Back to Question Center
0

Semalt: Kā bloķēt iekšējo datplūsmu no Google Analytics

1 answers:

Izmantojot Google Analytics mainīgā mainīgo, lietotāji var izmantot pielāgotu mainīgo, lai bloķētu iekšējo datplūsmu uz vietni. Aleksandrs Peresunko, Semalt klientu sekmju menedžeris, uzsver, kā lietotājs var tieši īstenot tehniku ​​savā vietnē.

Ir vairākas metodes, kā novērst iekšējo datplūsmu uz vietni no GA (Google Analytics). Sākotnēji lietotāji var saskarties ar problēmu, nosakot, cik svarīgi ir izslēgt viņu datplūsmu no savām vietnēm. Šajā sakarā vietņu īpašniekiem ir jāpievērš uzmanība tam, ka iekšējā datplūsma (satiksme no vietņu tīmekļa vietnēm un darbiniekiem) var palielināt apmeklētāju skatījumu skaitu un skaitu, tādējādi sniedzot maldinošus vai nepatiesus datus.

Semalta eksperts uzskata, ka šī skaidrība, un tādēļ ir ieteicams lietotājiem atšķirt satiksmi organizācijā no mērķauditorijas. Ir vairāki veidi, kā sasniegt šo atskaites punktu atkarībā no tā, kā tiek izveidota organizācijas infrastruktūra starp dinamisko un statisko IP adresēm. Piemēram, lietotāji var filtrēt iekšējo datplūsmu, izmantojot lietotāja mainīgo, domēnu, IP vai ISP. Iekšējo datplūsmu var segmentēt, izmantojot lietotāja mainīgos lielumus, ISP un pielāgotus mainīgos. Turklāt gan uzlabotie segmenti, gan filtri var nošķirt iekšējo datplūsmu no mērķauditorijas vai apmeklētāju datplūsmas.

Procesu uzsāk, izveidojot vietni, kas var instalēt sīkfailus visos datoros un pārlūkos, kurus organizācijas darbinieki var izmantot, lai piekļūtu vietnei. Šo sīkfailu nosaka pielāgots mainīgais, kas tiek ievietots vietnē..Sīki izklāstītie pasākumi ir uzsvērti zemāk:

1. Izveidojiet jaunu tīmekļa lapu, kurā vai nu nav satura vai tikai jebkura veida satura, jo to var paslēpt kā statisku tīmekļa lapu vai daļu no vietnes domēna. Vietnes īpašnieks var izmantot jauno setCustomVar metodi, nevis parasto setVar metodi .

2. Google Analytics profilā pārvietojiet izvērsto segmentu un noklikšķiniet uz "Jauns segments" .

3. Nosauciet pielāgoto segmentu kā "Iekļaut iekšējo datplūsmu" un ievadiet šo loģiku. "Ievietot-> Pielāgots mainīgais (vērtība 01) -> Satur -> Jā". Tomēr lietotājam jānodrošina, lai pielāgotais mainīgais Google Analytics (GA) netiktu pārrakstīts (situācijās, kad vairāki pielāgoti mainīgie tiek saglabāti tajā pašā laika nišā) un ka uzlabotais segments ir saskaņots ar labo laika nišu .

4. Izveidojiet vēl vienu sadaļu un nosauciet to "Izslēgt iekšējo satiksmi" un ievadiet šo loģiku; "Izslēgt -> pielāgoto mainīgo (vērtība 01) -> kas satur -> jā." Saglabājiet šo segmentu un atkal pārliecinieties, vai saturs, kas satur, atbilst sākotnējam kodam

5. Ļaujiet visiem iekšējās komandas dalībniekiem pieslēgties pirmajā solī izveidotajai tīmekļa lapai, lai savās pārlūkprogrammās pareizi instalētu sīkfailus.

6. Pārbaudiet rezultātus. Tas nozīmē, ka jāgaida dažas dienas, lai segmentēti dati tiktu parādīti Source .

November 28, 2017