Back to Question Center
0

Semalt: kā tiešsaistes brendings paaugstinās jūsu individuālo profilu

1 answers:

Vai jums ir individuāls uzņēmums, vidēja lieluma uzņēmumsvai franšīzes daļa lielākajā organizācijā, zīmola izpratne ir tikpat svarīga jūsu izaugsmei kā tābūtu būtiska jebkurai lielai korporācijai. Jūs domājat, ka pašlaik jūsu zīmola informētība ir atkritumino resursiem, jo ​​jūs esat tikai uzņēmējs vai pašnodarbinātais uzņēmuma īpašnieks, bet tas ir gluži pretējspatiesību. Michael Brown no Semalt Digitālie pakalpojumi piekrīt izpratnei par to, kā tiešsaistes zīmols tiks izmantotspaaugstina jūsu redzamību un sekmē uzņēmējdarbības attīstību .

Zīmola veidošana ir svarīga, lai izveidotu savienojumuar klientiem. Cilvēki pastāst citiem par pozitīvo pieredzi, tāpēc vārda-mutes mutācija izplatās un veicina jūsubiznesa attīstība. Buzz padarīs jūsu biznesu lielāku, un varbūt jūs pievērsīsiet plašsaziņas līdzekļu uzmanību.

Aiz tā viss, vai tu esi. Kā uzņēmuma dibinātājs jūsir izpilddirektors un organizācijas seja. Jūsu bizness var kļūt tik liels un veiksmīgs, kā jūs to vēlaties. Dažicilvēki sapņo par šāda veida panākumiem, bet citas personas dod priekšroku, lai saglabātu savu uzņēmumu mazu un pārvaldāmu. Arīveids, galvenais atpazīstamā zīmola ieviešanas iemesls ir tas, ka klienti saista jūsu pakalpojumus vai produktusar JUMS kā indivīdu .

Padomā par daudzām lieliskām personībām, kas vienu reizi sāka mazu,ir pieaudzis uz augšu, veidojot spēcīgu zīmolu. Padomājiet par KFC pulkvedi Harland Sanders, vistas ātrās ēdināšanas franšīzikas sākās kādā nelielā kafejnīcā Kentuki U..S. 1930. gados un pēc tam paplašinājās līdz 1965.gadam Apvienotajā Karalistē un Īrijāno tā, kas kļuvis par masveida franšīzi. Tomēr patiesā persona aiz tā visa, "Pulkvedis", ir seja un aiz kompānijas.Rezultātā KFC zīmols ir ļoti veiksmīgs, pateicoties tā augstākajam produktam, atšķirīgai personībai, uzticamamsolījumi un garantijas. Turklāt viņu piesaista frāze "Finger Lickin" Good "padarīja neaizmirstamu taglīniju, kas ļāva cilvēkiem iekļauties.

Kā jūs varat paaugstināt savu individuālo profilu, izveidojot spēcīgu zīmolu?

Iegūstiet taisni uz punktu ar spēcīgu frāzi un logotipu.Izmantojot tikai dažus vārdus, jums ir jāpārskaita ziņa par to, ko jūsu uzņēmums nozīmē.

Šajās dienās ikviens var izveidot tīmekļa vietni, kas to padarauzņēmums šķiet lielāks nekā patiešām ir. Dažreiz tas ir labi, atkarībā no tā, vai jūs piedāvājat produktus vai pakalpojumus.Izpēti savus konkurentus un viņu zīmola stratēģijas, pēc tam pierakstiet vairākus veidus, kā tos varētu pārvarēt.

Tiešsaistes zīmola izveidi, lai paaugstinātu jūsu profilu, var izdarīt, izmantojot:

  • Akcijas un reklāma
  • Iespaidīgi vizuālie līdzekļi -vai nu fotogrāfijas, vai mākslas darbi, grafika
  • Sabiedriskās attiecības
  • E-pasta kampaņas un biļeteni
  • Clever taglines
  • Augstākā līmeņa atbalsts un sakari

Brendings ir stratēģija. Tas ir veids, kā pateikt jūsuklienti, kuriem ir vērts izmantot jūsu pakalpojumus vai produktus. Brendings tiešsaistē prasa konsekventu pieeju. Vizuālās kombinācijasun tiešsaistes kontekstuālā pieredze atspoguļo jūsu seju kā bezsaistes uzņēmumu. Kā uzņēmējs vai mazo uzņēmumu īpašnieksjums būs izdevīgi tirgot savu biznesu ar atpazīstamas firmas nosaukumu Source .

November 27, 2017