Back to Question Center
0

Semalt: pieci soļi, kas novērsīs ļaundabīgo programmu infekcijas

1 answers:

Internetā ir tūkstošiem draudi, kas to rada, padarot internetu lietotājiem bīstamu. Katru dienu tiek izstrādāti vairāk nekā 74 000 jauni vīrusi ar ļaunprātīgu programmatūru, kas ietekmē vairāk nekā 30% datoru visā pasaulē .

Ļaunprātīga programmatūra ir radīts vārds no ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir izstrādāta tā, lai panāktu caur datora aizsardzības sistēmu un radītu ierīces bojājumus, izmantojot internetu, uzņēmumu vai vēl sliktāk. Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais Klientu Success Manager, saka, ka tas var likties pārāk liels, bet dažas metodes var ierobežot vai novērst ierīces bojājumus un iekšējos datus.

Neuzticamas programmas

Bieži vien, kad tīmekļa pārlūkprogrammā tiek veikta tiešsaistes sesija, vairāki uznirstošie logi parādās ārpus nekurienes - bar tables and chairs outdoor. Tie, kā zināms, lūdz lietotājam lejupielādēt un palaist noteiktu programmatūru. Operētājsistēmas aizsardzības mehānisms vienmēr ieslēdzas un jautā, vai avots ir uzticams. Tagad šeit ir tikai palaistas programmas, kurām ir ciparsignāls .

Daži no lietojumprogrammām ir antivīrusu programmas, kas skenē sistēmu, lai noskaidrotu, ko ir paredzēts lejupielādēt no faila, un vai dators joprojām ir drošs, noklikšķinot uz uznirstošā loga. Šie uznirstošie logi varētu būt nopietnas ļaundabīgas programmas izraisītas galvassāpju parādīšanās, ja tās akli tiek lejupielādētas.

Sistēmas atjaunināšana

Regulāri atjauniniet operētājsistēmu un antivīrusu. Vislabāk ir automātiski pieņemt visus atjauninājumus. Šo atjauninājumu ideja ir tā, ka tie palīdz atrisināt kļūdas un ievainojamības no Iepriekšējās versijas: ļaundabīga programmatūra vienmēr attīstās, tāpēc regulāri jāatjaunina, iebrucējiem ir grūtāk piekļūt tīklam, un viņiem ir jāmeklē jaunāki veidi, kā to pārspēt, un šajā brīdī izstrādātājiem jau ir gatavs jauns atjauninājums .

Izvairieties no aizdomīgu e-pasta pielikumu atvēršanas

Hackers ir ieguvuši labāku novatoriskos veidus, kā iegūt nelegālu piekļuvi lietotāja datoram. Tagad viņi to dara, izmantojot e-pastus, no kuriem lielākā daļa ir surogātpasts. Vienmēr izdzēsiet visus surogātpastu, neatverot tos. Šķiet, ka e-pasta ziņojumi nāk no cienījamiem avotiem tikai tādēļ, ka tie nav. Viņi mēdz padarīt galvenes un ziņas svarīgas, lai radītu steidzamību. Kad tie sasniedz iesūtni, vispirms skenējiet tos, izmantojot pretvīrusu. Ja kāds nevar noskaidrot, kurš no viņiem nosūtīja e-pastu, viņam tas būtu jāiznīcina, jo tas varētu viņiem maksāt vairāk nekā viņu datoru veselība.

izmantot kompleksās paroles

Viens no pirmajiem noteikumiem par piekļuvi internetam ir veikt piesardzības pasākumus ar izmantotajām parolēm. Vieglāk atcerēties vienkāršus, bet tieši tā, ka kiberuzbrukumi vēlas lietotājam domāt. Kad viņi iegūst šo paroles, viņi mēģina tos izmantot citos tiešsaistes kontos. Tāpēc eksperti iesaka cilvēkiem izmantot dažādas paroles dažādiem kontiem. Lieliskajai parolei jābūt vismaz astoņām rakstzīmēm garai un jāapvieno dažādas rakstzīmes. Kvīrītājs, jo labāk

Izvairieties no atvērtiem Wi-Fi tīkliem

Hackers izmanto atvērtos tīklus, jo vairāku iemeslu dēļ tie viegli izplatīja ļaunprātīgu programmatūru saistītajiem datoriem. Izvairieties no šādiem tīkliem, jo ​​tie piešķir uzbrucēju malu pār lietotāja sistēmu .

November 28, 2017