Back to Question Center
0

Semalt - Kā izvairīties vai noņemt Mac Defender ļaunprātīgo programmatūru operētājsistēmā Mac OS X v10.6 vai agrāk?

1 answers:

Pēdējos mēnešos pikšķerēšanas veida izkrāpšana ir vērsta uz daudzām Mac un Linux ierīcēm. Pat likumīgu tīmekļa vietņu lietotāji ļoti sūdzas par šīm izkrāpšanu. Viņi bieži saka, ka viņu datora ierīces nav inficētas ar vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru. Pēc tam upuriem tiek lūgts maksāt izpirkuma maksu pirms piekļuves saviem personālajiem datoriem - even temp inc for sales. Viņiem ir arī iespēja instalēt pretvīrusu programmas, kuru mērķis ir aizsargāt savas Mac ierīces no iespējamiem pikšķerēšanas un vīrusu uzbrukumiem. Antivīrusu programma palīdz lietotājiem saglabāt savu kredītkartes numuru un bankas konta informāciju. Tas arī lielā mērā aizsargā savus datus no krāpnieciskām darbībām.

Slavenākie rīki ir MacSecurity, MacDefender un MacProtector. Apple ir arī uzsācis vairākas programmas un bezmaksas programmatūru, kas automātiski skenē jūsu datorsistēmas un noņem Mac Defender ļaunprātīgo programmatūru un tās variantus dažu minūšu laikā .

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, izstrādā dažus noderīgus padomus par to, kā aizsargāt jūsu sistēmu pret ļaunprātīgu programmatūru.

Rezolūcija

Ja jūs saņemat paziņojumu par ļaundabīgo programmu un vīrusiem, labāk ir instalēt drošības programmatūru vai pretvīrusu programmu pēc iespējas ātrāk..Mēs iesakām arī pamest Safari un citas līdzīgas pārlūkprogrammas, jo tajās var būt daudz vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras. Tā vietā jūs varat izmantot vai nu Google Chrome vai Firefox, kas ir daudz labāk nekā citi pārlūkprogrammas, nodrošinot, ka jūsu datorsistēma tiks saglabāta no iespējamiem draudiem. Ja jūs vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu, Force Quit ir visaptverošs un pārsteidzošs pārlūks .

Daži no pārlūkprogrammām automātiski lejupielādē un instalē dīvainus failus un lietas. Viņi arī uzsāk virkni programmu, kas var saturēt ļaunprogrammatūru un vīrusus. Tādējādi ir svarīgi, lai datorā tiktu pēc iespējas ātrāk instalēta vairākas ļaunprātīgas programmatūras un programmas. Ja tas pārstāj darboties, jums ir jāatinstalē un jāatceļ tā abonements. Tikmēr jums nevajadzētu kopīgot savu lietotājvārdu un paroli ar citiem internetā. Izdzēsiet visu šo programmatūru un programmas, lai tīmeklī saglabātu drošību. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz mapi Lejupielāde un velciet instalēšanas programmu uz atkritni. Pāris sekundēs iztukšojiet atkritni, lai internetā nerastos nekādas problēmas .

Kā noņemt vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru

Ja datorā esat nejauši instalējis ļaunprātīgu programmatūru, būtu lieliski, ka nevienam neiesniedzat savu kredītkartes numuru un paroles, pat ja jūs to pazīstat. Tas ir tāpēc, ka, ievadot informāciju, hakeru lietotāji tos var uzzināt un nozagt informāciju dažu sekunžu laikā. Pastāv arī izredzes, ka viņi pārskaitīs naudu no vienas bankas uz otru. Tādējādi varat izmantot Pārcelšanās pasākumus un aizveriet Windows skenēšanu. Tad jums vajadzētu doties uz utilītprogrammas mapi un palaist aktivitātes failu. Pēc tam uznirstošajā logā jāizvēlas opcija Procesi un meklējiet tās lietotnes, kuras vēlaties atinstalēt. Visbiežāk lietotās un atjauninātās lietotnes šajā sakarā ir MacSecurity, MacProtector un MacDefender. Kad esat izvēlējies kādu no šīm lietotnēm, nākamais solis ir noklikšķināt uz iespējas Quit un restartēt Windows. Jums jāpatur prātā, ka Apple nodrošina saviem lietotājiem regulārus drošības atjauninājumus. Tātad, vai jūs izmantojat Linux vai Mac ierīci, jūs varat gūt labumu no šiem atjauninājumiem .

November 28, 2017