Back to Question Center
0

Semalt - Kā no bot trafika atbrīvoties savā Google Analytics

1 answers:

Būtu nepareizi teikt, ka dati ir visu tiešsaistes uzņēmumu un mārketinga lēmumu stūrakmens. Mums ir svarīgi attīstīt izpratni par mūsu datiem un nodrošināt, ka tā atbilst pašreizējām tirdzniecības tendencēm. Mums ir arī jāizvērtē lietotāju uzvedība mūsu vietnē un jāzina viss par nozares izmaiņām. Tas ir iespējams tikai tad, ja no Google Analytics izslēdzam botu satiksmi un koncentrējamies uz vēlamo rezultātu sasniegšanu - round backless stools.

Aleksandrs Peresunko, Semalt klientu veiksmes menedžeris, šajā sakarā iepazīstina ar dažiem tirdzniecības noslēpumiem.

Lai apkopotu datus, jums vajadzētu izmantot dažādas analīzes un uzraudzības iespējas. Tomēr Google Analytics ir visvērtīgākais un plaši izmantotais rīks. Tas ļauj jums atrast jūsu datu leģitimitāti un parāda pareizos rezultātus. Vairāk nekā divi miljardi vietņu izmanto Google Analytics, lai novērtētu un analizētu to apmeklējumu kvalitāti. Bot satiksme ir kaut kas, kas var kaitēt jūsu vietnei un var likt jums justies ciešot internetā. Tas galu galā noved pie nepareiziem secinājumiem, novērtējumiem un pieņēmumiem, tādējādi ietekmējot jūsu vietnes veiktspēju un ticamību.

Par Boti

Mēs nedrīkstam aizmirst, ka visiem cilvēku trāpījumiem serverī ir bot hits. Tātad, ir droši teikt, ka robotprogrammas ir kļuvušas par būtisku un jebkura tīmekļa vietnes sastāvdaļu. robotu veidi: labie robotprogrammatūras un sliktie robotprogrammatūras.

Labi robotprogrammatūras ir tie, kas labi darbojas un ir labvēlīgi jūsu vietnei, bet slikti robotprogrammatūra ir tāda, kas ir izveidota hakeru un uzbrucēju dēļ, un viņi plāno nelegāli pārmeklēt un indeksēt jūsu vietni. Ziņojums atklāj, ka vairāk nekā divdesmit procenti no visiem labajiem robotprogrammatūras nosūtītajiem datplūsmas datiem aizņem ļaunie un bīstamie robotprogrammatūras. Tāpēc mēs varam teikt, ka robotprogrammatūras nekādā gadījumā nevar būt saistītas ar vietnēm, un tām vajadzētu pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no tām.

Divi cita veida roboti ir spoku robotprogrammatūras un zombiju robotprogrammatūras. Vardarbības roboti ir tie, kas neapmeklē jūsu vietni, bet parāda līdzīgus rezultātus, bet zombiju roboti ir tie, kas pilnībā veido jūsu vietni. Tie ģenerē pārskatus pakalpojumā Google Analytics un izliekas par īstām. Viņi ievieto savus īpašos kodus jūsu analītiskajos datos un mēģina kaitēt tam vienā vai otrā veidā.

Kā izslēgt botu satiksmi

Google nesen paziņoja, ka ir pieejami vairāki risinājumi, kā filtrēt labus robotus, sliktos robotprogrammatūras un novirzīšanas surogātpastu pakalpojumā Google Analytics. Šim nolūkam jums jāveido nefiltrēti skatījumi un jāpārzina datplūsmas avoti. Jums vajadzētu uzzināt, kā atšķirt labos robotus un sliktos robotus. Jūs varat pielāgot vairākas mārketinga stratēģijas, lai palielinātu jūsu iespējas iegūt unikālus skatus savā vietnē. Tā ir arī priekšrocība, ja veidojat dažādus filtrus gan iekšējiem, gan ārējiem datplūsmas avotiem. Varat bloķēt vairākus IP, kas izskatās aizdomīgi un kuriem nav nekāda sakara ar autentiskumu. Zombiju robotu gadījumā, jums vajadzētu filtrēt tos, nosakot to atrašanās vietu un pēdas nospiedumus. Lai to izdarītu, jums būtu jāzina viss par to avotu un jāuzsāk pēdu radīšanas posms.

November 28, 2017