Back to Question Center
0

Semalt: Nekad nekad nekļūdiet!

1 answers:

Padomājiet par to, ka uzņēmumam ir programmatūra pretvīrusu programmatūra un anti-ļaundabīgo programmu, lai novērstu iebrukumu. Arī uzņēmums var soli tālāk, lai īstenotu stabilu rezerves plānu katastrofas gadījumā, lai izvairītos no informācijas zaudēšanas. Visam vajadzētu iet labi, tas ir, līdz kāds no lietotājiem noklikšķina uz e-pasta pielikumu no nezināma avota. Problēma ir tāda, ka, ja ļaunprātīga programma iegūst piekļuvi sistēmai, tā ietekmē katru datoru, kas ir pieslēgts šim tīklam. Problēma ar šiem ļaundabīgo programmu veidiem ir tā, ka tās ir destruktīvas un var pārtraukt visas infrastruktūras darbību - ivory fascinator headband with bow.

Max Bells Semalt klientu sekmju menedžeris Max Bell apgalvo, ka tad, kad hacker iegūst tālvadības pulti vienā datorā sistēmā, viņš vai viņa var bloķēt visus pārējos lietotājus un nelegāli vākt informāciju par uzņēmumu , klientiem un citām jūtīgām lietām saistībā ar uzņēmējdarbību.

Ransomware izmantošanas likmju palielināšana

Federālais Izmeklēšanas birojs un tiesībaizsardzības pētījumi norādīja, ka 2015. gadā pieauga ransomārs, un šis jautājums vēl joprojām pieaugs līdz 2016. gadam, kad tas tiks izmantots un sarežģīts. Piemēram, sakarā ar pieaugošo nepieciešamību risināt mainīgās neaizsargātības, tās turpina kļūt sarežģītākas. Parasti hackers izmanto, lai iekļautu ransomware pielikumos viņi var sūtīt pa e-pastu. Tomēr e-pasta sistēmu izstrādātāji uzlabojās, filtrējot šāda veida surogātpastu..Patlaban kibernoziedznieki ir apņēmušies izmantot ieķīlāšanas taktiku, kas paredzēta konkrētām personām. Daudzi cilvēki aizmirst būt piesardzīgiem, kad runa ir par aizdomīgām saitēm un pielikumiem e-pastos. Labākās pretvīrusu un pretvīrusu programmas negarantē 100% drošību no lietotāja kļūdas. Tie izmanto sistēmas lietotājus, lai izpētītu, kā tie var atšifrēt starp likumīgajiem e-pasta ziņojumiem un tiem, kas nav. Lietotājiem e-pasta ziņojumus no nezināmiem avotiem jārisina ar skepsi.

Padomā divreiz pirms noklikšķināšanas

Cilvēkiem, kas iesaistīti datoru tīklā, ir jābūt modriem, kad runa ir par e-pasta izmantošanu, jo īpaši tiem, kas ielādējas iesūtnē ar pielikumiem, kas izskatās aizdomīgi. Pat lielie uzņēmumi zaudē spēku no arvien pieaugošajām ļaundabīgo programmu draudiem. Hackers turpina attīstīt jaunus veidus, kā iekļūt datoros. Tas var šķist banāls, bet pat mazās lietas, ko lasījis, var palīdzēt uzņēmumam izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras galvassāpēm. Nekad neatveriet vai neizvirziet aizdomīgus e-pastus, lai gan viņi to uzstāj. Divkāršā domāšana par e-pasta ziņojumu joprojām ir veselīga tīkla uzturēšana.

Galvenais ir profilakse

Ja uzņēmuma īpašnieks domā par profilaksi, tas ir būtisks panākums uzņēmējdarbībā. Pirmā lieta, kas jādara, ir nodrošināt, lai visi darbinieki saprastu, kāda ir ļaunprogramma, ransomware, vīrusi un kāda ir to ietekme uz uzņēmējdarbību. Ieviest profilakses kontroli un samazināt administratīvo piekļuvi. Vienmēr pārliecinieties, ka ir regulāri dublējami visi dati, kas tiek saglabāti ārpus datu centru, piemēram, PtC-Online Backup Service .

Atvērt pakalpojumu kļūdu klikšķu

Nevienam cilvēkam nav imūnas, un, ja rodas kāda iespēja atvērt e-pasta pielikumu vai kļūdaini noklikšķināt uz iegultā URL, vienmēr nekavējoties jāiesaista IT nodaļa .

November 28, 2017