Back to Question Center
0

Semalt: Kāpēc un kā izslēgt iekšējo vietnes datplūsmu no Google Analytics

1 answers:

Google Analytics lietotājiem ir daudz priekšrocību. Tas ļauj jums piekļūt ieskām, apjomīgiem un iedarbināmiem datiem, lai jūs varētu piešķirt jaunu pamatu savai uzņēmējdarbībai. Jūs varat padarīt savu Google analytics labāku un visaptverošu. Šim nolūkam jums būs jāveic daži sava konta grozījumi un jāievēro pāris soļi. Viena no svarīgākajām lietām, ko varat veikt, ir pielāgot savu Google Analytics tā, lai tā iegūtu tikai likumīgu datplūsmu. Jūs varat radīt daudz viedokļu un ved caur šo programmu - classic appraisals llc. Koriģējot Google Analytics, nedrīkst būt izņēmumu. Jums vajadzētu izveidot filtrus un nodrošināt, ka jūsu vietnes datplūsma ir visaugstākā kvalitāte .

Jason Adler, Semalt digitālo pakalpojumu klientu sekmju vadītājs šajā jautājumā ir vērtīgs risinājums .

Izveidot jaunu skatu

Pirmā lieta, kas jums jāatceras, ir tas, ka jūs izveidojat jaunu skatu katram domēnam. Ļaujiet man tev stāstīt, ka nav iespējams mainīt Google Analytics filtrus, tādēļ tos vajadzētu radīt uzmanīgi un uzmanīgi. Jums nevajadzētu aizmirst, ka šie filtri ietekmē visus Google Analytics apkopotos datus..Tas var tieši vai netieši ietekmēt jūsu viedokli un apmeklējumu skaitu, ko saņem jūsu vietne. Ja jūs nevēlaties filtrēt visus vietnes datus, tad jums ir jādodas uz administrācijas sadaļu un noklikšķiniet uz opcijas par datplūsmu. Kad tas būs paveicies, jūs varat noklikšķināt uz pogas "Izveidot skatu", lai sāktu darbu .

Izveidot jaunus filtrus

Kad esat iestatījis savus viedokļus, nākamais solis ir jaunu filtru izveide. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz admin sadaļu un noklikšķiniet uz filtru opcijas. Ir ļoti svarīgi izveidot filtrus, jo tas nodrošina jūsu vietnes veselību un uzlabošanos. Sākumā jūs, iespējams, nevarēsiet izveidot atbilstošus filtrus, bet to varēsiet paveikt pēc tam, kad veiksiet kādu praksi un uzzināsiet, kā to uzņemties nākamajā līmenī. Neaizmirstiet ievadīt sava uzņēmuma IP adresi, lai tā netiktu aizslēgta. Jums arī jānorāda IP, kurus nevēlaties saņemt bloķēt nākotnē. Tas atvieglos jūsu darbu un novērsīs viltus skatu un trāpījumu ierašanos.

Izbaudiet filtrētos datus

Kad esat veicis iepriekš minētos pielāgojumus, jums būs viegli gūt panākumus. Izmantojot jauno vai veco vietni, jūs gūstat priekšrocības, novērtējot un analizējot datus, kas ir piemēroti vietnei, un var atbalstīt jūsu uzņēmuma stratēģijas un mērķus. Sākumā tas nebūs viegli. Tātad, jums vajadzētu pavadīt papildu laiku, lai uzzinātu jaunas lietas. Pielāgoti dati var jums viegli izdarīt pareizos lēmumus. Tas arī samazina pavadīto laiku vietnē un var jums radīt daudz filtru. Ne tikai tas, bet arī jūs labāk varētu saprast, kā jūsu apmeklētāji un klienti izmanto jūsu īpašumus vai jūsu mājas lapas. Ir arī labi analizēt un novērtēt, cik efektīvas ir jūsu mārketinga stratēģijas. Vislabākais ir tas, ka Google Analytics daudz palīdz jums par skatījumiem un filtru darbiem .

November 28, 2017