Back to Question Center
0

Semalt: Izņemot nežēlīgas uzraudzības stacijas no Web Analytics

1 answers:

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, saka, ka Real Browser Checku izmantošana ir lielisks veids, kā uzraudzīt vietnes veiktspēju un pārvaldīt kopējo klientu pieredzi. Rigor ir uzņēmums, kas palīdz ar šīm pārbaudēm, pārliecinoties, ka tā uzrauga klienta vietni reālā pārlūkā. Iemesls, kāpēc Rigor to dara, ir redzēt, cik daudz laika lapa ielādē lietotāja pārlūkprogrammā. Tajā ietverti arī visi trešo personu faili, piemēram, sociālie logrīki, datu plūsmas, reklāmu tīkli, analīzes un CDN .

Vietņu īpašniekiem vajadzētu ņemt vērā arī lēnu lapu slodžu cēloņus. Papildus ļaundabīgo programmu infekcijām, Trojas zirgiem un vīrusiem, trešo pušu elementi var izraisīt lēnu ielādi - advanced computer expert inc. Viņi pievieno vietnei vērtību, bet uz veiktspēju orientētai vietnei vajadzētu rūpēties par šiem importētajiem kodiem. Pētījumi liecina, ka šie trešo pušu elementi var aizkavēt pilnās lapas ielādi līdz pat minūti. Ir svarīgi piedāvāt dažus pakalpojumus, kas kopā ar šīm papildu funkcijām. Tomēr tie nāk par maksu, un īpašniekam ir jānosaka tie, kas ir neatņemama vietne, un tie, kas to nav. Labākā stratēģija, lai to veiksmīgi veiktu, ir veikt izmaksu un ieguvumu analīzi par visām trešo pušu funkcijām .

Tā kā Rigor lejupielādē visu lapas saturu katrā tīmekļa vietnes uzraudzības līmenī, ir jāizslēdz visas trafiks, ko rada monitoringa stacijas. Pretējā gadījumā tie var novest pie Google Analytics tabulēšanas rezultātu sagrozīšanas. Ir jāievēro procedūra, lai nodrošinātu, ka lietotājs izslēdz visu trafiku no monitoringa stacijām. Visbiežāk sastopamā analītiskā platforma ir Google Analytics..

Google Analytics veiktie pasākumi ir universāli. Tas nozīmē, ka nav svarīgi, kura analītiskā platforma tiek izmantota, rokasgrāmata ir vienāda visiem. Šajā rakstā mēs to parādīsim, izmantojot Google Analytics platformu, kas ir kopīga lielākajai daļai vietņu .

Lūk, kas ir jādara:

 • Piesakieties Google Analytics programmatūrā
 • Atverot, atrodiet cilni Administrēšana, kurā tiek parādīts izvēlēto profilu saraksts
 • .
 • Izvēlieties atbilstošo profilu. Šajā gadījumā Rigor būtu vislabākā izvēle
 • .
 • Noklikšķiniet uz cilnes Filtri no apakšnodaļas
 • Izvēlieties + Jauns filtrs, lai izveidotu vietnes pielāgotu filtru
 • .

Sasniedzot šo punktu, var būt jāiziet saraksts ar monitoringa stacijām, kuras šobrīd ir izveidotas. Tie sniedz pilnu sarakstu ar Rigor atrašanās vietām ar savām monitoringa stacijām, to IP adresi, reģiona kodu un tam piešķirto lomu. Kad IP adrešu identifikācija ir pabeigta, atgriezieties Google Analytics, lai pabeigtu pielāgotus filtrus .

Saskaņā ar jauno filtru, dodieties uz "Pievienot filtru uz profilu" .

 • Atzīmējiet rūtiņu ar uzaicinājumu jautāt, vai izveidot jaunu filtru.
 • Filtra informācijā filtra nosaukumā jāiekļauj monitoringa stacijas atrašanās vieta, filtra tipā pārbaudiet iepriekš noteiktu filtru. Ievadiet Real Browser uzraudzības staciju IP adreses
 • .

Nav jēgas izslēgt centrālās vai satura stacijas, jo tās neparādās vispārējā analītikā. Galu galā, tas ir pilnīgs, visi trafiks no monitoringa stacijām ziņojumos neparādās .

November 28, 2017