Back to Question Center
0

Semalt: svarīgi noņemt Google Analytics izsekošanas kodus no vietnes

1 answers:

Max Bell, Semalt Klientu sekmju menedžeris, saka, ka, ja runa ir par Google Analytics bloķēšanu vietējo testēšanas laikā statiskajām un nemainīgajām vietnēm, mēs varam atrast daudz ieteikumu, rīku un triku un padomi. Visbiežāk mums tiek lūgts filtrēt to caur IP diapazoniem vai ieviest unikālus nosacītus kodus tīmekļa vietņu darbināmajiem dzinējiem .

Ļaujiet man tev pastāstīt, ka sākotnējā un autentiskākajā metodē, lai jūsu Google Analytics atrisinātu, ir novirzīt pieprasījumus uz oficiālo Google Analytics vietni. Tas noteikti darbosies visos galddatoros un mobilajās ierīcēs, taču šis process nenozīmē neko, ja mēs pārbaudām iPhone un citas ar Wi-Fi darbināmas ierīces. Vietējo testu iestatījumi ir vietējo direktoriju un projektu devu domēnu izmantošana, un pēc tam meklējiet atjauninātās vietnes versijas, lai tā būtu sagatavota gan mobilajām ierīcēm, gan klēpjdatoriem. Šim nolūkam es galvenokārt izmantoju jailbreaking kodus un uzņēmēja failus iPhone bez filtriem. Es arī izmēģināju Xip un Adobe Shadow. Ar to es nevarēju filtrēt IP diapazonus, jo es to darīju mājās. Turklāt, mani interneta pakalpojumu sniedzēji nenodrošina nekādu statisku adresi dzīvojamo kontu.

Esmu mēģinājis iestatīt pielāgotu izslēgšanu un manuāli iekļaujot filtrus vairākos reizēs savā Google Analytics. Tas nodrošina, ka mans profils iegūst kvalitatīvu datplūsmu un dabiskus skatus no vairākiem domēniem. Man ir arī iestatīti pielāgotie filtri, pamatojoties uz maniem saimniekdatora nosaukumiem, un tie labāk atbilst manu Google Analytics modeļiem. Tehniski runājot, mums būtu grūti meklēt sākotnējo domēnu saimniekdatoru nosaukumus sākumā. Tomēr, tiklīdz esat veicis atbilstošas izmaiņas, varat viegli iegūt vajadzīgos rezultātus. Drīz pēc tam, kad dublēšanas procesā tika noņemti Google Analytics izsekošanas kodi no dublējuma procesa un tos atkal pievienoja, es redzēju, ka mani filtri darbojas pareizi, un gala rezultāti ir brīnišķīgi.

Izslēdziet savus apmeklējumus no Google Analytics

Nav viegli izslēgt savus apmeklējumus no pakalpojuma Google Analytics, līdz esat veicis atbilstošas izmaiņas. Tas var ietekmēt jūsu vietnes datplūsmas un statistikas kvalitāti. Pat vietnes izstrādes sākumposmā jūs nesaņemsiet lielu skatījumu skaitu, pat ja meklētājprogrammas optimizācija būs pabeigta. Pastāv dažādi veidi, kā novērst Google Analytics izsekošanu. Katrai metodei ir savi plusi un mīnusi, tāpēc jums būs viegli izvēlēties pareizo, pamatojoties uz jūsu prasībām. Servera puses vai backend metodes ir visvairāk apbrīnojamo un labvēlīgas metodes. To īstenošana prasīs zināmu laiku, bet gala rezultāti vienmēr ir lieliski. Lai to izdarītu, savā tīmekļa vietnes HTML kodā jums būs jāievieto Google Analytics izsekošanas kods, un pēc tam atgriezieties savā serverī, lai izveidotu piemērotus filtrus. Vēl viena metode ir Google Analytics filtrēšana, kas ļauj izslēgt savus apmeklējumus un pielāgot vietnes parametrus atbilstoši IP adresēm. Šī metode novērsīs lielāko daļu ar jūsu IP saistītās problēmas un var iegūt kvalitatīvu datplūsmu Source .

November 28, 2017