Back to Question Center
0

Semalt: nozīme, kā filtrēt administrācijas datplūsmu no Google Analytics

1 answers:

Vai esat pārbaudījis Google Analytics un pamanījāt, ka notiek dažas nenoteiktas lietas? Nu, tas notiek ar mums visiem, tāpēc jūs neesat jauns par šo lietu. Ir gadījumi, kad mēs izveidojām dažas lietas mūsu vietnē un mainām to dizainu vai izkārtojumu, bet rezultāti nav tādi, kā gaidīts. Tas viss var ietekmēt jūsu vizītes un vietnes datplūsmas kvalitāti . Šādos apstākļos jums vajadzētu filtrēt administrācijas datplūsmu no sava Google Analytics, un to var izdarīt, ja izmantojat dažādus WordPress spraudņus. Un, ja jūs neizmantojat spraudni, tad jums tas jādara manuāli - web hosting firmaları. Google Analytics ļauj filtrēt datplūsmu, ja izslēdzat savu IP adresi vai izslēdzat datplūsmu, izmantojot sīkfailu saturu .

Visbiežāk tiek uzskatīts, ka pirmā metode ir daudz labāka un visaptverošāka nekā otrā metode. Lisa Mitchell, Semalt Klientu sekmju menedžeris norāda, ka, ja jums ir dinamiski ģenerētas IP adreses vai ja izmantojat kafijas veikalu klēpjdatoru vai ierīci, tad jums jāpārtrauc jūsu apmeklējumi uzskaitīts pakalpojumā Google Analytics. Abām šīm metodēm ir savas priekšrocības un trūkumi, un tos var izvēlēties, pamatojoties uz jūsu prasībām.

Izslēdziet savu IP adresi

Izmantojot šo metodi, varat labāk iestatīt savu Google Analytics. Tas palīdzēs uzlabot jūsu datplūsmas kvalitāti, kā arī jūs vairs nevarēsit saņemt ziņojumus no noteiktām IP adresēm vai IP. Tomēr to var izdarīt tikai tad, ja izmantojat klēpjdatoru un esat gatavs pielāgot iestatījumus no vienas ierīces. Un, ja jūs pametat biroju vai atrodas ārpus savas mājas, šī metode nevar dot nekādu labumu. Tādā gadījumā jums vajadzētu mēģināt izmantot otro metodi. Lai izslēgtu datplūsmu, izmantojot īpašus IP, jums vajadzētu izveidot pielāgotus filtrus, kas varētu labāk analizēt jūsu datplūsmas kvalitāti. Piesakieties savā Google Analytics kontā un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz iestatījumu opcijas. Tad jums vajadzētu nospiest jauno filtru opciju un pievienot informāciju, piemēram, filtra nosaukumu, filtra veidu, IP adresi un citus.

Izslēgt datplūsmu, izmantojot Cookie Content

Jums ir jāizslēdz satiksme ar sīkfailu saturu un jāizveido filtri, kas šajā procesā netiek bloķēti. Šīs metodes negatīvie momenti ir tādi, ka varat vienlaicīgi izslēgt vienu IP adresi un pēkšņi nevar veikt šo uzdevumu vairākās IP vietās. Turklāt, pirms iestatāt šo metodi, obligāti ir jādzēš sīkfaili. Vispirms jums vajadzētu izveidot failus, kas pārlūkiem pievienos sīkdatnes. Tad jums vajadzētu izveidot HTML failus un pievienot tos šādā formātā: filter-traffic.html. Nākamais solis ir uzdot meklētājprogrammām nedaudz indeksēt vietnes saturu. Tas ir svarīgs solis, jo tas nodrošinās jūsu vietnes un tā kopējo apmeklētāju kvalitāti. Kad esat to izslēdzis, nākamais solis ir pielāgot sīkdatņu iestatījumus jūsu pārlūkprogrammā. Visbeidzot, JavaScript kodā jāievieto izsekošanas kodi un jāiestata pielāgoti mainīgie, kurus vēlāk var filtrēt pakalpojumā Google Analytics .

November 28, 2017