Back to Question Center
0

Semalt - Vērtīgi veidi, kā novērst ļaunprātīgu programmatūru mazajiem uzņēmumiem

1 answers:

Vai esat sociālais inženieris? Ja tu esi tad mazā biznesa sabiedrība raudo par tavu palīdzību. Kāpēc Nu, saskaņā ar Symantec veikto statistiku, 40% no visiem kiberuzbrukumiem tika uzsākti pret uzņēmumiem, kuros ir mazāk nekā 500 darbinieku. Lai padarītu vēl sliktākos apstākļus, Valsts kiberdrošības alianse ir atklājusi, ka ik pa pieciem mazajiem uzņēmumiem ik gadu ir jātiek galā ar kibernoziegumiem. No šī skaitļa 60% neatgūst - du paie. Pēc sešu mēnešu laikā viņi bieži tiek slēgti veikalā. Tieši tāpēc jūs atradīsiet mazos uzņēmumus, kuri pieprasa atjauninājumus par kiberdrošības stāvokli.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā ļaundabīga programmatūra var traucēt jūsu uzņēmējdarbību, un izmantojiet vadlīniju, kuru norādījis Semalt Klientu sekmju menedžeris Oliver King, lai pasargātu sevi no tā paša (ļaunprātīgas programmatūras).

Kas tieši ir ļaundabīga programmatūra un kā tā var traucēt uzņēmējdarbību

Ļaunprātīga programmatūra ir ļaunprātīgas programmatūras akronīms. Nejauši, prefiksam "mal" ir negatīva nozīme spāņu un citās latīņu valodās (tas nozīmē slikti). Šeit ir dažas definīcijas, kas palīdzēs jums saprast .

  • Malware
  • Kā redzat, faktiski tas nav drauds, bet drīzāk vispārējs termins, ko izmanto, lai apzīmētu jebkuru programmatūru, kas pati instalēta jūsu sistēmā bez jūsu atļaujas. Vairumā gadījumu tā mērķis ir sabojāt datus, kas pēc tam tiek izmantoti, lai nozagtu personas datus, kredītkartes numuru u.tml. Vīrusus, ransomware un spiegprogrammatūru.

  • Vīrusi
  • Tāpat kā patogēni, kurus esat lasījuši par bioloģiju, vīrusi var paši atkārtot un pēc tam izplatīties uz citiem diska fragmentiem vai reģistra failiem. Vīruss parasti tiek ieprogrammēts, lai pārrakstītu, dzēstu vai pārformētu datorsistēmas.

  • Spyware
  • Kā norāda nosaukums, spiegprogrammatūra tiek nosūtīta, lai spiegotu jūsu darbības, jo īpaši tās, kas tiek veiktas tiešsaistē. Mēs runājam par jūsu sociālo mediju kontiem, pārlūka vēsturi un sīkdatnēm, kuras pēc tam bieži tiek pārdotas ieinteresētajām personām. Pārkāpjot jūsu privātumu. Ārkārtējos gadījumos spiegprogrammatūra var nozagt jūsu pieteikšanās datus un citas detaļas, izmantojot atslēgu reģistrēšanu

  • Ransomware
  • Šī ir sarežģīta programma, ko hakeriem izmanto, lai turētu ķīlnieku. Viņi pārzina datu bāzi vai serveri, pēc tam pieprasot samaksu, lai viņi varētu atbrīvot resursus. CryptoLocker ir labākais ransomware piemērs. Tas tika izlaists 2013. gadā .

Jūsu uzņēmuma aizsardzība pret ļaunprogrammatūru

Lai jūsu uzņēmums būtu aizsargāts pret ļaunprātīgas programmatūras draudu, ievērojiet šādus nosacījumus:

1. Saglabājiet datoros atjauninātu antivīrusu. Protams, instalējot pretvīrusu programmu, ir obligāta lieta, taču programma ir jaunākā izstrādātāja versija? Vai tas ir atjaunināts? Vai tam ir anti-ļaundabīgo programmu funkcija?

2. Izmantojiet īstu operētājsistēmu, legitās programmas un programmaparatūru. Neizjaukiet stūrus, instalējot "krekinga" operētājsistēmas, programmatūru un lietotnes. Pērciet vai abonējiet īstu programmatūru. Pārbaudiet, vai ir aktivizēts ugunsmūris.

3. Izveidojiet un ieviešiet paroles politiku - izmēģiniet paroles pārvaldniekus vai sāciet ar grūti uzminētām parolēm ar burtu cipariem un speciālajām rakstzīmēm .

4. Neizmantojiet izredzes - lai izvairītos no kompromitēšanas, nomainiet tīklu ikreiz, kad darbinieks tiek norakstīts vai brīvprātīgi tiek aizvērts. Šādā veidā neapmierināts darbinieks nevar tev izjaukt.

5. Izglītot savus darbiniekus - pārliecinieties, ka viņi nenoklikšķina vai neinstalē aizdomīgas saites un pielikumus. Padariet viņiem palaist visas lejupielādētās programmas, izmantojot antivīrusu programmu .

November 28, 2017