Back to Question Center
0

Semalt Spiega Perché Gli Esperimenti Mantengano In Vita La Tua Attività E-Commerce

1 answers:

E-komercija susiduria su didžiuliais pokyčiais visais aspektais. Virtualioji įvedimastikrovės apsipirkimo galimybės, mobiliosioms mokėjimo sistemoms, SEO ir naujoms naujoms valiutoms įrodo, kad tai bus iššūkis naujiems ir seniems žaidėjai.

Klientai yra sugedę interneto paslaugų savininkų siūlomomis paslaugomisparduotuvėse. Naujovių diegimas sustiprino durų pristatymą ir paslaugų greitį. Taigi technologinių pokyčių priėmimas vartotojų elgseną ir palieka internetines platformas su eksperimento būtinybe, nes tai yra vienintelis būdas išlikti.

Ivanas Konovalovas, ekspertas Semalt "Skaitmeninės paslaugos" suteikia supratimą apie tai, kaip eksperimentai pagerina jūsų rezultatus elektroninės prekybos versle - comprar hosting y dominio en google.

Elektroninės komercijos įmonės turi apimti greitus eksperimentus ir integraciją

Interneto verslo galimybės ateina ir eina labai greitai. Kaip praktika ir patirtis mūsų kliento pasirodymo, yra poreikis greitai nutraukti galimybes, ypač kai konkurencinis pasišventimas yra didelis.

Kai kurie rinkodaros specialistai pritaikė eksperimentinę nuotaiką

Nors internetinės platformos rinkodaros specialistai susiduria su kietų investicijų iššūkiu jų laiko ir energijos, kad galėtumėte eksperimentuoti su naujomis idėjomis, kai kurie rinkodaros specialistai priėmė šį iššūkį. Nesename "Optimizely" straipsnyje ir "eTail", "Verslo kritinis eksperimento poveikis" 2017 m., 6 proc. respondentų patvirtino, kad daugiau nei 20 procentų augimojų internetinės versijos yra dėl eksperimentų..

Jau išbandytų programų įsitikinimų dienos negarantuoja rezultatųįmonės veikla. Eksperimentuodami, skatinkitės atradimų interneto rinkodaros strategijose, kurios gali pašalinti kitų žaidėjų konkurencijąpramonėje.

suprasti eksperimentų gaunamas galimybes

Yra priežasčių, dėl kurių paprastas internetinis verslas netgi auga net naudojant paraiškąSEO. Jie bijo, nes nesikreipia į sudėtingus klausimus, kurie visada veda prie atradimų.

Klesti verslas nebijo išsiaiškinti tokių klausimų ir pradėti eksperimentuoti, nes tai atveria naujas galimybes.Eksperimento nauda yra atsakyti į atviras užklausas, dėl kurių atsiranda atradimai, nebijodami nesėkmės ar sėkmės. Skirtingai nuobandymas, siekiant patvirtinti egzistuojančią teoriją, eksperimentavimas siekia pateikti naujas idėjas, tiriant rezultatuskonkrečios hipotezės.

2017 m. Gegužės mėn. Socialinės žiniasklaidos pramonės ataskaitoje nurodoma, kad 88 proc. Nori rinkodaros specialistųnustatyti socialinės žiniasklaidos skelbimų naudojimo pranašumus. "Application SEO", socialinės žiniasklaidos platformos idealiai tinka tiek eksperimentams, tiek irstrategijų testavimas. Naujų idėjų testavimo ir eksperimentavimo derinys yra puikus būdas sėkmingai pasiekti internetespektaklis.

Jums reikia būti kantriems

Kaip SEO, eksperimentavimas ar naujų idėjų ir (arba) testavimo taikymasstrategijos yra iniciatyva, kuri reikalauja kantrybės kentėti. Eksperimentas seka tam tikrais žingsniais link sėkmės. Ten yraturėtų būti biudžetas, asmuo, atsakingas už procedūras, naudojamas MBO rinkodaros sistemoje, suteikia premijas už gerą našumą.Vertinkite bet kokius rezultatus ir dalinkitės patirtimi su kitais.

Siekiant geriausių rinkodaros rezultatų, eksperimentavimas ir bandymai turi būti optimalūs irkuo greičiau pakartokite. Tai palengvina klaidų taisymą ir požiūrių pertvarkymą. Nepaskirstytų duomenų paieškagalimybės, eksperimentavimas, mokymasis ir kartojimas yra nauja formulė, kuri nuolat atnaujinama naudojant e-komercijos kultūrąverslas.

November 27, 2017