Back to Question Center
0

Semalt: kopējie krāpšanās veidi, kas ietekmē e-komerciju

1 answers:

Iespējams, ka noziedznieki piesaista alternatīvās maksāšanas metodes, jo tie kalpo kāideāla vieta krāpšanas veikšanai. Kopš 2013. gada krāpšanas gadījumi saistībā ar e-komerciju ir palielinājušies par 19%, jo katrs 100 ASV dolārs ir 5,65centi iet uz krāpniekiem.

Šis pants, Max Bells, Semalt Klientu panākumu pārvaldnieks izskaidro biežāk sastopamos krāpšanas gadījumus saistībā ar e-komerciju.

Identitātes zādzība

Tie veido 71%, 66% pikšķerēšanu un 63% veido zādzību. Uzbrucēji galvenokārtmērķa kredītkartes. Mērķis šeit ir veikt darījumus ar citu identitāti, jo nākamajā ar jaunu identitāti ir nogurdinošs.Krāpnieki mērķē personas informāciju, kas ļauj viņiem veikt šos tiešsaistes darījumus. Pikšķerēšana ir plaši izmantotā metodezvejot klientu informāciju no vietnēm. Pharming ir metode, saskaņā ar kuru uzbrucējs manipulē ar tīmekļa vietni, lai pasūtītu klientus uzno kurienes viņu izmantotās paroles tiek izmantotas, lai atbilstu kāda identitātes datiem. Uzbrukumi e-komercijas pakalpojumu sniedzējiem unŠajā kategorijā ietilpst arī ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumi tīmekļa vietnēm. Man-in-the-middle uzbrukumi ir sarežģītāki un ietver sifonēšanudatu ļaunprātīga izmantošana saziņai starp vietni un klientu.

Friendly draudi

Šeit klienti pasūta preces un tad izmanto "pull" maksājuma veidu, piemēram,tiešais debets vai kredītkarte. Pēc tam viņi uzsāk atbildi, pieprasot, lai viņu konta informācija tiktu uzlaista vai nozagta. Šie veidiklientu kļūst nepareizi atlīdzināti, tomēr saglabā preces vai pakalpojumus. Tas notiek kopā ar pārkraušanu, kurā klients to nedaravēlas izmantot savu fizisko adresi piegādei. Drīzāk viņi izmanto starpniekus, kuri izmanto savu informāciju, lai iegūtu produktu..

Tīrs krāpšana

Šajā gadījumā hacker izmanto kredītkarti, lai veiktu pirkumu, bet tie manipulēinformāciju par darījumiem, lai apietu krāpšanas apkarošanas sistēmas. Krāpniekiem ir nepieciešama tehniska ekspertīze šāda veida veikšanaipar krāpšanu. Tas prasa apgūt, kā darbojas noteikšanas sistēmas, un daudz par nozagto karšu īpašniekiem. Viņi to izmantopareiza informācija, lai netraucētu sistēmu. Pirms veiksmīgas tīras krāpšanas darbības veikšanas viņiem ir jāpārbauda karte, lai redzētu, vai tā darbojas.

filiāļu krāpšana

Var izmantot pilnībā automatizētu procesu vai iegūt reālus cilvēkus, lai pieteiktos kā tirgotājiizmantojot viltotus kontus. Mērķis ir savākt tik daudz naudas, cik tie var, no saistītām programmām, manipulējot ar datplūsmu vai statistikureģistrēšanās veidlapas.

Triangulācijas krāpšana

Tas ietver trīs procesus. Pirmais ir izveidot viltotu vietņu piedāvājumuzemas cenas precēm ar augstu pieprasījumu. Otrais solis ir izmantot nozagtos kredītkartes datus un izmantot nosaukumus, kas apkopoti no šiem kredītiemkartes, veikt pirkumus no reāliem veikaliem. Viņi pārliecībā piegādā preci klientam, lai pārliecinātos par pirmo pirkumu.Visbeidzot, krāpnieks izmanto informāciju no nozagtās kartes, lai veiktu turpmākus pirkumus.

tirgotāju krāpšana

Šāda veida krāpšana ir vienkārša: krāpnieks piedāvā preces par zemām cenām,bet nekad tos nenodod klientam. Tomēr viņi saglabā maksājumus un nav vienīgi konkrēta veida maksājumiem.

Vairāk starptautiskā krāpšanas

Krāpšanās izplatība ir integrētas sistēmas trūkums, lai nodrošinātu vienreizēju pieejuņemot vērā visus darījumus, kas veikti vairāk nekā 14 valstīs un dažādos tirgos. 52% uzskata, ka lielāka krāpšana ir nozīmīgs izaicinājums,un līdzīgs skaitlis nav informēts par līdzekļiem, kas viņiem pieejami krāpšanas novēršanai. Valodas barjeras kavē krāpšanas pārvaldībuvalstīm un privātpersonām.

Dažādas ierīces

Krāpšana izrādās izaicinājums jebkuram tirgotājam. Tomēr, tā kā viņi pieņem adaudzkanālu pārdošanas vide, draudi ir saasināti. Trešo pušu vietnes izraisa krāpšanu, kam seko mobilie tālruņi,un, visbeidzot, tirgotāju tīmekļa vietnes Source .

November 28, 2017