Back to Question Center
0

Semalt: nesaņemiet āķus ar adware vai ļaunprātīgas programmatūras inficētiem paplašinājumiem

1 answers:

Pārlūkprogrammas paplašinājumu un pievienojumprogrammu instalēšana bez piesardzības principa var būt bīstama reizēm. Neatkarīgi no tā, vai tas ir uzmanīgs vai nē, lejupielādējot, pievienojot tos pārlūkprogrammai, ir jāņem vērā, kur viņi rūpīgi saņem savus papildinājumus .

Oliver King, Semalt klientu sekmju menedžeris, apspriež to, kā izvairīties no bīstamām malware paplašinājumiem .

Internetā bija viens interesants raksts, kurā apgalvots, ka daži tiešsaistes lietotāji izmanto pārlūka paplašinājumus, lai spiegotu citiem - lierac serum. Cilvēkam, kas nav labi informēts par to, kā internets darbojas, tas var šokēt viņiem. Tomēr pagājuši tie dienās, kad tīmeklī pastāvēja tīri un noderīgi paplašinājumi. Uzņēmumi ar neapmierinošiem motīviem galu galā tīrīja tos labi tirgū. Mērķauditorijai paredzētie paplašinājumi bija populāri ar daudziem lietotājiem. Šādā veidā viņi varētu uzreiz iegūt daudz informācijas .

Uzņēmumi pēc tam var pievienot šiem paplašinājumiem izsekošanas kodus un uzraudzīt apmeklētāju darbības vai piespiest uznirstošās reklāmas nezināmu lietotāju vidū. Izstrādātāji regulāri atjaunina savus paplašinājumus, tādēļ ir grūti uzzināt, kad trešās puses ļaundabīgajai personai ir kontrole pār sistēmu .

Pašlaik eksperti vēl nav izstrādājuši noteiktu veidu, kā izpētīt likumīgu un nelikumīgu pagarinājumu. Iemesls ir vienkāršs..Nav iespējams apgalvot, ka pagarinājums ir apdraudēts, no tā, kas nav. Tomēr, pateicoties HTG, pētnieki turpina pārskatīt atsevišķus paplašinājumus, lai noteiktu, vai tie satur ļaunprātīgu programmatūru .

HTG ir publiski pieejams saraksts ar visām pazīstamajām adware un ļaunprātīgas programmatūras inficētiem paplašinājumiem. Lai apzinātu paplašinājuma statusu, ir jāinstalē tas pret sarakstu. Lai redzētu pašlaik instalētos paplašinājumus, noklikšķiniet uz iestatījumiem un pārejiet uz paplašinājumiem kreisajā pusē.

Chrome paplašinājumi

Lai to atspējotu, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas vai noņemiet to kopumā. Ja paplašinājums parādās melnajā sarakstā, noņemiet to nekavējoties no sistēmas. Alternatīvi ExtShield for Chrome skenē visus pieejamos paplašinājumus un noņem kompromitētos iestatījumus, pamatojoties uz melno sarakstu.

Shield for Chrome

Šī ir viena funkcija, kas parāda pašreizējā paplašinājuma atļaujas sistēmā. Tā turpina uzraudzīt visas turpmākās instalācijas un tīmekļa vietnes uzvedību, un, ja tie parāda jebkādas pazīmes ļaunprātīgu nodomu. Aizsardzības attīstītājs arī plāno izveidot funkciju, kas paziņo lietotājam, kad paplašinājums maina īpašumtiesības vai kad tas sāk darboties savādi. Citā pārlūkā Chrome Store ar nosaukumu Extension Defender arī ir tādas pašas funkcijas, bet ar augstāku vērtējumu, jo ExtShield ir kļūdaini pozitīvi.

pagarinājuma aizstāvis

Līdzīgi kā hroma vairogs, šis Extension Defender skenē pārlūkprogrammu, kas meklē jebkādu reklāmprogrammu, spiegprogrammatūru vai ļaunprātīgu programmatūru. Ar jaunajiem parakstiem, kas tiek pievienoti katru dienu, tā arī skenē un konstatē jebkādas novirzes, kas ietver vietnes un ārpus tā. Tam ir atvērts avota kods, kas nozīmē, ka sabiedrība var izsekot tam, ko katra koda rindiņa veic paplašinājumā. ExtShield nav šī līdzekļa, un tāpēc cilvēkiem ir lielāka uzticība paplašinātājam Defender .

Secinājums

Pašreizējais saraksts kalpo kā pirmās līnijas aizsardzība tiešsaistes lietotājiem, pirms izstrādātāji ar drošību var identificēt nākotnes draudus. Sakarā ar plašajām paplašināto tiesību privilēģijām, viņiem ir daudz informācijas, kas padara tos par iespējamiem mērķiem hakeriem un citām personām ar ļaunu nodomu .

November 28, 2017