Back to Question Center
0

Semalt: labākais veids, kā izslēgt viltus datplūsmu no Google Analytics datiem

1 answers:

Kvalitātes datplūsma ir katras tīmekļa pārziņa vai interneta mārketinga kampaņas mērķis. Ir svarīgi nodrošināt satiksmes un pārsūtīšanas surogātpasta izsekošanu, lai uzzinātu, kurš no apmeklētājiem ir reāls. Piemēram, dažreiz cilvēki no jūsu uzņēmuma, piemēram, personāla, var piekļūt jūsu vietnei dažādiem mērķiem. Šajā gadījumā tie Google Analytics tīklā rada viltotu vietnes datplūsmu , kas nevar pārvērst klientus. Citos gadījumos hackers var izmantot IP adresi, lai radītu masveida surogātpasta uzbrukumus, kas ne tikai izraisa problēmas, bet arī nozagtu vērtīgu informāciju, piemēram, informāciju par kredītkartēm .

Jūsu vietnes, kā arī klienta drošība ir atkarīga no jūsu vietnē veikto anti-spam pasākumu kvalitātes. Svarīgi ir izmantot sīkdatnes, kā arī IP adresi, lai uzraudzītu datplūsmu, kas nāk uz jūsu vietni. Ir svarīgi arī automatizēt dažus filtrus, kas atrodas pakalpojumā Google Analytics. Daži no šiem pasākumiem var palīdzēt jums novērst dažus spītīgus uzbrukumus, kā arī vēl vienu nepārtrauktu surogātpastu .

Maks Bells, Semalt Klientu sekmju menedžeris, sniedz dažus veidus, kā jūs varat atbrīvot sevi no Google Analytics datiem:

Izmantot statisko IP adresi

Daļa no metodes, ar kuras palīdzību mūsu datori un ierīces piekļūst internetam, izmanto dinamiskas platformas..Tā rezultātā IP adrese mēdz mainīties, kas var padarīt Google Analytics reģistrēt nebūtiskus datus. Izmantojot statisko IP, tīmekļa vietne var iegūt atbilstošu atgriezenisko saiti par uzņēmuma interneta pakalpojumu sniedzēju. Varat piemērot filtru ar šo IP adresi, kā arī citus ģeogrāfiskos filtrus, kas var būt Google Analytics administratorā. Ierīcēs, piemēram, mobilajos tālruņos, planšetdatoros un datoros, kuri pārlūko mobilā platjoslas maršrutētāju, nav statiska IP.

Izmanto sīkdatnes

Sīkfailu dati ir nelieli datu apjomi lietotāja datorā, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Dažos gadījumos sīkdatnes parasti ir faktors, kas serverim var nodrošināt klienta IP adreses autentiskumu. Maksājumu vietnēs izmanto sīkdatnes, lai samazinātu krāpšanu internetā. Sīkfaili var būt īsts faktors, kas jāņem vērā, veidojot veiksmīgus anti-spam pasākumus. Atcerieties, ka jūsu vietnes drošība ir atkarīga no jūsu anti-spam pasākumu efektivitātes. Sīkfaili var arī automatizēt lapu lapu filtrēšanu. Sīkfaili var sniegt informāciju par to, kuras vietnes lapas saņem lielu datplūsmu .

Izmantojiet filtrus

Ir svarīgi filtrēt IP adreses, kuras jūs nevēlaties redzēt kā datplūsmu. Par laimi, Google Analytics var iespējot šo funkciju. Piemēram, varat pieteikties savā Google Analytics administratora panelī un atrast pārsūtīšanas spam filtru. No šī stūra ir iespējams piemērot savu pielāgoto filtru. Šis panelis var arī ļaut tam iekļaut pielāgotu filtru, kas ļauj iestatīt ģeogrāfiskā atrašanās vietas ekrānu. IP adreses filtrēšana palīdz uzlabot vietnes statistiku, ļaujot ērti uzraudzīt visu vietnes datplūsmu Source .

November 28, 2017