Back to Question Center
0

Semalt: Kā noņemt Google Traffic Traffic

1 answers:

Vai esat pamanījuši, ka to portālu skaits, kas traucē jūsu vietnei, palielinās eksponenciāli? Ja jūsu atbilde ir "jā", Max Bells Semalt Klientu sekmju menedžeris palīdzēs jums tikt galā ar šo problēmu! Kā jebkura tīmekļa platforma, Google Analytics ir bezspēdīga un surogātpasta aktivitāte, kas praktiski ietekmē katru vietni. Faktiski tas ir jautājums, kas tiešsaistes reklāmdevējiem kļūst par reālu galvassāpēm.

Kas ir botu satiksme?

Google Analytics termins "bot aktivitāte" tiek izmantots, lai aprakstītu vietni ļaunprātīgo robotu un robotu uzbrukumā - reinigungsfirmen fällanden. Šādas ļaunprātīgas darbības tīmekļa vietnē var ievērojami samazināt tā vispārējo veiktspēju un ietekmēt tās saturu.

Kā atšķirt robotu aktivitāti pakalpojumā Google Analytics?

Šeit ir sniegti soli pa solim norādījumi, kā apskatīt bot aktivitāti pakalpojumā Google Analytics:

  • Noklikšķiniet uz Iegūšana, kas atrodas kreisajā pusē, šajā brīdī noklikšķiniet uz Kanāli un Visu satiksmi. Pēc tam pārejiet uz pārskatu sadaļā Noklusējuma kanāla kategorija un noklikšķiniet uz Pārlūkot.
  • Vai jūs zināt lielāko daļu no jūsu nodošanas avotiem? Ja jūsu atbilde ir nē, un tie neizskatās nozīmīgi jūsu riskam, tas var būt galvenais informācijas elements, kas parāda, ka tā ir botu satiksme..Lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz "rādīt rindas", lai saņemtu pilnīgu novirzīšanu
  • .

Jums vajadzētu izsekot jūsu surogātpastu saskaņā ar norādījumiem, kas aprakstīti iepriekš minētajos noteikumos, taču, lai jūs labāk iepazītu ar slavenākajiem surogātpasta izplatītājiem, mēs esam apkopojuši dažus gadījumus:

  • 4webmasters.org
  • trafficmonetize.org

Kā ignorēt Bot aktivitāti pakalpojumā Google Analytics?

Līdz brīdim, kad Google apmierina šo problēmu, pastāv dažas alternatīvas, kuras jūs varat apsvērt.

  • Viens no labākajiem veidiem, kā tikt galā ar aprakstīto problēmu, ir izveidot kanālus, kas pārtrauc konkrētu robotu vai robotus, kas nelabvēlīgi ietekmē jūsu datus.
  • Pārliecinieties par to ievērojamo skaitu jomu un apakšdomēnu, kurus jūs sekojat pakalpojumā Google Analytics.
  • Vēl viena alternatīva, kuru varat izpildīt, ir visu ievadīšana Excel lapās un nepieciešamās informācijas iegūšana.

Pēdējais, bet ne mazāk variants ir nodrošināt, ka bot trafika neietekmē jūsu Google Analytics informāciju. Kanālu pievienošana ir labākā pieeja, lai to izpildītu. Vienkārši izpildiet šos padomus, un jūs nekad neredzēsit problēmu, kas aprakstīta iepriekš!

November 28, 2017