fotoattēli un komentāri par jūsu Instagram kontu varētu būt zīme, ka jūsu konts tiek apdraudēts. Padarīt paradumu regulāri pārbaudīt jūsu komentārus par aizdomīgām darbībām. Tik daudz, cik Instagram piedāvā automātisku surogātpasta novēršanas sistēmu, tā nav droša. Vienmēr atcerieties, lai pārbaudītu surogātpasta kontu komentārus, fotoattēlus un tagus. Neviens to nedarīs jums. Ziņojiet un dzēsiet tos, tiklīdz tos redzēsit.

November 28, 2017