Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kā iegūt uzticamus Google Analytics pārskatus

1 answers:

Ir droši teikt, ka mēs visi gribam patiesu un autentisku datplūsmu mūsu vietnēs un tikai uzticamus Google Analytics pārskatus. Ir daudz iespēju, kā to panākt. Ja izmantojat statiskas IP adreses, varat viegli izveidot savus datus, ievērojot šo rokasgrāmatu - logiciels plus utilises. Šeit Ross Barber Semalt Klientu veiksmes pārvaldnieks Ross Barber jums pastāstīs, kā izmantot IP adrešu filtrus, lai izslēgtu ārējo datplūsmu no iekšējās datplūsmas pakalpojumā Google Analytics .

Pros un Cons no IP adrešu filtrēšanas

Vispirms mums jāzina par IP adreses filtrēšanas priekšrocībām un trūkumiem. Google Analytics tiek plaši izmantota, lai izsekotu to, cik potenciāli un nopietni ir jūsu klienti, un kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu tīmekļa lapām. Ja jūsu analīzes pārskatos ir gan ārējie, gan iekšējie apmeklētāji, tad jums ir grūti atšķirt tos. Bet par to nav jāuztraucas, jo jūs varat pārtraukt savu Google Analytics no iekšējo un ārējo apmeklējumu noteikšanas un izsekošanas. Tas ir iespējams, kad izveidojat dažādus sarakstus un ievietojat tajā visus IP. Jums jāpatur prātā, ka IP adreses filtrēšana notiek tikai tad, ja izmantojat statiskas IP adreses. Statīva IP adrese ir tāda, kuru nevar mainīt. To izmanto, lai uzzinātu, cik uzticami ir jūsu vietnes un analīzes dati..Lielākajai daļai lietotāju to IP nav nepieciešams baltā saraksti, tāpēc viņi var izmantot dinamiskās IP adreses, kuras laika gaitā var mainīt, mainīt vai pārdēvēt. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka jūsu IP adrese nekad neiesaistīsies ar jums, kas nozīmē, ka jums to vajadzētu savienot ikreiz, kad piekļūstiet Wi-Fi savienojumam. Visas šīs darbības tiks automātiski reģistrētas pakalpojumā Google Analytics .

Izveidot IP adreses filtru pakalpojumā Google Analytics

Lai izveidotu IP adrešu filtrus, jums jāzina viss par jūsu publisko un privāto IP. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir zināt, kādi IP veidi ir pieņemami uzņēmumam Google. Kad būsiet atbildējis uz šo jautājumu, jums būs viegli izveidot filtru savām vietnēm pakalpojumā Google Analytics. Pirmkārt, jums vajadzētu atvērt savu Google Analytics kontu un izvēlēties vietni, kurā vēlaties izveidot filtrus. Nākamais solis ir atvērt izslēgšanas opciju un noklikšķiniet uz filtra veida. Šeit varat ievadīt savu IP adresi un piemērot filtrus skatījumu sadaļai. Tagad jums ir jāsaglabā iestatījumi un jānovērš iekšējā datplūsma, lai jūsu Google Analytics dati netiktu sajaukti ar ārējo datplūsmu .

Alternatīva metode IP adreses filtrēšanai

Ja jūs nevarat saprast iepriekš minēto procesu, varat izmantot alternatīvu metodi, lai filtrētu savu IP adresi. MonsterInsights ļauj piekļūt lielam skaitam filtru. Jūs varat izvēlēties un aktivizēt izvēlētos filtrus, lai izsekotu jūsu vietnes IP. Kas jums jādara, ir norādīt katram lietotājam lomu un pārtraukt Google Analytics dažu dienu laikā izsekot to darbībām. Izmantojot šo rīku, savā tīmekļa vietnē varat redzēt lielāku piesaisti un lielu skaitu lietotāju, un viegli ir iespējams izsekot viņu lomām, uzvedībai un mijiedarbībai ar jūsu tīmekļa lapām .

November 28, 2017