Back to Question Center
0

Semalta eksperts definē iemeslu, kāpēc neizmantot atsauču izslēgšanas sarakstu, lai nepieļautu surogātpastu

1 answers:

Daudzi cilvēki cenšas atbrīvoties no pārsūtīšanas surogātpastu pakalpojumā Google Analytics. Iemesls ir tas, ka tas noved pie nestabiliem ziņojumiem, kas var mainīt to, kā vietņu īpašnieki pieņem lēmumus par viņu mārketinga kampaņām. Atsauces izslēgšanas saraksts ir viens no veidiem, kā to izdarīt. Tomēr, ciktāl tā ir laba nodoma, eksperti uzskata, ka šī ir briesmīga ideja - website application development. Ciktāl cilvēki turpina apgalvot, cik daudz sliktas idejas tas varētu būt, neviens nekad nav izmantojis iespēju izskaidrot iemeslu.

Džeimss Adlers (Jason Adler), Semalt digitālo pakalpojumu klientu veiksmes menedžeris, centīsies izdarīt šo paskaidrojumu.

Ir daudz rakstu par to, kā vajadzētu novērst novirzīšanas surogātpastu. Tomēr mēs pievērsīsimies tikai tam, kāpēc nevajadzētu izmantot atsauces izslēgšanas sarakstu. Google patur iespēju izmantot sarakstu, lai izslēgtu jebkādu satiksmi, kas rodas no trešo pušu iepirkšanās ratiņiem. Tādējādi Google Analytics neļauj klientiem skaitīt jaunās sesijas, izmantojot atsauces un atgriešanās pirkumus. Tas notiek, kad klients iziet no trešās puses vietnes un vēlāk atgriežas pasūtījuma apstiprinājuma lapā .

Google vienkāršā definīcija var radīt maldīgus uzskatus ar sabiedrību. Frāze, kurā teikts, ka, izslēdzot novirzīšanas avotu, visa šī aizliegtā domēna datplūsma nerada jaunu sesiju, daudz sajaucas..

Tādējādi cilvēki pieņems, ka šī izslēgšana nozīmē, ka Google Analytics neiekļaus apmeklējumu no pārskata. Parasti tas tā nav. Kas notiek, ir tas, ka Google mēģina savienot pašreizējo apmeklējumu ar vietnes apmeklējumu. Papildus tam tiek novērsta jebkāda informācija par nodošanu. Tomēr ir acīmredzams apmeklējums, tikai tas, ka tam nav avota .

Šeit ir parādīts, ko tas nozīmē:

Vienai vietnei stackoverflow.com ir saite uz vienu no tām piederošajām vietnēm. Ja persona, kas apmeklē vietni "vientuļš", noklikšķina uz saites vai domēna, tā tiek rādīta kā novirzīšana no pakalpojuma Google Analytics pakalpojuma StackOverflow .

Darbvirsmas pārskatā ir redzams, ka vietnē ir viens aktīvs lietotājs, norādot StackOverview augstāko sociālo satiksmi. Tagad, ja kāds nolemj pievienot jauno domēnu uz novirzīšanas izslēgšanas sarakstu un noklikšķināt uz vienas saites, bet no cita pārlūkprogramma, Google Analytics vēl joprojām ierakstīs šo apmeklējumu. Galvenokārt izslēgšanas saraksts uztur visus sarakstā iekļautos domēnus. Saskaņā ar Google Analytics, ciktāl tas attiecas uz to, piekļuve no jaunās pārlūkprogrammas aktivizē jaunu sesiju, uzskatot šo darbību par jauno lietotāju. Tāpēc analītiķi to uzskata par tiešo apmeklējumu, jo tajā nav informācijas par nodošanu .

Ja viens no lietotājiem savā pārlūkošanas izslēgšanas sarakstā ietver pārāk daudz spammy saites un domēnu, viņi var strādāt pret vietnes īpašnieku un vērsties pie tiešās satiksmes. Tādēļ viens pabeidz mērķi novērst nevēlamo surogātpasta sūtīšanu no Google Analytics atskaites un vietā, tiešās satiksmes alternatīva nobloķē. Katrā ziņā vietnes metrika paliks izslēgta .

Secinājums

Ja surogātpasta nodošana kļūst par draudu, apsveriet iespēju neizmantot izslēgšanas sarakstu, lai atbrīvotos no tiem .

November 28, 2017