Back to Question Center
0

Semalt Shares Instrukcijas, kā atbrīvoties no atsauces mēstules, iekļaujot būtiskas resursdatora nosaukumu

1 answers:

Boti

Boti lēns jūsu vietne, cerot iegūt datus, kas ir vai nu lieliski vai briesmīgi. Piemēram, Google robots, kas slāpst vietnēs, ir liels indeksēšanas mērķu dēļ, savukārt šausminošie apkopo datus (piemēram, ziņojumus), kas maina jūsu serveri un meklē uzņēmības spējas.

Ghost Spam

Tas ir vispazīstamākais surogātpasts, kas ir pieredzējis izmeklēšanā, jo tas neapmeklē vietnes - asp paginas web gratuitas. Tā pārsūta informāciju tieši uz Google Analytics kontu bez saziņas. Vietnes ir neobjektīvi vērstas uz to, tāpēc jūs neuztraucieties, uzskatot, ka tā ir tikai jūsu vietne, kuru viņi meklē.

Igor Gamanenko, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, sniedz šeit noderīgu risinājumu, lai izvairītos no surogātpasākumiem.

Novirzīšanas mēstules atzīšana

Atveriet Google Analytics kontu un veicot Iepirkumu, pēc tam Visu kustību, tad Pārskati, jūs varat vienkārši atrast, kuras saimniekdatoru nosaukumi attiecīgi pārraida darbību. Jums vajadzētu izvēlēties vēl pagarinātu datuma pagarinājumu, lai pārliecinātos, ka jums ir pietiekami daudz informācijas, lai uztvertu jebkādu nelikumību. Mēģinājums parādīt dažas novirzes no mērījumiem palīdzēs novērst kādu bezjēdzīgu informāciju .

Pirms galveno problēmu risināšanas pastāv viena alternatīva, kas pastāvīgi jāpārbauda katrā Google Analytics kontā saistībā ar spoku spoku ietekmi. Apskatiet iestatījumu un noklikšķiniet uz atzīmes, kas atrodas uz "Bloķēt visus hitus no slaveniem robotiem un bugiem". Protams, šī alternatīva, izmantojot Google Analytics, atklās noteiktus surogātpasta avotus.

Google Analytics ir ideāls kanāla izvēle, kas dod iespēju noraidīt turpmāko mēstuļu darbību no izmeklēšanas informācijas. Neobligātie nodošanas gadījumi ir izslēgti uz nejaušām izredzēm, kas vienlaikus palēnina, tādējādi noturot surogātpasta avotu, kas atrodas tāls pārvadājumos. Labākā metode to novēršanai, kas parādās pakalpojumā Google Analytics, ir izveidot kanālu, kurā tiktu iekļauti likumīgi resursdatora nosaukumi, patiesa darbība mūsu vietnē.

Lai atšķirtu savus būtiskos saimniekdatoru nosaukumus, dodieties uz cilvēku pulcēšanu, pēc tam - "Inovācijas, tad sistēma". Ilgstošs laika periods noteikts, lai palaistu, tāpēc jums nav garām kāda informācija. Nospiežot uz saimniekdatora nosaukuma mērījumiem, jūs redzēsit visu saimniekdatoru nosaukumu, tostarp surogātpasta, izkliedēšanu un atrodiet likumīgos datus informācijas aizpildīšanai..Iespējams, ka atkarībā no tā radītās kustības pakāpes jums vajadzēs iekļaut translate.googleusercontent.com, jo ​​klienti var parādīt jūsu vietnes satura pakalpojumus .

Attiecībā uz Neuralab vietni mēs varētu izmantot regex articulation, tajā pašā laikā iekļaujot resursdatora nosaukumus kanālā.

Izmantojot šo artikulu, mēs nesen gatavojamies iekļaut visu kustību no blog.neuralab.net. Vai arī www.neuralab.net. Gadījumā, ja atklājat būtiskākos saimniekdatora nosaukumus, varat tos iekļaut regex articulation, tāpēc jums nav nepieciešams tos iekļaut vienā pēc otra. Pēc visu saimniekdatoru nosaukumu atklāšanas tā ir lieliska iespēja tās iekļaut kanālos.

1. Apmeklējiet Google Analytics administratoru apgabalu un piesitiet kanāliem.

2. Iekļaujiet jaunu kanālu un nosauciet to pēc vajadzības .

3. Atlasiet pielāgoto kanālu kārtošanu un izvēlieties to (jāaizpilda!) .

4. Izvēlieties resursdatora nosaukumu zem kanāla lauka.

5. Zem kanāla ievietojiet regex articulation, kurā ir iekļauti būtiski patiesie saimniekdatoru nosaukumi

6. Pieskarieties pie saglabāšanas ikonas, un pēc tam esat pabeidzis .

November 28, 2017