Back to Question Center
0

Semalt izskaidro, kā izveidot filtru pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Google Analytics ir slavens un labi pazīstams pakalpojums, kas ļauj skatīt informāciju un visu informāciju, kā arī statistiku par to, kā lietotāji savā vietnē rīkojas. Google Analytics esošie filtri ir viegli iestatāmi un tos var izveidot jebkurā laikā. Šeit varat izslēgt vai iekļaut datus, par kuriem ziņo Analytics - hosting php mysql. Piemēram, kad esat izveidojis filtrus, kas izslēdz dažus rediģētāju IP un iekšējos protokolus, pastāv iespēja, ka jūsu filtri nedarbosies pareizi, un tie būtu jāmaina pēc iespējas agrāk. Jūs varat izveidot filtrus, kas izslēdz datus no noteiktām pilsētām vai valstīm .

Ross Barber Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks stāsta, ka ar filtriem pakalpojumā Google Analytics visiem ir iespējams iekļaut vai izslēgt konkrētu vietni, nodrošinot viņu viedokļu un trāpījumu kvalitāti. Google Analytics piedāvā daudz iespēju filtrēt jūsu vērtīgo un noderīgo informāciju..Jūs varat pielāgot iestatījumus un veikt uzlabojumus, lai iegūtu vislabākos un atbilstošos rezultātus.

Izveidot iepriekš noteiktu filtru vai pielāgotu filtru

Lai izveidotu iepriekš noteiktu filtru vai pielāgotu filtru, jums vajadzētu ļaut savam pakalpojumam Google Analytics kādu laiku sagatavot ziņojumus par jums. Piemēram, ja jums ir vietne, kurā tiek pārdoti mazu bērnu izstrādājumi, taču vēlaties saņemt tikai konkrētas valstis vai pilsētas, tad jums būs jāizslēdz visas pārējās vietas un atbilstoši jāpielāgo jūsu iestatījumi. Nebūtu nepareizi teikt, ka pielāgotajiem filtriem ir daudz iespēju un funkciju, no kuriem izvēlēties. Tie ļauj iestatīt filtrus tādā veidā, ka varat izslēgt vai iekļaut apmeklējumus, pamatojoties uz pārlūkprogrammām un atrašanās vietām, savienojuma ātrumu, ģeogrāfisko atrašanās vietu un citām īpašībām. Piemēram, ja jūsu vietnē ir izveidoti vietējie ziņošanas notikumi, varat filtrēt apmeklētājus no savas pilsētas vai pilsētas, lai iegūtu atbilstošus rezultātus .

Izvēlieties vēlamo filtru tipa radio

pogu

Ir ļoti svarīgi atcerēties, ka vienmēr vajadzētu izvēlēties filtru veidu radio pogu, lai iegūtu vēlamos rezultātus. Tajos iekļaujot un izslēdzot opcijas, varat norādīt konkrētus datus, un jūs varat attiecīgi sagatavot savus Google Analytics pārskatus. Ja jūs nevēlaties, lai daži cilvēki no noteiktām valstīm vai pilsētām apmeklētu jūsu tīmekļa lapas, varat vienkārši bloķēt savas IP adreses. Lai to izdarītu, filtra sadaļā ievadiet pilsētas nosaukumu un noklikšķiniet uz atspējošanas pogas. Piemēram, mazās un lielās pogas ļauj jums norādīt dažus datus, lai filtrus iekļautu vai izslēgtu no tiem. Ja jūs nevēlaties, lai dažas pilsētas varētu pārvietoties vai redzēt jūsu vietni, varat vienkārši bloķēt šīs pilsētas, ierakstot nosaukumu sadaļā "iekļaut". Šī opcija ir noderīga cilvēkiem, kuri vēlas, lai viņu tīmekļa lapās tiktu atlasīti uz valsti orientēti skatījumi, un vēlas, lai viss būtu autentisks, oriģināls un līdz atzīmei. Opcijas "Meklēšana un aizstāšana" ļauj pielāgot veidu, kā jūsu dati tiek rādīti pakalpojumā Google Analytics. Jūs varat sadalīt šo sadaļu dažādās kategorijās atkarībā no jūsu prasībām un var aizstāt neaktīvos filtrus ar aktīviem, lai iegūtu precīzākus un labākus rezultātus.

November 28, 2017