Back to Question Center
0

Semalt: viss, kas jums jāzina par krāpšanu internetā un izkrāpšanu

1 answers:

Krāpšana internetā ir interneta programmatūras vai pakalpojumu nelikumīga izmantošana, lai gūtu labumuno kāda īpašuma. Katru gadu miljoniem vai miljardiem dolāru tiek nozagti, izmantojot interneta vietnes, e-pastu un citas līdzīgas lietas. Vairākiaugsta profila hakeri izmanto atjaunoto pārdevēju vārdus, lai slazdos upurus un ņemtu naudu internetā. Laika gaitāKrāpšana internetā ir kļuvusi par galveno civiliedzīvotāju un tiesībaizsardzības iestāžu uzmanību - rapha small travel backpack.

Ross Barber, Semalt Klientu veiksmes menedžeris sniedz būtisku informāciju par šāda veida noziedzīgu darbību.

Kā pasargāt sevi

Ir iespējams sevi aizsargāt tīmeklī, ja jūs zināt visu par tipiemno interneta krāpšanas. Zagtās kredītkartes, nezināmas e-pasta adreses, loterijas, neuzticamas tīmekļa vietnes un viltus izsoles ir visbiežāk sastopamietiešsaistes izkrāpšanu. Nav noteikts noteikums, lai uzturētu drošību internetā; Tomēr jūs varat pasargāt sevi, saglabājot jūsu kredītkartes datus.Ir svarīgi arī izvairīties no noklikšķināšanas uz nezināmiem pielikumiem un nedodiet savu lietotājvārdu vai paroli trešai personai.

Ko darīt, ja jūs kļūstat par upuri

Šajās dienās palielinās tiešsaistes krāpniecības gadījumu skaits, tāpēc jums ir svarīgi to darītPaturiet prātā dažas lietas:

  • 1. Atbildiet tikai uz e-pasta ziņojumiem, kas nākuši no autentiskiem ID. Ja ir jūsu surogātpasta mapeJa saņemat ievērojamu skaitu e-pasta ziņojumu, tie ir jāizdzēš pēc iespējas agrāk.
  • 2. Jums vajadzētu atcerēties, ka reālam darbam nav jāmaksā, ieskaitot vīzu apstrādes nodevas,sertifikācijas maksa un administratīvie izdevumi..Ja kāds piedāvā darbu un vēlas, lai jūs iesniedzat samaksu, pastāv izredzes, ka viņš vai viņa irmēģina slaucīt jums.
  • 3. Jums nevajadzētu notverties noķertam lietotājam, kurš apgalvo, ka esat laimējis loteriju. Tur navtāda lieta tiešsaistē, tāpēc hakeri tikai plāno piesaistīt tevi un nozagt savu naudu.

Kā saņemt savu naudu atpakaļ

Kibernoziegumi piedāvā likumīgus resursus un veidus, kā atgūt savu naudu. Ja esat bijis apar šādu izkrāpšanu, varat sazināties ar Interneta noziegumu sūdzību centru. Sūdzību iesniegsiet šim uzņēmumam, un viņi izsekos IPadrese, no kuras jūsu nauda ir nozagta.

Jūs varat arī iesniegt Klientu strīdu izšķiršanas veidlapu savā bankā, lai to varētu turpinātdarījumi tiek apturēti. Lai to izdarītu, jums jāsazinās ar tuvāko bankas filiāli un jāsniedz viņiem visa informācija. Tiesa var turpinātveikt sūdzību izmeklēšanu, un jautājums tiks uzklausīts un nolemts no deviņiem līdz vienpadsmit mēnešiem.

Krāpšanas veidi internetā

Tālāk ir minēti daži galvenie interneta krāpniecības veidi, kas saistīti ar tiesībaizsardzību un tiesisko regulējumuiestādes un patērētāju organizācijas skatīt:

  • Izsoles un mazumtirdzniecības shēmas tiešsaistē

Izkrāpšanas tīmekļa vietnēs bieži tiek rādītas viltošas ​​shēmas, lai piesaistītu vairāk un vairāk cilvēku.Hackers mēģina nozagt savu naudu, izmantojot šīs shēmas, piedāvājot jums skaistu summu vai ceļojumus uz citām valstīm.

  • Biznesa iespējas

Ja kāds sazināsies ar jums pa e-pastu un piedāvā uzņēmējdarbības iespēju, pastāv izredzeska viņš vai viņa mēģina slaucīt jūs. Uzņēmējdarbības iespējas nekad netiek piedāvātas, izmantojot privātos e-pasta ID.

  • Identitātes zādzība un viltošana

Dažas krāpšanas shēmas internetā ietver identitātes zādzības - nelikumīgu iegūšanu un izmantošanujūsu personas datiem, kas saistīti ar maldināšanu vai krāpšanu.

November 28, 2017