Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kā pielāgot jūsu SEO stratēģiju specifiskām nišām

1 answers:

Ir liela konkurences deva SEO jomā, vienkārši meklējietpar "SEO" vai "satura mārketingu", un jūs redzēsiet miljoniem rezultātu, un tas ietver uzņēmumus un cilvēkus, kas cīnās paršāviens pie redzamības. Priekšrocība, kas kalpo nekonvencionālai vai unikālai nišai, būs jums mazāk konkurences, bet jums būsmazāka auditorija un resursi, kas palīdzēs jums kļūt veiksmīgiem. Ko tas nepieciešams, lai kļūtu veiksmīgs unikālas nišas un uzlabotuizredzes SEO panākumus?

Jack Miller, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt ,piekrīt noderīgiem padomiem, kas liks jums izveidot izcilu SEO kampaņu.

zināt savu auditoriju

Pirms jebkas cits, veltiet laiku, lai uzzinātu un saprastu savu auditoriju.Jūs varat sākt ar pamata tirgus izpēti, bet jums būs nepieciešams vairāk, lai uzzinātu jūsu klientu vajadzības, satura atklāšanas preferences un paradumus.Tas palīdzēs jums atbrīvoties no klišejām par to, kā cilvēki veic meklēšanu, sniedzot jums īsceļu, lai iegūtu labākus materiālus, kas jums padarīs vairākkas atbilst jūsu auditorijas vajadzībām .

Izmanto frāzes "Long-tail"

Labākais laiks, lai sāktu ilgtermiņa atslēgvārdu izpēti, ir tiklīdz jūs saprotatkā jūsu auditorija meklē informāciju vai produktus savā nišā. Google Hummingbird un Panda atjauninājumi ir negatīvi ietekmējušiTradicionālie atslēgvārdi, bet ilgtermiņa asmeņi joprojām darbojas unikālas nišas. Tā vietā, lai koncentrētos uz atslēgvārdiem, kas sniedz lielāku datplūsmu,izmantojiet frāzes ar garām frāzēm, piemēram, jautājumu un atbilžu formātu, tie ir vislabākie unikālām nišām.

Tikai oriģinālas idejas

Tā vietā, lai atjauninātu citu tautu idejas, izdomājiet patiesioriģinālas idejas. To varat izdarīt, veicot pētījumus, un uzdodiet jautājumus, par kuriem pirms tam nekad netika prasīts..Tas jūs unsavu zīmolu līdz lielumam.

Atrodiet vietu vietējiem izdevējiem

Lai uzlabotu jūsu organisko meklēšanas klasifikāciju un domēna autoritāti,jums ir nepieciešamas ārzemju saites tik daudz, cik uz nišu orientētu amatu. Tas nozīmē, ka jums būs jāstrādā kopā ar ierastajiem izdevējiem. Tu vari rakstītsaturs, kas daļēji attiecas uz jūsu fortu, taču saturam jābūt vērtīgam jūsu izdevēju mērķauditorijai. Šis solis varpieprasa, lai jūs izdarītu kompromisu, bet saites, kuras saņemsit, palielinās meklēšanas vaicājumu.

Uzziniet no konkurentiem

Tā vietā, lai mēģinātu konkurēt ar tiem, kas atrodas tajā pašā jomā, kurā esat jūs,sazinieties ar viņiem un uzziniet, ko viņi dara savādāk, un neaizmirstiet arī dalīties ar jūsu ieskatu. Šeit nav riska tāpēc, kajūsu niša ir maza, un jūs netiksiet piespiest.

Sākt mazu

Tā kā jums nav datu, lai strādātu ar jūsu SEO kampaņu, sācietmazs Vienlaikus izmantojiet dažus atslēgvārdus un pirms sērijas sākšanas rakstīt svaigu saturu. Tas jums palīdzēs apkopot informācijuizšķiroša nozīme, kad iet lielā.

Get Social

Izmantojiet sociālo mediju, jo tas ir labākais veids, kā atrast cilvēkustu Sociālie mediji ir arī labākā vieta, lai uzlabotu jūsu redzamību, pirms jūs koncentrējas uz meklēšanas klasifikāciju. Tas arī palīdzēs jums izveidot savienojumuar ietekmīgākajiem, sindicējiet savu saturu un uzlabojiet savu sekojošo.

Izveidot vietējo kopienu

To var izdarīt, izmantojot kopienas forumu, kurā jūsu lietotāji būssazinieties ar otru. Tas veicina lielāku lojalitāti un palīdz jums radīt jaunu saturu .

Piedāvā galveno saturu

Lai izveidotu labākas attiecības ar parastajiem izdevējiem,jums ir nepieciešams piedāvāt kādu mainstream saturu. To varat izdarīt, sadalot savus emuārus apakšsekcijās, bet nezaudējiet uzmanību saviem niša blogiem.Tas dos jums lielāku auditoriju, kas izlasīs un koplietos jūsu saturu Source .

November 27, 2017