Back to Question Center
0

Semalt - Kā risināt kibernētismu?

1 answers:

MasterCard pārslodze mājās Stop, Target un citi lielie mazumtirgotāji ir ietekmējuši burtiski ikvienu. Parasti kredīta pārkāpumu apjoms ir ārpus patērētāja darbības jomas.

Būtu tā, kā tas ir iespējams, ievērojami tuvāk mājām, ir problēma, ka mēs visi spēsim kontrolēt e-pastu. Vēl vairāk e-pasta drošības problēmas ir visaugstākajā brīdī, kad tiek uztvertas smadzenes. Mēs pieprasījām jūsu drošības problēmas un problēmas, un līdz šim lielākā daļa tika saistītas ar e-pastu - best computer store in san jose.

Oliver King Semalt klientu sekmju vadītājs, kas saistīts ar tuvumā esošajiem drošības speciālistiem, kurš labvēlīgi reaģēja ar zināšanām par notikušo, iespējamiem labojumiem un padomiem, lai vēlāk saglabātu stratēģisko attālumu no briesmām.

Speciālisti: Grayson Milbourne, Greg Foss un Paul Madsen.

Oliver King: nesen iegādājies citu datoru ar instalētu Windows 7. No šī brīža uz priekšu esmu iegremdējies ar akciju sortimentu - izņēmuma kārtā tas ir kairinošs. Lielākajai daļai šo ziņojumu ir izvēle "atteikties no abonēšanas", lai noklikšķinātu. Pēc brīža tiem ir divas atšķirīgas saiknes. Es katru dienu atrakstīju abonementu, kas prasa ievērojamus laika ieguldījumus, un daļa līdzīgu reklāmu turpina atgriezties. Vai ir pārāka pieeja, lai atbrīvotos no šīs kļūdas?

Webroot: lielapjoma surogātvēstuļu abonēšanas pakalpojums ir fiktīvs un hakeriem tos izmanto, lai atšķirtu, kad viņi saņem" dzīvo "e-pasta adresi ar potenciālu palielināt surogātpastu .

LogRhythm: dažos gadījumos surogātpasts var būt ārkārtīgi nestabils, lai atbrīvotos no tā. Neskatoties uz to, ka komersantiem ir aizliegts turpināt sūtīt jums ziņojumus pēc tam, kad esat to atsaukuši, daži būtiski ignorē to un turpina sūtīt vēstules jebkurā gadījumā.

Ideāla pieeja, lai pilnībā izslēgtu šo surogātpastu, ir boikotēt nevēlamu pastu. Tas, protams, pārsūtīs jebkuru e-pastu, kuru jūs saņemsit no sava atkritumu mapes.

Oliver King: Man ir divi e-pasta konti. Pirms pāris dienām es, protams, izmantoju nepareizo nozaudēšanu savā Gmail ierīcē, un tagad es esmu iegremdējies CenturyLink kontā ar nevēlamu reklamēšanu no daudzām vietām. Kā es to apturētu?

Webroot: marķējiet ziņojumus kā surogātpastu vai nevēlamu saturu no savas Gmail programmas. Veicot to, tas palīdzēs samazināt saņemto surogātpasta skaitu.

LogRhythm: ideāla pieeja to mērenai ir, izmantojot filtrus. Google ir fantastisks ziņojums par to, kā darbojas filtri un kā jūs varat tos izmantot problēmu risināšanai.

Oliver King: Pēdējo mēnešu laikā katru dienu es saņēmu divas līdz četras e-pasta ziņas no Krievijas adreses. Es varētu vēlēties apzināties, kādi ir šie ziņojumi, tomēr vissvarīgākais varētu likt tos beigt .

Webroot: ja šie ziņojumi ir iegūti no līdzīgas adreses, jums vajadzētu būt spējīgai novērst šo adresi vai pārbaudīt to kā atkritumu vai surogātpasta.

LogRhythm: Iespējams, ka jūsu e-pasta adrese ir kļūdaini pievienota to apropriāciju sarakstam. Ideāla pieeja, lai pilnībā izslēgtu šo surogātpastu, ir boikotēt sūtītāja e-pasta vārdu .

November 28, 2017