Back to Question Center
0

Semalta eksperts definē sociālās vides riskus un iespējamos risinājumus

1 answers:

Pēdējā laikā ir bažas par pieaugošo krāpniecību, kas vērsti uz sociālo mediju. Šīs sociālās platformas ietver, bet neaprobežojas ar Facebook, LinkedIn, Twitter un Instagram. Acīmredzot, sociālais medijs ir viena no labākajām tirdzniecības marku platformām. Tādējādi zīmola vadītāji nevar izvairīties no piekļuves lielākajai daļai to ieinteresēto personu - hosting personal plan web.

Jason Adler, vadošais eksperts no Semalt , izskata dažādus veidus, kā ne tikai identificēt riskus, bet arī tos novērst .

Riski

Pirmkārt, visbiežāk sastopamais risks ir cilvēka kļūda. Tas var rasties tweeting vai phishing. Daži ASV darbinieki, kas strādā uzņēmumā Airways, nejauši ievieto attēlu ar X vērtējumu. Vēl viens risks ir persona, kas neinteresē sociālo mediju. Tas ir gandrīz līdzīgs cilvēka kļūdām, un tas var ne tikai inficēt kontu ar ļaunprātīgu vīrusu, bet arī izplatīt to sekotājiem. Papildus tam ir arī ļaunprātīgas lietotnes, kas nāk dažādos veidos un veidos, piemēram, ļaunprogrammatūru vai Adware. Būtiskākie uzbrukumi ir Locky app, kas ļāva mainīt attēla failu un pieprasīt samaksu par atjaunošanu. Ceturtais ir pikšķerēšana, kas darbojas kā ļaunprātīgas lietotnes, un to izmanto, lai iegūtu lietotāja informāciju un izplatītu tos citiem lietotājiem. Visbeidzot, vai ir konfidencialitātes iestatījums, ir svarīgi, lai korporācijas aizsargātu savu sociālo mediju kontu, lai izvairītos no hakeriem, kuri ātri piekļūtu savam kontam..

Iespējamie risinājumi

Vispirms uzņēmumiem vajadzētu būt politikai, kas skar šo jautājumu. Vislabākajai politikai jābūt tādai, kas mudina darbiniekus būt par līderi, nodrošinot korporācijas sociālo mediju drošību neskartu. Kopumā labākajai politikai būtu jāiekļauj veids, kā panākt spēcīgu paroli. Tāpat tajā ir jāiekļauj mehānisms, lai izvairītos no pikšķerēšanas, cilvēka kļūdas un ļaunprātīgas programmatūras starp citu ļaunprātīgu programmatūru. Otrkārt, ir svarīgi apmācīt darbiniekus īstenotajā politikā. Ļaujot darbiniekiem saprast, ko darīt un ko nedarīt. Labs piemērs ir Wiley organizācija, kas dara to pašu.

Turklāt ir svarīgi noteikt ierobežojumu, kad darbiniekiem jābūt sociālā medijā. Šeit ir jānodrošina, lai tikai tie lietotāji, kuri pārvalda platformu. Arī, pielietojot tādus rīkus kā HootSuite, var veiksmīgi samazināt cilvēku kļūdas. Visbeidzot, tas palīdz ierobežot darbiniekus īpašiem pienākumiem. Papildus tam ir jābūt konkrētam atbildīgajam personālam. Tas ir lietderīgi ne tikai mazināt riskus, bet arī izvairīties no tā, lai visi varētu darboties kā līderis. Arī droša tehnoloģija, tādējādi novēršot uzlaušanu. Viens veids, kā panākt paroles aizsargāšanu, izmantojot paroles rīkus, piemēram, LastPass.

Vēl viens veids ir kontrolēt kanālus, HootSuite ir noderīga, lai informāciju no visiem kanāliem varētu apvienot vienā avotā. Turklāt Bandwatch kā lietotne var būt noderīga arī vairākiem avotiem. Visbeidzot, uzņēmumiem būtu jāveic regulāra revīzija, lai pārliecinātos, ka konts ir tīrs. Trīs svarīgas lietas, kuras jāpārbauda, ​​ietver drošības apdraudējumus, pieejamību un konta iestatījumus, bet neaprobežojas ar tiem .

November 28, 2017