Back to Question Center
0

Semalt: kā novirzīšanas trafika ietekmē jūsu datus

1 answers:

Kas ir novirzīšanas datplūsma? Kāpēc tas ir svarīgi? Nu, Jack Miller, Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris, skaidro, ka novirzīšanas datplūsma ir satiksmes segments, kas jūsu vietnē tiek novirzīts, izmantojot citu avotu. Avots var būt saite no cita domēna. Google Analytics nekavējoties zina, kur interneta datplūsma pirms jūsu vietnes ievietošanas. Tādējādi tā (Google Analytics) savos pārskatos parāda šo vietņu domēnu nosaukumus kā novirzīšanas datplūsmas avotu - formas de vida analogas.

Kā jūsu dati tiek ietekmēti, izslēdzot novirzīšanas datplūsmu?

Pēc noklusējuma referrētāji automātiski aktivizē jaunas sesijas. Tomēr, izvēloties izslēgt jebkuru novirzīšanas avotu, interneta datplūsma no izslēgtajiem domēniem neaktivizē jaunas sesijas. Kā redzams, ja vēlaties, lai novirzītu datplūsmu, lai aktivizētu jaunas sesijas, šajā izslēgšanas sarakstā nevajadzētu iekļaut domēnu .

No iepriekšminētā scenārija var redzēt, ka, tā kā novirzēm tiek aktivizētas jaunas sesijas, izņemot atsauces, tad tas nozīmē, ka tas ietekmē sesiju aprēķinu. Šo mijiedarbību var uzskatīt par atsevišķu vai vairāku sesiju atkarībā no tā, kā jūs veicat novirzīšanu. Piemēram, lietotājs vietnē mysite.com apmeklē jūsu vietni; yoursite.com tad iet atpakaļ uz mysite.com. Ja neesat izslēdzis savu vietni (yoursite.com), tad abas sesijas tiek uzskaitītas. Katru reizi, kad viņš / viņa nokļūst mysite.com. Ja, no otras puses, jūs izslēdzāt yoursite.com, tad tiktu aktivizēta tikai viena sesija. Tādējādi, izslēdzot novirzīšanas datplūsmu, ietekmē sesiju skaita uzskaitījumu..

Pārsūdzību izslēgšanas gadījumi

 • trešo pušu maksājumu apstrādei
 • starpdomēnu izsekošana

Izslēgšanas saraksts

Jums jāapzinās fakts, ka var izslēgt tikai domēna un tās apakšnozaru tīmekļa datplūsmu. Satiksme no domēna ar apakšstrāvas spēlēm nav.

Piemēram, ja jūs izslēdzat novirzīšanas datplūsmu no vietnes website.com, tīmekļa datplūsma no domēna website.com un apakšdomēna another.website.com ir izslēgta. Tīmekļa datplūsma no vietnes another-website.com tomēr nav izslēgta .

Kā izveidot atsauces izslēgšanas sarakstu?

 • sāciet, pierakstoties savā Google Analytics kontā
 • noklikšķiniet uz 'Admin'
 • , izmantojot nolaižamo izvēlni kaut kur jūsu konta slejā, atlasiet īpašumu, kuru vēlaties kniebēt
 • noklikšķiniet uz uzskaites informācijas
 • noklikšķiniet uz Atsauces izslēgšanas saraksts
 • pievieno domēna nosaukumu, tad izveidojiet savu sarakstu
 • saglabājiet izmaiņas, un jums ir labi iet

Kā noņemt domēnu no izslēgšanas saraksta?

Ja kāda iemesla dēļ vislabāk zināms, ka jūs atkārtoti domājat, ka domēna noņemšana no izslēgšanas saraksta, to varat izdarīt viegli. Izmantojiet iepriekš minētās darbības, izņemot mazu detaļu, nevis pievienojiet novirzīšanu, noņemiet to. Noklikšķiniet uz Dzēst domēnu, pēc tam saglabājiet izmaiņas.

Pārbauda ūdeņus

Pārbaudiet, vai jūsu izslēgšanas saraksts darbojas. Eksperti iesaka izmantot Google Tag Assistant ierakstīšanu. Tas jums pateiks, kas tiek izslēgts un kas nav.

Ir gadījumi, kad jūsu pārskatā joprojām ir redzama satiksme. Tas varētu notikt tāpēc, ka:

 • lietotāji pirms jūsu izslēgšanas saraksta izveides apmeklēja jūsu vietni
 • viņi var izmantot grāmatzīmes
November 28, 2017