Back to Question Center
0

Semalt: kā cīņā pret noziedzniekiem var nozagt tiešsaistes izkrāpšanu?

1 answers:

Internets ir atvēris ikvienam neierobežotas iespējas. Tas ir vienkārši. Tas irērts. Tas ir vienreizēji. Jūs varat iepirkties, apmaksāt rēķinus, skatīties filmas, saņemt jaunumus, veikt rezervēšanu, strādāt ceļā, kā arī vēl daudz vairāk - شركة نظافة رخيصة بالخرج. Kā vispasaulesiedzīvotāji ir jauni veidi, kā izmantot internetu, kibernoziedznieki ir vilkt, bet nevis būvēt, viņi cenšas izkrāpt, apkaupīt un nozagt. Tātad,kā jūs palikt drošībā no tiešsaistes krāpniekiem?

Nu, atbilde ir vienkārša: iepazīstieties ar kopīgiem tiešsaistes izkrāpšanu, ko norādījis Max BellsKlientu veiksmes menedžeris Semalt ,un jūs nekļūsiet par upuri.

Pikšķerēšanas e-pasta krāpšana

Šogad (2017. gadā) nosūtīto pikšķerēšanas e-pasta ziņojumu skaits bija par 155% vairāk nekā tas bijapagājušais gads. Pikšķerēšanas scam pamatā ir saziņa, kas izveidota sociālo mediju tīklā vai pa e-pastu. Šeit vainīgais mēģina to izdarītpārliecināt jūs izpaust savu kredītkartes numuru, bankas informāciju, pieteikumvārdu vai citus personas datus. Jūs varat tikt reklamēts, noklikšķinot uzsaite Tas ir veids, kā izplatīt jūsu ļaunprātīgas programmatūras datu zādzību. Ar labu un atjauninātu pretvīrusu programmu jums vajadzētu būt iespējaiizvairieties no šī veida izkrāpšanas.

Nigērijas 419 krāpnieks

Šī veida krāpšana parasti ir saistīta ar sirsnīgu e-pastu, īsziņu, burtu vaipat sociālo mediju konta ziņu, kuru sūtījusi dāsne. Viņa apgalvo, ka viņa ir bagāta mantiniece, biznesa sieviete vai valdības amatpersonaubagojot jūs, lai palīdzētu viņai atgūt naudu, pēc kuras jūs saņemat vienreizēju maksājumu. Šeit ir nozveja: jūs palīdzat samaksāt kādu maksu, tad par to saņematliela daļa.

Apsveikuma kartiņas

Šajā shēmā jūs saņemat "nekaitīgu" apsveikuma kartiņu no drauga. Tomēr asaite, kas, ja noklikšķina, instalē ļaunprātīgu programmatūru, ir ievietota kaut kur atklātnē. Ļaunprātīga programmatūra varētu būt kaut kas no nepatīkamas programmaskas tīmekļa pārlūkprogrammā palaiž uznirstošas ​​reklāmas vai negaidītus logus. Sliktākajā gadījumā tas varētu būt ransomārs - ikviens ir murgs.

Kredītkartes izkrāpšana

Kad laiki kļūst grūti, cilvēki izmanto dažādas taktikas, lai saņemtu finansiālu palīdzību.Tomēr jūs varat saņemt pārāk labu piedāvājumu, lai būtu patiesība. Ņemiet šo piemēru: jūs sēdējat pie kabīnes aizmugurējā sēdekļa mājās, kad jūssaņemiet paziņojumu par to, ka jums ir neliels interese par iepriekš apstiprinātu aizdevumu..Neaiztieciet šo scam. Izmantojiet veselo saprātu.

loterijas krāpšana

Iespējams, vecākais tiešsaistes krāpnieks. Tas ir pieejams pa e-pastu. Ziņojums ir vienkāršs:jūs esat ieguvis naudas balvu loterijā vai labdarības totalizatoros, bet, lai jūs prasītu savu naudu, jums jāmaksā apstrādes maksa vai kaut kasšajā rindā. Jūs būsiet pārsteigts par to uzvarētāju skaitu, kuri ir uzvarējuši, bet faktiski nepiedalās.

Hitman scam

Tas ir tiešs izspiešana. Izpildītājs draud nogalināt tevi, ja tev nav jāmaksā.Viņi saka, ka viņi ir nomāti, lai jūs vispirms nogalinātu, bet tie (hitmen) uzskatīja, ka tev ir jāmaksā, lai jūs atstātu tevimierā. Briesmīgi tas ir tas, ka viņi var pārdomāt savas dzīves aktivitātes.

romāņu krāpniecība

Tas attiecas uz iepazīšanās vietnēm. Shēmu var izpildīt mēnešus ar precizitāti unkrāpšana Potenciālais partneris lēnām gūst savu uzticību, dodot jums dāvanas. Tad vienu dienu viņi apgalvo, ka ir ārkārtas situācijā. Bieži vien radinieksbūtu slimi vai viņu bizness ir apstājies naudas trūkuma dēļ. Tad jums tiek lūgts nosūtīt naudu, kas tiks atmaksāta.

Nodarbinātības krāpniecība

Šeit jūs saņemat ziņas, ka jūs esat atradis ienesīgu darbu ar ienesīgu atlīdzību. Turir nozvejas, lai gan. Lai nodrošinātu darbu, jums jāmaksā daži maksājumi.

Ceļojumu krāpšana

Parādās brīvdienās, piemēram, vasarā vai Ziemassvētkos. Šeit tev ir apsolīts labsceļojumu pakete par ļoti lētu cenu. Lai izvairītos no kļūšanas par upuri, pārbaudiet minētās vietnes pārskatu. Tas varētu ietaupīt naudu.

Citi izkrāpšana

  • Viltotas iepirkšanās vietņu scam - kopijas globālo zīmolu un preys par nenojauštiešsaistes pircēji, kas vēlas iegādāties jaunus materiālus.
  • Fake news scam - pašsaprotami.
  • Viltus antivīrusu programmas krāpšana.
November 28, 2017