Back to Question Center
0

Semalt: padomi, kā filtrēt iekšējo datplūsmu no Google Analytics

1 answers:

Vai zinājāt, ka jūsu apmeklējumi, ko parasti sauc par iekšējo datplūsmu, var nelabvēlīgi ietekmēt Google Analytics statistiku? Kampaņas sākuma posmā jūsu darbības mēdz ietekmēt jūsu pārskatus, jo jūsu vietnes šajā laikā saņem mazu datplūsmu. Iekšējā datplūsma ietekmē ne tikai to apmeklējumu skaitu, kas reģistrētas pakalpojumā Google Analytics, bet arī vidējais apmeklētāju skaits jūsu vietnē, atlēcienu līmenis un citi svarīgi parametri .

Ir paredzēti daži rīki, lai noteiktu jūsu ikdienas apmeklējumus un iekšējo parametru radīto datplūsmu. Tomēr katram metrikas metodei ir nopelni un trūkumi - korres yogurt velvety moisturizing cream. Google Analytics palīdz tirgotājiem izsekot vietējo apmeklējumu radītajam datplūsmai. Iekšējās un ārējās satiksmes līdzsvarošana ir efektīva kampaņa ilgtermiņā.

Frank Abagnale (Frank Abagnale), Semalt Klientu Success Manager, iepazīstina ar to veidu sarakstu, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko metodi, kas veicinās jūsu kampaņu, un kā to īstenot.

Google Analytics filtrēšanas funkcija

Šī ir viena no visbiežāk izmantotajām funkcijām, kas darbojas, lai filtrētu domēnu, lapu nosaukumus un IP adreses. Avota domēna un IP adreses filtrēšana tiek uzskatīta par ideālu izvēli, lai ierobežotu jūsu iekšējo apmeklējumu ietekmi uz jūsu pārskatiem un statistiku. Filtrēšanas funkcija ļauj satura tirgotājiem un vietņu īpašniekiem izslēgt visas ar iekšējo vidi saistītās funkcijas .

Pēc ekspertu domām, Google Analytics filtrēšanas rīks bloķē Trojan vīrusu un ļaunprātīgu programmatūru, lai radītu viltus datplūsmu..

Filtra funkcijas izmantošanas priekšrocības un trūkumi

Google Analytics filtrēšanas rīks ļauj tirgotājiem pilnībā kontrolēt vietnes darbības. Arī rīks piedāvā gan elastīgus, gan uzticamus risinājumus. No otras puses, Google filtrēšanas rīks nav ieteicams mazām organizācijām un uzņēmumiem .

Google Analytics speciālā sīkdatne

Šis noderīgais līdzeklis izšķir iekšējo un ārējo datplūsmu. Ilgtermiņā tā bloķē iekšējo datplūsmu, kas neļauj kontrolēt jūsu pārskatus .

Pros
  • Ieteicams mazām organizācijām
  • piedāvā elastīgus un vienkāršus risinājumus
mīnusi
  • Nav piemērots lielām organizācijām
  • .
  • Diezgan dārgi izmaksu dēļ, kas rodas, samaksājot speciālistus

Servera puses metode

Parasti tiek minēts kā backend metodi, servera puses metode ļauj vietņu īpašniekiem konfigurēt savus serverus. Tādējādi iekšējā datplūsmas, ļaunprogrammatūras un Trojan vīrusa izsekošanas kods nav ierobežots statistikā .

Pros
  • Tiek uzskatīts par drošāko un uzticamāko tehniku ​​
  • Ļauj tirgotājiem izmantot gan dinamiskās, gan fiksētās IP adreses
  • Ērta visa veida pārlūkiem
mīnusi
  • Nesniedz konsekventu atdevi kešdarbības sistēmā ar apmeklējamās lapas statiskajām versijām
  • .

Attiecībā uz mārketingu ir ļoti svarīgi radīt satiksmi un veicināt lietotāju iesaistīšanos. Tomēr no iekšējās vides radītā satiksme parasti negatīvi ietekmē ziņojumus un statistiku algoritmos. Iepriekš minētie rīki un metodes palīdzēs jums noņemt un ierobežot iekšējo datplūsmu, ietekmējot jūsu Google Analytics pārskatu. Pēc tam, kad esat iztērējis no jūsu biroja radīto datplūsmu, apsveriet iespēju efektīvi veikt izmaiņas .

November 28, 2017