Back to Question Center
0

Semalta eksperts - Analytics Referrer / Ghost Spam Blocker

1 answers:

Daudzi tīmekļa pārziņi un parastās vietņu īpašnieki nezina, kas ir spožums vai novirzīšanas surogātpasts. Šie ir divi īpašie domēna veidi jūsu Google Analytics. Hackers sūtīt viltus trafiku rotaļlietu uz mūsu vietni, izmantojot spamu botnetus, un robotprogrammatūras un lielākā daļa cilvēku nezina, kā no tiem atbrīvoties. Pārskatus, kurus jūsu vietne iegūst, nav cilvēki, bet gan robots. Šāda datplūsma ir kaitīga jūsu vietnei, jo tā piesārņo jūsu Google Analytics statistiku un datus - calmini elettrici a parete prezzi.

Lai atbrīvotos no Google Analytics surogātpasta, jūs varat pieņemt dažas stratēģijas un veidus, ko sniedza Semalt Klientu veiksmes pārvaldītāja Max Bell.

Satiksmes mēstuļu statistika

Dažādi ziņojumi un analīze no simtiem līdz tūkstošiem Google Analytics kontu atklāj, ka satiksmes surogātpasts ir nopietna problēma, un pēc iespējas agrāk to vajadzētu noņemt. Vairāk nekā puse miljardu tīmekļa vietņu internetā katru dienu saņem viltus un surogātpastu. Visvairāk apbrīnojamo ir tas, ka to īpašnieki nezina, kā atbrīvoties no surogātpasta un atrisināt problēmu. Tiek nopirkti simti tūkstoši domēnu, un tīmekļa vietnes tiek izveidotas, lai surogātpasta nosūtītu uz autentiskām un patiesām tīmekļa vietnēm. Pat vietnēs, piemēram, AliExpress, eBay, Amazon un Semalt, pēdējos mēnešos ir inficējies surogātpasts. Nepareizie domēni novirza jūs uz inficētām saitēm, kas kaitē jūsu vietnei un tā rakstiem..

Analytics surogātpasta veidi

Pastāv divi galvenie pārsūtīšanas surogātpasta veidi: rāpuļprogrammas surogātpasts un surogātpasts. Kāpurķēžu mēstules apmeklē jūsu vietni kā anonīmu. Ir grūti identificēt un novērot, vai jūs saņemat tradicionālu satiksmi vai neorganisku satiksmi. Kad viņi apmeklē jūsu vietnes, šķiet, ka tas ir oriģināls, un jūsu vietni tiek rādīta vairākas reizes. Otrais veids ir mēness spams, kas tieši ietekmē jūsu Google Analytics. Jums ir jāapzinās, ka spoku surogātpasts nepiedalās jūsu vietnē. Tā vietā tiek izmantoti mērījumu protokoli, lai nosūtītu viltotus trāpījumus jūsu Google Analytics serveriem. Tas ir daudz bīstamāks un draudāks nekā pirmais veids, jo tas tieši ietekmē jūsu Google Analytics, un tam nav nekāda sakara ar jūsu vietni .

Kā novērst spam, referrer un analytics spam?

Ir vairāki veidi, kā novērst spoku, analīzi vai spoku spamu. Varat filtrēt vai bloķēt spiedienu no spiegiem no jūsu failiem un hashtag. Varat arī izmantot saimniekdatora filtru, lai atbrīvotos no spoku spokiem, jo ​​tas izmanto viltus vai bez saimniekdatora nosaukumiem. Lai atbrīvotos no rāpuļprogrammas surogātpasta, jums vajadzētu noņemt to no jūsu datiem, pielāgojot savus iestatījumus. Izmantojot kampaņu avotu filtrus savā Google Analytics, jūsu darbs var padarīt vieglāku un ātrāku. To ir viegli noņemt, un tas ir jādara pēc iespējas ātrāk, lai jūsu vietne nesabojātu. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atbrīvoties no surogātpasta, ir tas, ka jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk izmantot dažādus filtrus un instalēt atbilstošus spraudņus. Netiks ņemts daudz laika, lai pielāgotu iestatījumus. Kad esat pabeidzis, jūs redzēsiet, ka jūsu vietne un Google Analytics ir aizsargāti pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem. Vienmēr vienmēr saglabājiet savus failus bezsaistes saglabāšanai. To sauc arī par failu un rakstu dublēšanu.

November 28, 2017